Jump to content

Recommended Posts

funktastic17, и аз не харесвам главната, нищо в нея не ми харесва, нито пиянските и изцепки, нито прекалената и натрапчива откровеност, а първите 1 или 2 еп. не помня точно докато се мъкнеше след бившото си гадже да му търси обяснения ми беше най-антипатична. Другото срещу което съм против е тази дебилна роля, която са дали на Джин, но както и да е, мен никой не ме пита.

И сега като си представя как и тримата мъже ще въздишат след нея, чак ми иде да го зарежа, но понеже семейството на доктора са ми големи образи, заради тях ще продължа да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми е гледаемо това, от типа комедия, като мисленето е строго забранено в него. Актьорите лепят засега, макар че леко ми писва постоянно да гледам хора изпаднали в неудобни ситуации.. Това е много ситком похват ... все очаквам да влезе и Джоуи...

Вероятно  има устойчив тренд в обществото, с който очевидно не съм съвсем наясно - богатите, интелигиентни и "самостоятелни" мъже, най-много от всичко се влюбват в средно нахални, леко простички и много ... много добрички жени...

толкова добрички, че поставят другите пред себе си даже и с ходенето до тоалетна. (Пета серия и тоалетния хумор наистина ми дойдоха в повече.)

 

Един ден тези жени са на 50 и са се раздали, нахалството е превърнато в "елегантност", а застатрелият им мъж е с водеща позиция, но не се прибира у дома, понеже е намерил нещо средно нахално, интересно, но не толкова добричко извън къщата. И тези жени на свой ред считат, че следва да намерят за сина си нещо адекватно миличко и... готово да извърви същия път.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, докторчето си е поредният корейски мухльо-мамино синче, на когото хем му се иска, хем не му стиска. Сюжетът почна да буксува в прекаленото усложняване на връзките. Всички проблеми могат да се решат за 5 минути. Отдавна вече не говорим за логика и здрав разум в корейски сериали, така че няма смисъл да обсъждаме подробно героите и техните действия. Сцените с мазното келнерче и пластмасовата мумия ги превъртам. Май изрусеното плейбойче ще стане най-гледаемият персонаж-освен Гъ Ру. Макар, че и нея усърдно се опитват да я превърнат в типичната корейска патка заспала.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво му е смешното на тоалетния хумор ,че се поднася във всеки 2ри корейски сериал.

Трудно смилаемо ми е корейското чувство за хумор,което включва клечащи в тоалетната актьори?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен всички са ми пресимпатични  :28558:  като започнем от красивата кукличка-маниакална щерка на собственик на болница, която по всякакъв начин тормози нашето момче, то не бе преследване, подкупи, пластмасови чашки и разни други способи. Какво ли още ще измисли красивата и главица, не знам....

Русокоско как да го коментирам, той изрева крокодилски сълзи в първа серия, че по-добре да умре вместо да остане с Джан Ми, а сега "страда" по голямата си любов видиш ли ти. Да бе да....

Сервитьорът има някакви вътрешни противоречия, но до тук освен да се усмихва приятно на младото девойче нищо друго не прави.

Иии достигам до двамата главни шемети, които за пореден път се търсят, напиването тоя път е от страна на младежа/ малко пробиха схемата/ следва любимото за мен носене до леглото /вече за втори път го носи девойката, трябва да я почерпи :up: / , закриването на очи да не видиш нещо голичко случайно от тоя дето пък още по-случайно си му в къщата и спалнята също ми е любимо.

Крайно, крайно съм доволна от финала. Като ще са нелогични поне да е като хората

мадамката такава целувка залепи  :kissy:  на тоя дето цял епизод го търси да си признаят скалъпената лъжа и да се разделят, че свят ми се зави

 

Нищо не им пречи да откарат така до края, но както споменах всички са ми пресимпатични, така че никакъв проблем, ще си ги гледам! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но пък трябва да признаем, 

 

че не видях той да се дърпаше особено :P

 

Куклата в началото ми беше почти приятна, не знам защо бях решила, че ще я направят някаква cool дружка, а то какво излезе... Тя даже май е по-зле от майка му, а това значи МНОГО зле. За русия ми е просто жал, щото на такава харпия се натресе... Както пърха невинно с миглички, така си плете кошницата зад гърба му. Ма да е мислил.

Хареса ми инициативата на мацката, а още повече ми хареса "отговора" на младежа. Като си научиха част от дертовете, как добре почнаха да се разбират, а? :i love this:  Накрая ще станат много сладка двойка. Харесват ми, симпатяги са. Сериалът е клиширан колкото си искаш, но успява да е много свеж и да ме оставя усмихната. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение- клиширано, но разтоварващо.Само да беше походило докторчето малко повече на фитнес, че много хилав,като го разсъблякоха, но тя пък как щеше иначе да го носи.

Тия корейци, с всеки изминал сериал,. все по-големи пияници стават  :28558: , успокоих се за нас си- направо сме като бебенца пред тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешният епизод беше направо бонбон на моменти.

