Jump to content

M.I.B


A Love To Kill

Recommended Posts

Най- сетне !

M.I.B is coming! 01.06.2012 !

tumblr_m4kjlsX10C1qc85s3o1_r1_500.jpg

M.I.B - [illusion] EP Track List

 

01. Dutch Pay (Feat. Hafsa)

02. So It’s Only Hard For Me - главната песен е “electro-hop” с драматичен рап !

03. Celebrate (Feat. T – Yoon Mi Rae)

04. Celebrate (Konrad OldMoney Remix) (Feat. T – Yoon Mi Rae)

05. Celebrate (Dubstep Remix) (Feat. TEM)

06. G.D.M (Konrad OldMoney Remix) (Feat. Tiger JK, Bizzy)

07. Falling Blossoms

 

 

След всички лоши неща, които им се случиха, те си дадоха шанс, точно както Зик беше казал в предаването WA.

Стискам им палци и дано този път се почувстват поне малко обичани от феновете си - защото ми беше много болно като гледах предаванията и те само поменаваха колко безвестни са .....

Вярвам, че ще са направили добро мини (три нови песни виждам) и че ще си заслужава вниманието ни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече излезе цялата So It’s Only Hard For Me с клип

 

Много е различна от останалите им песни, харесва ми ;).

Много се надявам да промотират тази песен, понеже заради не много приятни събития предишните промоции бяха отменени.

Успех :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си похваля "лошите" момчета, че никой няма го направи :lol:

Това е едва третия им общ (щото си имат и солови) проект, а за сега не са се повтаряли!

Страхотно различни са, без да изневеряват на себе си и стила, който имат.

Албумчето, само по себе си е бижу, доказва го и движението му по класациите, но и да не оглавяваше нищо, ако е хубаво - аз съм фен !

Пилотната песен е много, много добро попадение и шанс за поредното показно кой какво може.

Не мога да не похваля единствения вокалист на Jungle - Канг Нам, страхотен глас има това момче, един такъв адаптивен към спецификата на дадена песен, определено не е само визия, което повечето забелязват на първо гледане, както казва Симс, "един е красавеца и спорове няма", a Канг добавя :"освен, че съм красив съм и талантлив и единствения вокалист и ми е самотно" :lol:

Зик (моля, се на Буда, да му покрият корените или да го правят чернокос ! ) ами с две думи - страшен пич, рап, изражения, движения, страхотен е и макар да ми е тотален любимец, слагам пред него YC !

Малкия ми пълни душата (вече и радва очите, мисля, че това е неговия идеален цвят за визия трепача!) страхотен рап - мисля, че тук ми изпъкна тотално и това поведение и изражение. ала "Я не ме занимавай" много му отива!

Бебето Симс, и той много ми кратък в участие в песента, можеха да му дадат повече текст, ама и от малкото Нуна е доволна :lol:

Макар и наличието на цели трима рапъра са успели да се откроят индивидуално, което си е право в десетката!

Клипът, те си знаят, че не са мега — тера — гига популярните и май просто с този клип целят да акцентират върху себе си, което одобрявам, харесва ми.

Dutch Pay - голяма изненада беше мацката и да, много яко парче, Falling Blossoms, и то радва, запазило е звученето им от първия албум, но и са добавили малко по-нежно звучене към основното им по-силово — доволна !

Ремиксите, мисля, че не нужно да си специално фен, за да ти допаднат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да кажа че минито е супер. Много ме кефи Dutch Pay.
Истинско удоволствие са живите изпълнения



Kangnam се чудя да го хваля ли колко е хубав или то не е нужно вече... laugh.gif Много се кефя на малкия танц на Гигантското макнае и Оз. laugh.gif А Крийм е много сладък с този цвят на косата.

Но ето ги и снимките от албума за повече красота:

20120527_mib_illusion.jpg
20120527_mib_illusion2.jpg
20120527_mib_illusion5.jpg
20120527_mib_illusion4.jpg
20120527_mib_illusion3.jpg
20120527_mib_illusion6.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Две кратки преведени интервюта от BusterzSubs



Нямам търпение и да излезе по KBSW епизода с Kangnam на ‘Happy Together 3‘. В епизода са още и Jo Kwon, Wooyoung и Eun Ji Won така че щастието ми ще е пълно. laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MIB се завръщат с вторият си мини-албум - Money In The Building

 

Траклист:

1. Money In The Building
2. Nod Along!
3. Hello Goodbye feat. t (Yoon Mi Rae)
4. Mess feat. MFBTY
5. M.I.B Is Coming

 

20130405_MIB_zpsdfb475f6.jpg

Чакаме ги на 10-ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_mkxmgeL8891rtiq7uo1_500.jpg

 

 

Първи индивидуални промо снимки:

 

5zic

 

 

 

 

tumblr_mkz3k8biGo1rtiq7uo1_1280.jpgtumblr_mkz3k8biGo1rtiq7uo2_500.jpg

 

 

 

Cream

 

 

 

 

tumblr_mkz3k8biGo1rtiq7uo3_1280.jpgtumblr_mkz3k8biGo1rtiq7uo4_500.jpg

 

 

 

SIMS

 

 

 

 

 

tumblr_mkz3k8biGo1rtiq7uo5_500.jpgtumblr_mkz3k8biGo1rtiq7uo6_1280.jpg

 

 

 

 

 

Kang Nam

 

 

 

 

tumblr_mkz3k8biGo1rtiq7uo7_500.jpgtumblr_mkz3k8biGo1rtiq7uo8_500.jpg

 

 

 

 

Снимки от албума: 

 

tumblr_mkx091zYYL1rtiq7uo1_500.jpg

 

 

 

 

 

tumblr_mkx0bnNvC71rtiq7uo1_1280.jpgtumblr_mkx0bnNvC71rtiq7uo2_1280.jpg

 

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е интересна , личи си влиянието на Tiger Jk. Трябва да чуя и целият албум, ето го за останалите желаещи


M.I.B - Money In The Building


 


И от вчера на M!Countdown



 


Kangnam ми е странен с къса коса все още хахах но 5zic е много сладък с този цвят на косата, както и голямото макне хахах


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха Уникалното интервю на M.I.B към JJANG или по - точно на   Kangnam ,който се радва много,че мениджъра му не е около него и говори колкото си иска.


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Част от промоциите им завършиха миналата седмица по предаванията...На 18 май са имали концерт и от JJANG  ни пуснаха малко кадри ..


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента с клипа ми хареса.Fun, fun, fun. Доста свежи и луди са тук, и се забавлявам, яко. Надявам се на лайв да ме радват още повече.

Изглеждат супер добре, младежите - 5zic е голям убавец, а Кангнам е чаровник от класа, и в интерес на истината са добра комбинация.

Не са ми супер постоянни с избора на песни и завръщания, но пък имат напредък и все им давам шанс. В случая ме накефиха - когато залагат

на готина концепция, весела хореография (танца с ръцете е як :28558: ) и кечи песен, резултата е добър. Да излиза албум, викам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...