Jump to content

To The Beautiful You / Hana Kimi (2012)


Recommended Posts

20120801_tothebeautifulyou_poster_1.jpg

Слагам 9-минутен тийзър към драмата, която стартира днес:

http://www.youtube.com/watch?v=cnXlhfNeS5Q&feature=player_embedded#t=5s

 

Интервю за съжаление без превод:

http://www.youtube.com/watch?v=UT2oyHc5PRM&feature=player_embedded#t=12s

 

И мейкинг към филма:

 

 

 

Изглеждат много красиви и лъснати, дано има и с какво да ни заинтригуват и забавляват!

Редактирано от acabaca
http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1468
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две от песните, които ще звучат в сериала.

Едната, която ми хареса, още когато я чух в тийзъра, е на J-Min - Stand Up.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8BlkkfkX4rY

 

 

Другата е на Jessica (SNSD) и Krystal (f (x)) - Butterfly

 

 

 

 

 

Няколко снимки от пресконференцията.

Косата на Lee Hyun Woo е много зле. Не знам на кой му е хрумнала тази идея за визията му, но не ми допада <_<

 

ec69ddd20329686d.jpg

 

 

 

0af69b83686b7712.jpg

13be8d38c8409754.jpg

dddd68574865eddf.jpg

3cb352814071bfac.jpg

 

Source: tvdaily, osen, starnews

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не изчетох всички постове, но ще изряза мнението си. Нямам очаквания за тази екранизация. Напоследък на корейците сюжетите съм й ужасни и ще е малко свеж полъх. Не мога да запомня актьорите им, кой къде играе определено ги бъркам. а да не казвам, че нито една не ме грабна и впечатли, че да я запомня. Убиване на време. Екранизацията на "Izatura na kiss" си беше слаба. Смятам, че по сюжет на популярна и обичана манга японците са несравними в спортния жанр. Когато започнах да ги гледам най-много им се радвах (основно японските), че следват сюжета, а да не говорим за определени кадри, които показват момент, детайл, състояние чрез начина на заснемане (тук имам друг жанр в предвид). Това си е направо изкуство за ценители, не за любители!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво е това "Hana Kimi", но само като видях, че момиче ще се прави на момче, в съчетание с "Жанр: Романс, Комедия", и очакванията ми спаднаха драстично. В допълнение главните роли ще се изпълняват от айдъли, което още повече снижава очакванията ми. Дано поне сценария и сюжета са добри. Някой ако е гледал първите 2 епизода, да каже как са :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам никакви очаквания, но смятам да се забавлявам с децата. Напоследък детските сериали са ми на сърце, за разлика от другите глупости /едни и същи сапунени мехури/..

Интересно, че рейтинга на първите два епизода е ужасно слаб. Чак съм учудена като гледам колко айдълчета има в каста.

И Хьон У на мен ми харесва дори и с тази прическа. Много е талантливо детето, така че който иска да си гледа Мин Хо, а аз съм фенка на Хьон У /може и заради името да е, по-скоро заради таланта и чара;))

Това ще да е от прословутото The Pretty Boy Party във втори епизод + EXO.. Ами да видим, но поне субтитри да има!!

А малката е голяма сладурана с късата коса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам по нещо във всяка от трите версии, надявам се, че и тук ще има за какво да се хвана.

 

И аз се присъединявам към изказването. Ужасно съм предубедена, може би защото точно тази история ми е и ужасно любима. Основният каст не ми е особено симпатичен, но се надявам да ме изненадат. Обикновено корейските версии са ...да кажем, твърде сълзливи и мелодраматични, така че очаквам и тук да заложат на това, но дано не изгубят и комичната нишка.

 

Но още от сега си казвам, Ела като Мизуки, Широта Ю като шампиона, Огури като дървото главния, Сайто като секси докторчето и Тома и Шохей като Накацу никой не може да ги измести от класацията ми.И Оскар, за къде без Оскар от 2011.

