Jump to content

4minute


k_pop

Recommended Posts

Аз за косата, отдавна казах..че не й отива, на това бяло лице, никак не ми се връзва. Иначе Хьона има забежки на някакъв стил, който обаче тук никак не виждам.

Въпреки това, ми е доста симпатична...

Но клипа не е нищо особено, нито пък песента...след по-загадъчните тийзъри, можеше да се постараят. Не знам защо ама началото - първите акорди много е близко на 2ne1 GO AWAY.

Звученето на албума е приятно, дори You Know, ме изкефи ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е! Това е цялата концепция на девойките...Колкото по-евтини, толкова повече си се харесват.

 

Те затова са на 8мо място в корейската класация за фешънисти (като фетишисти звучи).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To и фетишисти може да са,

На първо още ли е ДжиДжи?

 

Истината е, че на моменти са ба япошли...На някое от Гайотата в края на годината така се ракикерчиха на сцената...Ама тяхна си работа. Мен те повече ми мязат на Пусикет долс от Афтър скуул. А и танцуват сносно всичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщането им на MCountdown :P

От "Heart to heart" и "Mirror, mirror" ще избера... 2та :lol:

Kато звучене ми допада повече и почти постоянно ми е на риплей ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Happy BirthDay

на най-готината корейка - Hyunа

 

Hyuna4.jpg

 

Аммм...тук като гледам не е написано че Hyunа ще се завръща, ее ще се завръща да съобщя!

Новия и сингъл се казва Bubble Pop и тиизъра към него вече излезе ..... ъъъ много е СЕКШИии което не е много НЕтипично на корейците, но за нея е ТИПИЧНО! Ето го и него насладете му се, и очаквайте на на 5-ти юли цялата песен :)

 

 

 

69979_20110628_hyuna_bubblepop_1-600x599.jpg

hyuna-tattoo.jpg

20110627_hyuna_concept_1.jpg?w=590&h=442

20110701_hyuna_bubblepop_1-600x6001.jpg

8743-mta1ss2q7b.jpg

 

 

 

Hyuna ни зарадва и като пусна другата си нова песен 'A Bitter Day' която изпълнява дует с певицата G.NA и Junhyung от Beast.Чуйте я и нея :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега още повече се чудя , защо се на нея и дават соло сингли да пуска <_< Според мен или GaYoon или JiYoon трябва да правят соло....A Bitter Day е песен на G.NA по скоро от колкото на Hyuna.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кофти копие..и на куин Хьо Ри, и на извънземните движения на Бийонсе, ако щете и на сладострастната Фърги. Като един от онези плиткоумните клипове ала Бритни, преди депресията, обаче...

Слаб танц за нейните възможности, глас няма да засягам, загатнат фешън вкусец, но толкова размит, че чак вкиснат за сезона. Да не споменавам, че прекаленото фокусиране върху тялото на Хьона ми иде безсмислено, да е секси...колко да е секси? :D

Тази песен, даже и Джун не я спасява...а ми се искаше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искала да изразя съгласието си с блеки :)

Песента я чух, само веднъж, не мисля, че ще се повтори - ще си остане от онези песни, които просто са излезли, но пък не ми правят впечатление, Танцът - ами тя може да танцува, хора, но тук само си размята д...то наляво надясно, с късите и панталонки и малки краченца... Не знам дали е фешън или не, само че някой от тоалетите й ми дойдоха...

 

Така, ако сравня всичко с Change - за мен е зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден ден Ji Yoon !

jiyoon14.jpg

 

Честит Рожден Ден на моята любимка ! Имам чувството, че каквото и да кажа ще е клиширано и недостатъчно, затова искам само да й пожелая много успехи и щастие, както и на цялата група хД :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента "Bubble Pop!" на Хъона е на 9-то място в категория "Най-добра песен за 2011" на музикалното списание "SPIN" - SPIN's 20 Best Songs of 2011. Изненада ме, че корейска песен е попаднала в Топ 20 редом до песни на Adele, Beyoncé, Jay-Z и т.н. :).

Иначе и на мен ми харесват 4minute, предимно с песни, като "Hot Issue" + "Bubble Pop!" и "Change" на Хъона :)!

Между другото, Хъона вече е и в друга група май... дуетна група с някакъв от Beast :D. Песента не е лоша:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъона и този от Beast кога направиха група и изкараха песен, и вече спечелили на M.net "M! Countdown" :D, и то в конкуренцията на IU и T-ara :blink: . Честито и на двамата "Troublemakers" :D!, песента е готина:

Още един добър "live":

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента не е лоша, но май основно залагат на "пипни ме тук и тук"(както се пееше в една песен на Румънеца и Енчев :D Най-кофти впечатление ми прави колко заглъхнал и тих е гласът на HyunA в нейната част, чудно ми е дали някой разбира или въобще чува какво пее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като зае 9-то място в категория "Най-добра песен за 2011", песента на Хъона "Bubble Pop!" бе избрана за 3-та най-добра поп песен на годината от музикалното списание "SPIN", нареждайки се пред песните на Бритни и Кейти Пери :D - SPIN's Favorite Pop Tracks of 2011. На 8-мо място е песента на 2NE1 - “I Am the Best”. SNSD и 2NE1 пък заеха съответно 18-то и 6-то място в категория "Най-добър поп албум за 2011". Поздравления за "Пикачу" :D!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей искам да попитам някой знае ли кога точно ще е завръщането на момичетата с новата им песен . Разбрах, че ще е към средата на този месец, но кога точно ? А и сигурна ли е информацията, че 2Yoon ще имат свой официален дует ? :P

 

не знам дали е поствано . . .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...