Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Hogu’s Love

호구의 사랑

 

Познат още като: Fool's Love, A Pushover's Love

Страна: Южна Корея
Жанр: комедия, романс

Тв канал: tvN , понеделник и вторник 23:00ч. корейско време
Период на излъчване: 9 февруари - 31 март 2015 г.
Епизоди: 16
Режисьор: Pyo Min Soo (IRIS 2, Coffee House)
Сценарист: Yoon Nan Joong (Flower Boy Ramen Shop, The Queen of Office), оригинален текст на Yoo Hyun Sook

Субтитри: Английски

 

В главните роли:

Choi Woo Shik като Kang Ho Goo

Uee като Do Do Hee
Lim Seul Ong (2AM) като Byun Gang Chul
Lee Soo Kyung като Kang Ho Kyung (близначката на Ho Goo)

Choi Jae Hwan като Kim Tae Hee

Lee Si Un като Shin Chung Jae 

Choi Deok Mun като So Shi Min (треньорът на Do Hee)

Jung Won Joong като Kang Yong Moo (баща на близнаците)

Park Sun Cheon като Kim Ok Ryeong (майка на близнаците)

Song Ji In като In Gong Mi

Lee Sung Min

и други

 

Сюжет: Хо Гу (Choi Woo Shik) е млад мъж, който никога не е излизал на срещи с жени, но се влюбва в До Хи (Uee). Тя е член на националния отбор по плуване и е много амбициозна млада жена, отдадена изцяло на спорта и желанието за победа. След срещата на Хо Гу с До Хи, той ще се окаже забъркан в много неприятности и сложна романтична връзка.

Сериалът е по уебкомикса "Hogooui Sarang" на Yoo Hyun Sook (публикуван от 16 март 2013 г. до 10 май 2014 г.). Той е автор и на уебкомикса "I Peek At Him Every Day", по който е направена драмата Flower Boy Next Door.

 

 

Свали с английски субтитри :click: 

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

 

[2015.03.31] Hogu's Love OST

tumblr_nmhqufTyUI1r3hs1eo3_250.jpg

 

 

1. Kangaroo - Linus' Blanket
2. If You Call My Name - Kim Hyung Joong
3. Destiny - Seul Ong and eSNa
4. Until I Reach Your Star - Kyu Hyun
5. I'm In Love - Kinsey
6. Kangaroo (English Ver.) - Linus' Blanket
7. Until I Reach Your Star - Jun So Hyun
8. 호구야 연애하자 - Various Artists
9. 나는 호구다 - Various Artists
10. Lullaby - Various Artists
11. Soliloquy (Original Ver.) - Various Artists
12. 설레임 - Various Artists
13. Swing Swing - Various Artists
14. 엉뚱한 호경 - Various Artists
15. 호구의 호구짓 (Ukulele Ver.) - Various Artists
16. 나는 도희다 - Various Artists
17. 뭐지 - Various Artists
18. Picnic - Various Artists
19. Soliloquy (Orchestra Ver.) - Various Artists
20. 나는 강철이다 - Various Artists
21. 호구의 호구짓 (Piano Ver.) - Various Artists

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това сериалче го чакам с нетърпение .. главният ми е голяма скица .... а момата отдавна не съм я засичала на хоризонта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това сериалче го чакам с нетърпение .. главният ми е голяма скица .... а момата отдавна не съм я засичала на хоризонта :)

Момата се заливаше с вода през  миналото лято. :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо интересно и рядко срещано в корейски сериали. Разменили са характерните клиширани черти на героя с героинята. Ще се гледа определено. Нито един от главните актъори не съм ги гледал. Това Seul Ong от 2AM ли е, една от малкото корейски музикални групи, които харесвам. Не че нещо, но не го виждам като актъор. :D:beer::up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката съм я гледала в " Красиви като ангели " и там беше лошата. Добре си изигра ролята. После я гледах в " Босоноги приятели" и много ми хареса как се държи с другите участници и тогава ми стана симпатична. Мисля, че ще излезе добра комедия, и много се надявам, че аз харесвам забавните филми. А младежа виждам за първи път. Симпатичен е. Надявам се и на превод :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ме надъхват с тези постери и фотосесии, че ако не е забавен и сладък ще ги убивам! Но аз имам вяра в У Шик, ако не другите той ще избута сериала 100%