Han Yeo Reum как му се намърда в леглото, вероятно това са го замислили с цел смях (а смях имаше, как си го гушна)

Имаше го и редовното "секънд лийда се набутва в най-неподходящия момент", когато нашия човек я откри, но Yeo Reum я прегърна и утеши буквално под носа му.
Любимата част е когато тримата седнаха да пият/хапват заедно - изглеждаше, сякаш си прекарват страхотно. Само в един филм съм виждала подобна сцена досега, но там не завърши добре за никого любовния триъгълник.
Свикнах на и Jang Mi, всеки си има особености

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради мазното л**** и мумията трябваше да превъртя половината серия! :mad2: Отдавна не бях срещал толкова досадни персонажи и толкова некадърни и  дразнещи актьори. На женчото-мамино синче да вземат да му инжектират тестостерон, защото излага пола! Дори изрусеният момък се държи по-мъжки от него! Като добавим и плитките номера на сценария за вкарване на "емоции" и "комедия", които в истинския живот и с истински мъже няма как да станат, се получава досадно лигаво разтягане на локуми. Добрата идея започва да се дави в мелодрамата. Дано по-нататък стане по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако докторчето е поредното мамино синче, ще е плътно до мама, а  не да работи и живее самостоятелно и да

прави каквото си иска.Мамино синче, ревльо и лигльо е точно този изрусеният, за когото Дидо казва, че се държи

"по-мъжки". Ха ха, ако това са "по-истинските" мъже... Актьорите играят така, както режисьорът каже и какъвто

образ е написал за тях сценариста. Не разбирам защо трябва да се обиждат актьорите с такива непристойни епитети.

Да, и аз се чудя защо някои хора са уж фенове на азиатското? А и дали имат поне пет харесани сериала, като всичко е критика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако докторчето е поредното мамино синче, ще е плътно до мама, а  не да работи и живее самостоятелно и да

прави каквото си иска.Мамино синче, ревльо и лигльо е точно този изрусеният, за когото Дидо казва, че се държи

"по-мъжки". Ха ха, ако това са "по-истинските" мъже... Актьорите играят така, както режисьорът каже и какъвто

образ е написал за тях сценариста. Не разбирам защо трябва да се обиждат актьорите с такива непристойни епитети.

Да, и аз се чудя защо някои хора са уж фенове на азиатското? А и дали имат поне пет харесани сериала, като всичко е критика.

Добре тогава. Големият мъж "работи самостоятелно"-сам е започнал от нулата  с частна клиника, без никаква помощ от мама? Големият мъж "живее самостоятелно", но умира от страх мама да не му вземе апартамента, който е нейн. И е готов на всякакви идиотизми и унижения, за да го запази. Големият мъж се прави, че нищо нередно няма в семейството му. Големият мъж се страхува от майка си и леля си. Големият мъж не може да разкара веднъж завинаги едно бивше гадже. Големият мъж търпи съперникът му да му върти номера. Това достъчно ли е?

Нали разбирате, че обсъждаме несъществуващи личности? Не обсъждаме истински хора и техните действия. Не приемайте лично несъгласието с вашата позиция. Мнението ми за двамата споменати от мен актьори си е лично мое.

Как може да си фен на азиатското и да харесваш всичко наред?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

andi11, много отдавна съм разбрала, че забавлението за dido е да влиза из темите и да плюе на воля. Явно това го успокоява и така си избива, каквото има да се избие. Спрях и да го чета. В началото беше забавно, но като видиш, че в 99% от темите пише едно и също, просто става скучно. Аз се чудя - как може да харесваш 1 от 50, а да продължаваш да гледаш всичко, което излиза... Хич не му се връзвай, човекът е решил тук да си избива нерви, проблеми, комплекси :) Щом го влече, нека.

 

----

Дидо:

1. Големият мъж "живее самостоятелно", но умира от страх мама да не му вземе апартамента, който е нейн. - той поиска да го купи, тя не иска да му го продаде. А иска да живее там заради някакви спомени от миналото /явно си превъртял и това/.

2. Големият мъж се прави, че нищо нередно няма в семейството му. - не мисля, че е работа на детето да се меси в отношенията на родителите си. Щом майка му е приела мъжът й да си има дългогодишна любовница, то това не е негова работа. Явно темата е табу в семейството.

3. Големият мъж се страхува от майка си и леля си. - И аз се страхувам от майка си. Значи ли, че не съм жена? А и съм забелязала в корейското, че мъж или жена, почти всички изпитват някакъв страх от родителите си.

4. Големият мъж не може да разкара веднъж завинаги едно бивше гадже. - Той все още няма причина да я разкарва, след като още не е осъзнал, че е влюбен.