 

 

 

А ако не ми е по вкуса, не е нужно да го гледам, мога да си остана със спомените от другите три версии :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко слабичко започна, макар че имаше два-три смешни момента. Главният герой ми е все още повече манекен, отколкото актьор. Мин Хо не успява да докара студения поглед на Огури Шун, откъдето му се проваля цялата игра, защото има по-меко излъчване. За учудване обаче другите двама се справят доста добре - Сули влиза отлично в образа си, макар че отвсякъде жестовете и реакциите й са момичешки, дори на момче тийнеджър не успява да ги докара. Хьон У (Накацу) май е на път да ми стане любимецът тук - на който му е залипсвал чара на Джереми (Хонг Ки) от Красавците може да започне да го следи. Почти аналогична роля е, същото невинно излъчване с широка усмивка, дори физиономията му е подобна на Хонг Ки. Докторчето има някакъв откачен чар, колкото до останалите - за първи път от доста време ми се случва да се объркам кой кой е сред учениците - много еднакви са ги докарали, че и в играта си не се различават.

Общежитието, в което живеят обаче, е върхът, както и начинът, по който тук са реализирали идеята за двуетажните легла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да дам шанс и на тази версия, но след първите епизоди влиза в графа "евентуален опит за доглеждане като приключи целия сериал".

 

лично и много негативно мнение за това го поставям в спойлер

 

С изключение на един-два забавни момента в началото след това не можа да ме грабне.

Каста (с някои изключения) е визуално неразличим.Бях започнала да се гордея, че поне мъжката част я различавам :rolleyes: и имам проблеми само с женската, която явно ходи при един и същи пластичен хирург като на всичкото отгоре използва една и съща снимка за модел Тези момчета бяха като отлети от калъп-лица, прически, дрехи- сякаш ги подготвят за казармата :) .

Другото което наистина ме подразни е опита да съчетаят комедийно пародийните елементи от японската версия с традиционния за корейците драматичен елемент - резултатът до тук е манджа с грозде B) . Иначе леката промяна на сюжета е добро хрумване Така поне нямаме усещането, че гледаме поредното правено под индиго копие. Надявам се това да даде възможност на хлапето, което е в ролята на Накатцу да покаже какво може наистина . От предишните роли, в които съм го гледала останах с усещането за потенциал, който тепърва ще се развива. Момичето в ролята на Мизуки се справя изненадващо добре, въпреки че от всички актриси до тук най-малко прилича на момче :P .Другите от каста все още с нищо не са се отличили с изключение на Сано-не мислех, че може да има по-голямо дърво от Шун, но това дете ме опроверга.

П.С. Извинявам се, че използвам имената на героите от мангата и не съм написала имената на актьорите, но още не ги знам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето мнение не се различава много от предходното.

 

Имаше някои забавни ситуации в началото. Интересна е идеята да представят Сано като звезда, не само като спортист, а и модел и бла-бла, макар че цялата история с мениджъри, журналисти, луди фенки и прочие ми идват в повече. Бях свикнала в старите версии единствените момичета да са Ашия и "цветчетата". Пречупват нещата през корейската призма.

Мацката не прилича особено на момче, но поне е по-висока от предшественичките си. За Сано сбърках, все си мислех, че това дете не може да е по-безлично от Аой Накамура, но така добре си се слива с останалите, че едва се забелязва присъствието му. И колкото и да е красиво русото момче в ролята на Накацу се съмнявам да успее да изгради онези образи, които ни представиха Тома, Шохей и Джиро. Като цяло съм съгласна с debil4e, че каста са като клонинги, образите им не се различават един от друг, а най-голямото ми разочарование е Нанба-семпай. Липсва му чарът, който бе демонстриран от Хиро и Рен. Другата ми мъка е, че липсват(или са изменени до неузнаваемост) образите на Накао и Каяшима, бяха ми любимци. Мрън! А Оскар... Ех, Оскар, цялата комичност на образа му е заменена с нещо, което ме вкарва в недоумение.

