Jump to content

A Well Grown Daughter, Hana (2013)


Recommended Posts

spacer.png

 

A Well Grown Daughter, Hana (2013)

 

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Well Brought Up Daughter, Hana

Период на излъчване: 2 декември 2013 - 30 май 2014

Време на излъчване: От Понеделник до Петък 19:20

Жанр: Семеен, Романс

Канал: SBS

Епизоди: 122

Режисьор: Jo Young Kwang

Субтитри: Английски

 

Участват:

Park Han Byul като Jang Ha Na / Jang Eun Sung

Lee Tae Gon като Han Yoon Chan

Jung Eun Woo като Sul Do Hyun

Yoon Se In сано Jang Ra Hee

Yoon Yoo Sun като Joo Hyo Sun

Ha Jae Sook като Jang Ha Myung

Park In Hwan като Jang Pan Ro

Kim Ji Young като Byun Jong Soon

Lee Hye Sook като Im Chung Ran

Choi Jae Sung като Sul Jin Mook

Han Yoo Yi като Sul Do Eun

Kim Joo Young като Shin Seong Eu

Lee Duk Hwa

 

Резюме: Чанг Ха На (Park Han Byul) е с мъжки чар и силна воля. Тя е четвъртата дъщеря на най-големия син на семейство, изработващо соев сос от сто години. Тя трябва да се облича като мъж заради финансовото им състояние, изискващо мъжки представител за техния бизнес. След раждането на четири дъщери, родителите са се отказали от опитите за мъжки наследник и четвъртата дъщеря Ха На трябва да се прави на момче и да действа като син в семейството...

 

С РУСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

 

Звучи интересно, но множко серийки ми идва... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да разбера как азиатците са способни от един мъж да направят красива жена, а от една жена никога да не докарат приличен мъж /Ела ми е изключението за всички времена по този показател. Момчешкото в нея счупи всички рекорди/ :д

 

Интересно ми е какво ще развиват точно 120 епизода. Навярно ще разкажат целия й живот. Нямам опит със сериали по-дълги от 50-60 епизода и то става дума за исторически, където се сменят поколения наред. Иначе тематиката не ми омръзва, но и не гледам всичко, ако не ми харесва направата му. 

По свои предположения съдя, че може би развръзката ще е някъде при нейното влюбване, защото рано или късно лъжата винаги излиза наяве. За край развивам теорията от приказките: И зетят заел нейното място като глава на бизнеса и всички заживели щастливо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120 епизода?  :slap: Това е прекалено!

Звучи интересно, а мацката е сладка, даже много. Определено не се справят с визуалната промяна на женския пол.

Voileta, благодаря ти, че ми го разказа. Сега не е нужно да го гледам. Много добър сценарий :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е с руски превод до 24 серия, но е един от най-малоумните и тъпи корейски сериали, които съм гледал. :mad2: Всъщност опитах да гледам, защото едвам издържах до 9 серия и след това побягнях с викове на ужас и сипейки проклятия..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак любопитството е голяма работа :282:

При руснаците има много сайтове за гледане онлайн, ето един с преведени серийки тук

 

Прочетох и част от коментарите

 

Наистина, първоначалната разстановка - кой на кого е истински роднина, какви семейни тайни има и естествено - "забранената" любов на Ха На са нещо "нечувано" - само в 100 латино сериала сме ги виждали :))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах трейлъра и тъкмо ми изглеждаше готино и се замислях, дали да не го почвам ама, като прочетох 120 епизода :О lol... Цялото ми желание да го почвам в момента се изпари. Дано скоро имам достатъчно свободно време за да го почна. 

Иначе мацката не прилича, кой знае колко на момче, ама в сравнение с други сериали, които съм гледала с подобна тематика на тази тук май на външен вид се получава най добре, като изключим този глац, който си е сложила на устните. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дължината не е това, което би ме отказало-  гледах "Smile, Dong hae", дето е 159 половинчасови серии, играеше Ji Chang Wook - императорчето от "Ки". Там вместо соев сос през цялото време налагаха кимчи да ферментира и пак беше интересно. :28558:

Най-важното в една дълга драма е да ти става интересно на края на всяка серия, че да не забравиш да гледаш следващата. Затова са тези безумни семейни тайни и обрати.

