Jump to content

You're All Surrounded (2014)


Recommended Posts

Sierra, много сериали съм дропвала още в началото. Но не мога да схвана как може да се изгледа 20 серии от нещо, което ти е тъпо и безинтересно. А много хора в сайта правят така - и най-голямата тъпотия изглеждат до край и после започват да обясняват колко точно голяма е тази тъпотия. Ами като ти е тъпо, няма да го гледаш. Логично е, поне за мен.

Колкото до снимката... Не е така и го знаеш. Едно е да видиш снимката, друго е 20 серии да говори, да се смее, да плаче, да прави физиономии, да играе, да показва емоции. То по тази логика... Защо да излизаме с приятели, като можем да си чатим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Но не мога да схвана как може да се изгледа 20 серии от нещо, което ти е тъпо и безинтересно. А много хора в сайта правят така - и най-голямата тъпотия изглеждат до край и после започват да обясняват колко точно голяма е тази тъпотия. Ами като ти е тъпо, няма да го гледаш. Логично е, поне за мен.

Бързам да кажа, че да не вляза в тази категория :D... За мен сериалът не беше тъп, само ми станаха безинтересни диалозите, пък и доста от персонажите, затова го зарязах след 12 епизод. Ако се абстрахирам от това, историята става за гледане, актьорите си играеха добре. Имало е тъпи сериали (по мойте критерии - много малко на брой   :D), но този не мога да го определя към тях, макар да имаше обичайните за корейските сериали пропуски. Но то си е, тъй да се каже, в реда на нещата. Затова да не се обезсърчават бъдещите зрители на сериала, като нищо може да им хареса на тях  :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kiddo, съгласна съм с тебе - и на мен ми е непонятно как ще изгледаш докрай сериал, който ти е тъпо. Аз лично на някои сериали им давам шанс, ако:

1) Не са ме отчаяли напълно от тъпота

2) Моментът е слаб откъм по-добри драми

3) Всички се прехласват по сериала и се мъча да открия какво толкова невероятно има в него

4) Актьорите ме радват и се опитвам да му дам шанс

 

Иначе, ок, ама можеш и клипчета на риплей да гледаш, ако е идеята само да гледаш любимия актьор. Или може би, защото е ново съдържание със съответния, пак е интересно?

 

 

Та от горните категории този сериал спадаше в графата лека скука, но не тотално творческо безсилие на сценаристите. Актьорите играха добре, въпреки че героите им бяха доста тъповати, но чаровно тъповати поне.  Също така в момента, като го почнах, нямаше свестни драми на хоризонта, та се налагаше да свалям изискванията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sierra, давала съм шанс, че и съм гледала някои огромни тъпни, но това беше в началото. Шанс и сега давам, но до 5 серии максимум. Единственият сериал, на който дадох шанс повече серии и се радвам, че не се отказах на 5, е Триъгълника, но това друга тема.

Колкото за това "ново съдържание със съответния" - тц. Има сериали, при това нови, с мой любимец, който не мож' ме накара да гледам при никакво положение.

Но този сериал не беше дразнещ, скучен, нито води до неистово желание да им разбия муцуните. Гледаем и ненатоварващ. Толкова. А в комбинация с Ча Сънг Уон - приятен.

Не разбирай погрешно - аз не защитавам или хваля сериала. Но ме дразнят онези, които насила и затормозявайки се изглеждат нещо, а после започват яростно да го плюят. Ще кажеш, че някой насила ги е накарал да го гледат. Това е дразнещото, а не, че не си харесал някоя драма. Не може да харесваме всичко, разбираемо е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lavender съгласна съм с теб насила хубост не става , но kiddoго каза най -добре ... винаги има прекалено голевми очаквания заради даден артист/ка ... аз не мисля ,че ще се разочаровам до края защото не тая големи надежди ( каментарте ги игнорирах иначе не бих го гледала ) настроих се на релакс и го получавам ... пък нака ме нарекат повърхносхна ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя Kiddo си е права за това и щях да си призная рано или късно :D. Поне едно нещо стана ясно от заформилата се лека дискусия - има нещо в тоз сериал, щом предизвиква разнородни страсти в зрителите си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя Kiddo си е права за това и щях да си призная рано или късно :D. Поне едно нещо стана ясно от заформилата се лека дискусия - има нещо в тоз сериал, щом предизвиква разнородни страсти в зрителите си :D

Много манекени? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдя по предишни коментари май само един ... другият ... който също ме кефи каква усмивка има все го нареждат горкият ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен тава е добър сериал и сценария не е писан п0 време на снимките, а си беше изпипан преди това.