 

И все пак ще му дам шанс, като се надявам, че ще ме опровергаят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от снощи гледам японската версия от 2007 , наистина е доста див филма. Но понеже ми е първа японска драма ,това което ме впечатлява е че японските артисти изобщо не са толкова красиви като корейските . Инъче японската версия доста повече прилича на манга и това наистина кефи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми. Учудвам се, защото съм гледала и двете версии преди тази и японската и тайванската и си бях доста скептична, но след първите две серии ми хареса. Ще го следя и ще видя дали ще оправдае до края мнението ми. Съли е много готина, ама хич не прилича на момче, така с къса коса даже е още по-хубава. Любимци засега са ми Lee Hyun Woo и Kwang Hee, големи сладури. И някак самата атмосфера на сериала е доста по, ами корейска му работа, само като видя коридора на стаите в общежитието и си мисля, кога ли в моето общежитие ще бъде така... :lol: :lol: :lol: Поне Оста също е добър и ми е приятно да го слушам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много клишета вкараха в първите 2 епизода, че ще си останат първите и последни епизоди, които съм гледал от този сериал. Мисля, че още от сега мога да кажа как ще се развие и завърши сериала. Най-добрият актъор е онзи, който играе ролята на момчето, което тренира футбол... което е жалко според мен, защото, както казах, е прекалено ясно как ще се развие сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това което ме впечатлява е че японските артисти изобщо не са толкова красиви като корейските.

Едно време и аз така си мислех, после излязох от заблудата, за което голяма вина имат Ukio и Rie. Аригато. Самурайчетата може да не са лъснати до съвършенство, но за това пък ми изглеждат по-естествени и близки до мен самата, а и определено играят доста по-добре от корейчетата(поне тук!), не са първи красавци, но си имат някакъв особен чар, с който те печелят. А във версията от 2007 са събрани едни от най-талантливите деца.

 

Трети епизод беше забавен, явно тук

"Целуващото чудовище" не е обществена тайна и предизвика доста смут сред съучениците им. Официално това е най-дървената ханакимска целувка до момента! Ама от къде, да му се не види, в толкова луксозно общежитие се намери подобна количка? :huh: Явно са решили да разместят и хронологията на събитията в мангата и решението да тикнат момента с "отвличането" преди Сано да разбере, че тя е момиче ми се струва малко недомислено. Нали се притесняваше за нея точно защото е момиче, онзи пич е коцкар :blink: Обаче хотелчето, в което работеха, беше много сладко. И сцената с отпечатъка беше силна. Харесва ми как показват недоизказаните мисли на Накацу с писанията в блога му, както и че вече вкараха фантазиите му в сила, също и предисторията му с Ашия.

 

О, да, и Биг брадъра също много ми хареса :lol: Не знам от къде са го намерили, ама с тоя тен и русата коса разбиваше :D

Знаех си, че ще намеря какво да й харесам и на тази версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хах ама какъв бой, хич не очаквах, че Минхо освен атлет и боец ще го направят, много ме учудват сценаристите на корейската версия....

tumblr_m98wl2CdsR1qa1d0io2_250.gif

 

Баткото на Дже Хи обаче голям сладур, но за мен най-великия персонаж си остава момчето, което играе Накацу.Страшен е, а фантазиите му за сватба и дете направо ме убиха от смях,ахаххх

tumblr_m98yhxoyMe1repqh1o1_500.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз хич не вдявам кой кое от мангата, нито имам да сравнявам с други версии и по тази причина всички деца страшно ме радват;))

Сули е със "страхотно" тяло за айдълка, също и "гимнастичката", но пък и двете засега добре се вмъкват в ролите си. Второто актьорче Хьон У /както и очаквах/ прави сериала с играта си /почти/, но пък признавам Минхо също никак не е зле. Докторчето, даскалчето, мениджърката, а и включилият се Оппа /в ролята красавеца Жулиен Канг/ допълват идеално картинката. 4-ти епизод го гледах първо с английски субтитри он-лайн, после и с руски и пак се забавлявах. Съгласна съм с предходният коментар на 100%!!