5. Големият мъж търпи съперникът му да му върти номера. - като номер 4. Той не го приема все още за съперник. Това, че е ясно какво ще стане, не значи, че се е случило. Явно в превъртането не си схванал, че едва в края на 7-ма серия той се усети, че изпитва нещо. Ако ти не изпитваш нищо към дадена жена, а друг я сваля, приемаш ли го за съперник?

 

Как може да си фен на азиатското и да харесваш всичко наред? - Никой не харесва всичко наред. Но май ти и още 1-2 мадами знаете само да обиждате всичко, което излезе на екран. "Баси тъпнята, но ще го изгледам". Аз като не харесвам нещо, не го гледам. И не се опитвам да обиждам интелекта на хората, които го харесват. Но при теб положението е - "как може да сте такива идиоти, че да харесвате тази идиотия, която аз, като див фен на азиатското, и аз, дето харесвам едва 1,5% от азиатското, не мога да понасям".

Редактирано от mrnkaloto
Премахнати са личностните обиди към потребителя!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не харесвам всичко наред, разбира се. Но и не е необходимо да стигам до крайности., ако нещо не

ми харесва.Просто преминавам нататък. Гледам да намеря доброто  във всичко, което гледам, а не

само да се взирам в това, което не харесвам и да критикувам.

Просто искам да се забавлявам и  да не натрапвам така натрапчиво своето мнение. Не искам да

съм на всяко гърне мерудия.За мен спорът е приключен.

 

Kiddo, напълно съм съгласна с теб! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради Хан Гъру (любимка ми е е след няколкото сериала, в които я гледах) започнах да гледам това, дотук ми харесва, приятно и забавно. Дано не започне да става драма.

 

Хан Гъру на моменти ми преиграва, но не ме дразни. Предполагам, че има още да изглажда актьорска игра, още е млада.

 

Най-много ме дразни flower boy - сервитьорчето, но то явно това му е ролята, значи добре се справя, въпреки че му е дървена играта, на това ли казват "красиво дърво"- тия очи-цепки не са ми по вкуса хич, но явно корейците имат друг идеал за красота, който не ми е ясен още.

 

Очаквам момента, в който героинята на Хан Гъру ще се осъзнае и ще покаже гръбнак, за да спрат да я използват. И ми е интересно кога ще се влюби в доктора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, стига бе, толкова е готян: цък

Като гледам, май само аз съм му фенка, ама като се усмихне много ме радва. Поне установих, че имам "корейски" идеал за красота, та хубаво поне за мен.

 

Хан Гъру наистина си преиграва момата, но пък много ме кефи героинята й как се изцепва. В последния епизод като и изтресе на майката на главния, че май не я харесва, онази се хвана в чудо. Това корейска мома да го направи е супер нетипично. Обикновено си понасят страданията мълчаливо.

 

Сега чакам отговора на Дидо след написаното от кидо почти толкова трепетно колкото следващия епизод от сериала.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръж фронта и защитавай Джини. Явно в тази тема наистина няма други, освен теб. Не го познават и не знаят колко невероятно момче е, а и виждам някаква политика на омраза и злобеене по принцип срещу айдълите и участията им в сериалите, което не говори никак добре.
Не гледам сериала, т.е изгледах само първи епизод заради У Джин и Джини и приключих. Усетих, че продукцията ще е типичната кор-ром-драма с всичко, което ме дразни и не харесвам в тях и женски образ, който не мога да търпя (нелицеприятна ми е и самата главна героиня/ актриса), затова веднага приключих.
Иначе видях, какво му се е наложило на Джини да направи в 5-ти епизод (ако не се лъжа за точния епизод), от 2АМ-групата ми ни качиха снимки и видео... Милият, едва ли му е било лесно да я целува с тази мазна уста, но такова е корейското виждане за "нещата".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sierra, не само ти си му фенка на Джин, то усмивката, то гласа, да се чуди човек кое повече да харесва у него.  Като го видях за пръв път ( на снимки) и на мен не ми беше харесал, просто има по-особени черти на лицето, не е като повечето сладникави красавци, обаче като  чух няколко лайф изпълнения на 2АМ и нямаше как да не  ме спечели с този нежен глас, даже сега ми се струва мнооого красив. А актьора, който играе главната роля съм го гледала в Ojakgyo brothers като най-малкия брат и въпреки, че беше пред очите ми 50 епизода тук въобще не го познах, добре че Tara ми каза, че е той, с което ме шашна направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, стига бе, толкова е готян: цък

Като гледам, май само аз съм му фенка, ама като се усмихне много ме радва. Поне установих, че имам "корейски" идеал за красота, та хубаво поне за мен.

 

В някоя от следващите серии ще го видиш и така

Явно на него се е паднала порцията фен-сървиз.

 

 Ето още един BTS

Вече стигнахме до

сватбената рокля :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз гледах първи и втори епизод и се смях много. Персонажите ми допадат и предвид сюжета ми се виждат съвсем адекватни. Надявам се, че ще си е забавна комедия до самия край и няма да прекаляват с драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...