Явно си е запазил анцуга от Принца хаххаха всъщност това май беше цвета на Мики де..... :D :D


Стотака, защо не виждаш Онг като актьор? Момчето вече има доста добра филмография, пък и е един от признатите за успешно преминали метморфозата айдол->актьор. :D


 


tumblr_nixox43WRC1r3hs1eo1_1280.jpg


 


tumblr_nixox43WRC1r3hs1eo2_540.jpgtumblr_nixox43WRC1r3hs1eo3_540.jpgtumblr_nixox43WRC1r3hs1eo4_540.jpgtumblr_nixox43WRC1r3hs1eo5_540.jpg


 


 


tumblr_nixox43WRC1r3hs1eo9_540.jpg


 


tumblr_nixox43WRC1r3hs1eo8_500.jpgtumblr_nixox43WRC1r3hs1eo10_500.jpgtumblr_nixox43WRC1r3hs1eo7_500.jpgtumblr_niu0li3TkC1r3hs1eo9_r1_500.jpgtumblr_niu0li3TkC1r3hs1eo8_r1_500.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Стотака, защо не виждаш Онг като актьор? Момчето вече има доста добра филмография, пък и е един от признатите за успешно преминали метморфозата айдол->актьор. :D

Не съм го гледал в сериали, но иначе съм го гледал и се държи еднотипно, не ми се вижда достатъчно луд, за да е актъор. Това, че някой го е признал нищо не означава за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно ми е защо превъзнасят тази Доли. Хубавка е, но не е нищо особено. Иначе този сериал не мога да разбера дали е комедия, романтика или драма. Мислех си, че ще е лек романтичен сериал, но

 

това с бремеността направо ми се стори като от каталог за драма сериал

 

Със смесени чувства съм след първите два епизода.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма-никакви очаквания и затова засега добрите впечатления (и надежди) са повече. Продължават бъзиците с различни сериали и шоу-програми! :rofl::up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тази сестрата каква е, нямам думи. Каква е възпитана с приятеля, иначе пълна простачка. То виж дори мъже такива има в реалния живот, държат се просташки, но видят ли момиче и стават от "интелигенцията". Винаги съм се възхищавал на такива хора :rofl:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момата, не е ли  Ча Ън от "Братята от Оджикьо"? Все я наричаха красавица, ама ми се струва, че е малко кривогледа, но на фона на корейските момичета може и да не е.

Извинете ме, но просто разсъждавах гласно и шумно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата е и не ми се струва кривогледа, просто корейските очи са малко по-специфични от разни ъгли. Поразхубавила се Юи и тази роля й пасва, защото е доста пасивна.  :28558:

Доста свеж първи епизод, че и нежелана бременност имаме. Не очаквах сюжетът да е разчупен, 'щото почна баш в стил луузърът ще хване булката. То не, че няма да стане, ама поне ще има размисли и страсти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната хич не я харесвам, гледала съм я само в Ангелите... Иначе сериалчето ми изглежда свежо, особено, като гледам постерите. Дано да е комедия, че ми се гледа нещо разтоварващо в стил Фермерите. Ще чакам да споделите повече мнения и ще преценя дали да го захващам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комедия с романтичен уклон е. На мен лично ми харесва засега, имаше моменти, в които се посмях, така че почвай. Главната и тук не е в най-миловидната си роля, но пък играе добре (като изключим моментите, в които се прави на бойна, нещо не й се отдава съвсем). Главният е доста симпатичен, някак ти се иска да го хванеш и да го дондуркаш, докато порасне.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сестрата и адвокатът са по-шантавите образи, мно-о-ого ми харесват и двамата, очаквам да става все по-интересно. Добре, че разчупиха адвоката, стори ми се адски банален в началото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хуго не е луузър, обаче е типичен трайхард. Seulong ми разби представите за актъорска игра, пее къде къде по-добре. Сюжета, режисурата... какви бяха тези измислени сцени в 3-та серия, та то серията започна на 40%. Аз го оставям този сериал, не ме кефи. Сори, Хуго и Доли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...