Лошото е като пресолят манджата, Дидо да каже прекалили ли са с небивалиците  <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дължината не е това, което би ме отказало-  гледах "Smile, Dong hae", дето е 159 половинчасови серии, играеше Ji Chang Wook - императорчето от "Ки". Там вместо соев сос през цялото време налагаха кимчи да ферментира и пак беше интересно. :28558:

Най-важното в една дълга драма е да ти става интересно на края на всяка серия, че да не забравиш да гледаш следващата. Затова са тези безумни семейни тайни и обрати.

Лошото е като пресолят манджата, Дидо да каже прекалили ли са с небивалиците  <_<

Дължината не е проблем. Не е проблем (поне, не чак такъв) и крос-дресинга, както и неспособността на корейците да различат мъж от жена. Проблем е изключителната абсурдност на действието и прекаленото, дори и за корейски сериал от долното качество, съшиване на тази абсурдност в нещо, в което само пълни идиоти могат да повярват. Спестявам описание и подробности-няма да го понеса още веднъж. Който иска може да рискува, това си е моето лично мнение и не е задължително за следване.

Уви, не е само тази помия в момента. Дано някой не се е излъгал да гледа "Angel's revenge".  Тези двата сериала влизат в битката за наградата "Гадост на годината". А сме едва февруари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова зле сериалчето, просто започва да става интересно след 63 епизод, където

 

Jang Eun Sung става вече Ха На. И то каква Ха На .... много красива е актрисата тук. От красиво момче, на което никак не му личеше, че е такова, се превърна в прекрасно момиче. А как я гледаше само Han Yoon Chan, горкия въпреки че знае, че тя е влюбена в Sul Do Hyun, правеше всичко възможно да й помага.
Много залагам на тях двамата като двойка, а не с Sul Do Hyun. Двамата са просто великолепни.


И Те Гон тук е просто прелест, страхотен мъж, брейййй!

Мудничко и досадно начало, но към средата става интересно.
Иначе попревъртах на места, но на мен историята си ми харесва.

Малко нещата са като на театър, няма ефекти, няма скъпи коли.... Нещата са по-простички, но е истинско удоволствие да гледам сладката муцунка на Park Han Byul .

Епизодите са по 30 мин., така че не са чак толкова много 120 епизода.

Жалко, че няма да  види български превод това сериалче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е с руски превод до 24 серия, но е един от най-малоумните и тъпи корейски сериали, които съм гледал. :mad2: Всъщност опитах да гледам, защото едвам издържах до 9 серия и след това побягнях с викове на ужас и сипейки проклятия..

 

Вярно е, като качество сериалът е под всякаква критика. Основната идея не е лоша, но диалогът на сценария е кърпен от аматьори. Най-лоша е режисурата. Актьорите са много добри, повечето от главните са ми познати от други филми и не мога да повярвам, че не могат да играят. Донякъде затова ми е интересно да гледам, да виждам (в корейски сериал, че иначе примери бол) как може да се опропасти един проект от тъп директор.

Гледам с много превъртане, с прескачане на серии, с паралелни забавления и с ирония. Върши работа, когато човек има друга работа, но му се гледа нещо корейско - пускаш си тва и веднага най-скучната работа става магнетично привлекателна. Например: имах да уча за един изпит, оставих сериала като фон и когато се разсейвах, поглеждах към екрана за минутка и се връщах към ученето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък следя коментарите на един руски сайт и там като кажат, че има нещо интересно, поглеждам гифчетата и това е. Сериал, който да се следи като комикс наистина става само за запълване на времето.

 

 


0_988f2_bf074bcf_L.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е само за да се види какво ще стане. Изключително разтеглено обаче, не можах да го догледам. Действието се развива бавно, като на сапунка, мисля че ще запълни добре екранното време на нова тв примерно за сериал от 8 часа вечерта. 4 серии едно състезание провеждат. Неспособността на корейците да различат момче от момиче е удивителна и тук нямам предвид външния вид. Ако попадна на подобен сериал и главния актъор познае, че главната е момиче още в началото, ще обявя съответния сериал за изключително оригинален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...