Фенка съм и на съперника - скачач на Минхо. Хубав младеж и му отива да се прави на Лошко!!

В края на краищата екипът от БОФ не ме разочароват до момента, също и SM с хубавите песни, които вкарват - особено тези последните на KRY и Оню от Шайни.

На БОФ съм гледала само корейската версия, така че и тук пак така ще да е. Харесвам си най-много корейците и това си е..

Униформите и дрешките на децата са много готини, също и общежитието и колибката на кучето! :D Надявам се да не ме разочароват, а и това, че сериалчето е само 16 серии си е плюс..

Едно видео:

http://www.youtube.com/watch?v=2AJmGCZ1WYw&feature=colike

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди доста време гледах японската версия, честно казано не ми допадна особено. Сравнявайки корейските и японските сериали, мисля че корейските са по - добри и от към игра и всичко. Може би има изключения, на които все още не съм попадала. Разбира се, че има много подобни сериали като този, но ако всички тръгнат да гледат само това, ще се наложи да не гледаме нищо.

Колкото до досега излезлите епизоди.. Както и да го погледна главният герой не ми допада, както и гимнастичката-сталкър. Доста ми допадна и училището, къде се развива действието..

Единственият ми ''страх'' е да не свърши като японската версия, краят беше ужасен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам още с какво ще изненадат SM?! Лично засега съм доволна, че са впрегнали най-хубавите си гласове за създаването на ОСТ.;)B)

Kyunhyun & Tiffany - 아름다운 그대에게 (To The Beautiful You OST)

Super Junior K.R.Y. - "SKY" (To the Beautiful you OST)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах това е версията на Хана Кими, на която съм се смяла най-много. Няма друг такъв образ като Lee Hyun Woo!! Този човек е уникален. За визията му също нямам никакви забележки, страхотен е, първо ми беше сладък, а сега с новата прическа е привлекателен. Хах много се смях на тези моменти :

 

tumblr_maal6tzjh91rfdgeno1_1280.jpg

tumblr_maawxvu8Et1ru42qzo3_250.gif

tumblr_maat63TjlP1qft429o2_500.gif

tumblr_maat63TjlP1qft429o3_500.gif

tumblr_maarolEYcz1rpwmfpo4_1280.png

 

 

Всичко е много интересно и добре представено :) Дано да продължава в същия дух ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох всички коментари и виждам, че повечето мнения не са в полза на сериала. Но аз току-що довърших и последната серия и мога да кажа, че тази версия ми хареса най-много. Нямаше ги безумните "духове", лигавщини и идиотски истории от другите версии. Може би аз съм почитател на по-сериозно представените неща, затова и харесах сериалчето. Не го сравнявам изобщо с другите версии, сам за себе си сериалът се оказа много добър. Корейците са променили детайлите, запазили са сюжета и са махнали, както казах, лигавите историйки. Лично аз им свалям шапка. Хем направиха и те екранизация на мангата, хем определено в собствен и различен стил. Децата бяха големи сладурчета. Впечатли ме и това как корейците развиха нещата с конкуренцията на двамата във високия скок. Бедността и желанието да помогне на семейството си накара едното момче да извърши лоши неща, но това, че накрая се бореха заедно много ми хареса. Особено момента с покупката на маратонките. Дребните жестове в тази версия и промяната в детайлите бяха и нейната най-силна страна.

Определено ми хареса много повече от другите. Мисля че си заслужава гледането на 100%. :D

П.П.

 

Имаше обаче един момент в 16-та серия, в който изтръпнах. Да си тръгне точно, когато той се подготвя за скока, ееее, изправи ми се косата. Добре че изпадна тефтера, в който тя беше написала, че трябва да успее да надскочи предишния си рекорд, иначе щеше да хукне и той към летището. Можеше да изчака един ден и тогава да замине, но така пък се създаде малко напрежение. А това как й каза по телевизията да го чака, ме изкефи допълнително.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...