Заслужава си да се гледа,

 

 

само главния трябваше да е по корав, ако е преживял това, което героя му преживя,

а не да реве и да троши при всяка спънка.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, неочаквано за мен, но ми хареса. Вървеше си плавно, без много драма, но за сметка на това имаше доста романтика, която въобще не очаквах точно тук. Имаше си излъчването и химията м/у главните, да не говоря за целувките и близките моменти между тях. То в други сериали чакаш още на втората серия да ударят по една целувка, ама не чак на последната и то колкото да ти замажат положението. В това отношение много ми харесаха, освободени и сладки бяха. Не знам колко е истина, не  само в този сериал,но ми направи впечатление,че полицията е изкарват най-тъпата и тромава, да не говорим, че престъпниците могат да си ги бият и те нищо не могат да направят. Случайно ако го гръмнеш и айде бият ти шута. Тъпа работа. Не е най - великият сериал, естествено има си пропуски, дупки и клишета, но в кой ли няма. Затова гледам да не им обръщам внимание, че ако почна и ще трябва да спра да гледам повече такива сериали, а ги обожавам. И ден не мога без тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хареса сериала дори ако е имало някакви недостатъци аз не ги забелязвам за разлика от вас които са гледали доста корейски сериали.някой от вас бяха казали че са изкарали полиията безпомощна и тромава ами не е ли така.очевиден пример вижте нашата полиция каква е в другите държави нещата може да са къде по-добре от нас но в никакъв случай не са перфектни и си имат своите проблеми правосъдието явно навсякъде е с двоен стандарт и си защитава паричките откъдето тече направо се дразня на тоя факт но за жалост си е самата истина хеавото е че си има и съвестни хора които се борят докрай и искат да стигнат до дъното на нещата независимо от последиците.Сериала ми беше малко объркан но почти в всеки епизод бавно но славно се нареждаше пъзела.

За мен главния герои си е корав нормално е обаче в даден момент да си излее препука и да не може да се контролира на моменти гнева може да да е много добър в скриването на емоциите си и прочие ама не ти е камък човек ти е .в този сериал най-големия злодеи си е този конгресем другите не са.Смисъл даже и убиеца не винаги си е бил такъв защити е приятеля си и как му се отпращат по-този начин животът му се е стекал по доста гаден начин нашата директорка иска нещо добре в ползва на всички да направи и в памет на сестра си защото не иска прокуратората да ги гледа от високо и да омоложава работат им и да пуска преспътници които те са хванали поради една и дурга причина иска да има няккава спарведливост и се доверява на шефа си нормално защото конгресемнена не винаги си е бил такъв и затжова сляпо го следва и замазва нещата и накрая как излиза.Дъщерята на конгресмена коят през цялото време е използвана от баща си жената може да се оправи не е късн оза нея за разлика от баща и.Съпругът и не ми се струва лош човек о определено си има грешки но правилно направи накрая като прехвърли акциите си на обикновените хора в това семейство синът е най-непорочен и невинен.Хората са жертви на обстотелствата както каза убиецът те са просто пешки в ръцете на тази власт но се радвам че накрая постъпи правилно като улики не кой знае какви но нашите си бяха доста упорите и настоятелни за да разберат какво иска да им каже той .Той успя да им подсказе без да каже мног същестевна информация все пак иска да остане жив но в крайна сметка знаем как завършиха нещата.ами и в релнстта може да стане така ако някой не им изгоден и се случи нещо подобно може да го използват като някакъв мотив но наистиан е тъпо какво да правиш да оставишпреистъпника да те убие или партнора ти така ли?Ном и прави не много приятно впечетление в форума има хора но сега ще цитирам дидо който доста остро се изказва на няколко пъти съм го засичала и все помия та помия.Всеки с мнението си но мислех че по-цивилозавн начин се изказват тук мнението си и прекалено черногледо ми се виждат меннията на така .Навярно ода някои неща може да се повтарят и прочие но да не можеш да видиш и хубавото нещо в дадено нещо да виждаш само недостатъците му е .......

За каква изкувствена игра това пък откъде се взе навярно още съм неопитна и може би след време ще натрупам опит но не ми игзлеждаха да играят фалшиво или да преиграват те си ме грабнаха от самото начало ядосвах се натъжавах се и изпадах в някакви межднни състояниея .За килшетат може и да ги има за дупки в сценария и неточностит на няколко пъти долових нещо подобно но като цяло историята си я бива.ако не не знаете сериаа е и комедия не ти е изцяло трилък или екшън така че..Аз наиситна оставам малко разочорована не от сериалите досега всички които съм гледала ме харесват дори да откривам нещо което не е както хората а по скоро някои от хора тук атмосферата мислех че ще е нещо по-различно от обикновените места където хора се изказват изключително грубо неоснавателно не дават аргументи а само казват не ми харесва помия е и прочие и така нататък мислех че по-приятно ще е ама не е точно така .Тук някой ще гледа сериал дори да му е помия за да може после да го хейтва навярно аз ако нещо не ми хареса ако няма едно нещо което да ми хареса в даден филм или сериал дори и мой любимез да участва не бих го гледала само заради приказното му личице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах с интерес - добра история, добре заснета и с добър актьорски състав! 

Благодаря за БГ буквичките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...