Jump to content

M.I.B


A Love To Kill

Recommended Posts

Момчетата пуснаха траклиста за вторият си албум The Maginot Line


 


1. Stop Playing Around


2. Cheap BOUNCE


3. Aim


4. Worry About Yourself First (Feat. Bomi)


5. Gangkang Suwollae (a Korean circle dance)


6. Dirty Sexy Money


7. Before Biting A Cigarette (Feat. Ha Im)


8. M.I.B is Coming Out 2 (Feat. TEM)


9. Skit


10. Reading


 


Както и тийзър днес за Cheap BOUNCE



 


Първото им завръщане ще е на 2 април на сцената в Япония на “Global M!Countdown”.


 


Но вчера стана ясно, че вероятно Cream няма да участва в промоциите. Претърпял е инцидент, паднал е по стълби и е минал през стъклен прозорец. Дясната му ръка е сериозно пострадала, като е получил 20 шева и в момента е в гипс.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента, можеше да е една идея по-добре, но определено е в техния забавен стил и заряд.

Цветово, мелодия и начинът по който изглеждат момчетата ми харесват в това клипче. Жалко за Крем-чето и ръката му, защото картинката щеше да е пълна и сладка...но да се оправя...и почива.

 

Благодаря за албума, сега ще го дръпна  :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо "изключително" не съм очаквала, но да - искаше ми се да е по-заразна за слуха ми песен, защото имат талант, но..те са непостоянни, както и преди съм казвала редуват по-силни и слаби парчета..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщания през седмицата ~


@

[03/04/14]  Предаването беше специален епизод, който се провеждаше в Япония

@ Music Bank [04/04/14]


@

[05/04/14]

@

[06/04/14]

 


От радио Arirang



 




 


На 5-ти април се е излъчило участието им в @  Yesterday 



 


 


Kangnam и  SIMS в TROT X



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темата не е писано от няколко месеца, а през това време Кангнам стана един от най-популярните айдоли.


От както започна участието му в предаването I live alone, стана страшно известен и вече всички канали го канят за участие във вараяти програмите им. В момента участва и в предаванията Inside Story Salon (jTBC),  Hello Stranger (MBC),  Off To School (jTBC) и Same Zodiac Tutor (MBC), очаква се да е част и от новото предаване на KBS - Invisible Man.


 


Вчера излезе и първата му соло песен от много време насам - What Do I Do, която днес е номер 1 в редица чартове......



 


Има много фотосесии с него, но ще сложа само някои фотоси, които ми харесват на мен :)


tumblr_nguvknjpwK1rcoad1o1_1280.jpg


 


tumblr_nguvk2oTw11rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nguvj641Ru1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nguvi2TflQ1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_ngs2zsRp261rcoad1o1_500.jpgtumblr_ngs2x91Jz01rcoad1o1_500.jpgtumblr_ngs2uwTsln1rcoad1o1_500.jpgtumblr_nfu6ifg21t1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nfykfph6GR1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nff7xxImwG1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nee2wmvKUn1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nee2xdwMPb1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_ne7ginIQDs1rcoad1o1_1280.jpg


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Young Cream пусна няколко сингли от началото на годината. Последното видео "Night" включва и Sojin от Nine Muses:

 

 

Предишните "Better Know" и "042":

 

 

 

 

 

 



На живо в Show Music Core

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази група вече не съществува и темата е замряла, но аз пък наскоро ги открих от филма на Рейн Return to Base и много им се кефя. My Way ми е много любима, но и другите им парчета също са добри. 

На 12 Октомври Кангнам се е оженил за Lee Sang Hwa. Да са живи и здрави младоженците!

 

Image result for kangnam wedding"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...