Jump to content

Infinite


Recommended Posts

Харесва ми мрачната атмосфера в клипа, както и в песента. Wooyoung и L са се потрудили и си личи. Но видеото, както прочетох преди малко, е баннато или по-скоро не е баннато, ами просто са му сложили възрастово ограничение(заради насилието вътре). Не спят корейчовците. Все ще се появи нещо, което да забранят, но няма да се задълбочавам излишно в тази тема

Албума и него прослушах и смятам, че е добър. Това, което много ме радва в Infinite, е че не използват електроника по гласовете си или дори в самите песни и винаги се получават много чисти, и мелодични неща.. Не, че съм противник на аутотуна и новото звучене. Но е интересно, когато го няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така не са с идеални танцови умения? :blink: Само аз ли мисля, че са една от групите с най-голям синхрон при танцуване и хореографиите им винаги са интересни.....

 

BTD много ми харесва и останалите песни от албума са готини. tuci може ли само да ми обясниш за какво става въпрос във видеото на BTD, че май само аз не го схващам :lol:

 

223513607.jpg

 

olitumblrlel8m7wips1qcp.jpg

oootumblrlel9dkyz171qa0.jpg

tumblrlel7vobtzq1qc32n5.jpg

tumblrlel88joeuo1qaeqim.jpg

tumblrlel7n5h6mh1qcprxr.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, и аз обичам синхрона им, когато танцуват. Близък до идеален е.А клипа си е просто пълен с метафора. Лично според мен това си е съзнанието на човек, затворен заради страховете и демоните си. И идеята е, че тези демони ни преследват, обаче всъщност самите ние си ги създаваме. И накрая, когато осъзнаем че не са истински, трябва да се преборим със самите себе си. Това е моята гледна точка. А пък може и клипът въобще да не е бил сниман с такава идея. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танцьорите в групата са Dongwoo и Hoya. Останалите се мъчат над хореографията и обикновено

са позиционирани на заден план. Особено сакати са русото недоразумение и Sung Yeol (който до този момент

служи само като попълване на бройката :lol: ).Колкото и да ги обичам за някои неща не мога да си кривя душата.

Иначе за хореографиите,музиката, клиповете, визията (донякъде) са номер едно.

 

В новия клип не търсете директна връзка с клипа и текста на песента.

 

Според мен става дума за вътрешната борба на лирическия герои, чиято любов си отива,

но се опитва да задържи на всяка цена борейки се с демоните в себе си.

Или нещо такова :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Режисьор на клипа е Hwang Su Ah (работил с IU и Brown Eyed Girls), продуценти са Han Jae Ho и Kim Seung Su

(работили с KARA и Rainbow) Ето клипа с английски превод:

 

Любимия ми елемент е:

tumblr_lel51rt3tL1qa0m06o1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силно тръгват доста от групите (мъжките най-вече). И дебютантите, и старите... Не остава дори време да им обърнеш на всички внимание :)))).

Невероятно силна песен направиха, изпълнението им беше добро, клипът с тези бойни хореографии и мрачни цветове е много точно попадение. Четох някъде, че идеята му е всъщност любовта на двама мъже към една жена и борбата между тях, докато накрая и двамата не признават, че толкова много я обичат, че не могат да избягат от чувствата, които изпитват към нея.

 

Туци, и на мен твоят момент от видеото ми е любим. Дори се чудя дали не е сниман в движение на обратно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туци, и на мен твоят момент от видеото ми е любим. Дори се чудя дали не е сниман в движение на обратно.

 

Ами и на лайфовете го правят, така че не мисля, че е на обратно.

От тук си личи как се изтласкват - барбар с водещите на радио Starry Night.

tumblrlevpy8h8t91qc32n5.gif

 

Ето още снимки:

 

afb738cea9901d50bf09e6cd.png

50455c3592f257d6a8018ecd.jpg

014c4950e8cf048bb645aecd.jpg

aa664df12e034221dcc474cc.jpg

tumblrlevs12a0q81qc32n5.png

tumblrlevrrcyy2w1qc32n5.jpg

tumblrlevr9qz0301qc32n5.jpg

tumblrlevr0ouz411qc32n5.jpg

tumblrlevqutpveu1qc32n5.jpg

tumblrlevqpk9lcv1qc32n5.jpg

b56c318e60c8565dc9fc7ace.png

ff7ce28ef20ec8309f2fb4cf.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Music Bank днес(14.01) бяха доста добри. Хореографията съчетана с държането на микрофоните и пеенето, е доста по-трудна за изпълнение, което като идея много ми хареса. Малко режисьора ме дразни, защото не задържаше на всички еднакво на фокус..но, за момчета добри думи. Песента е силна, визията им, по-скоро прическите им не са ми любими, ясно, че е мода вече в момента, но..някои са ми много еднакви, но все пак музикално си имат потенциал...
П.П.Само на мен ли понякога L ми прилича на шуротии на ТОП??? tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Повече от хубавата хореография...така поне не трябва да мисля за сюжета на клипа laugh.gif

Woollim Ent. съобщиха официалното име на фенклуба на момчетата - Inspirit

Айде да им е честито на всички INSPIRITS-чета biggrin.gif
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко лайф изпълнения

и днешното на Music Core:



На последното супер много се накефих, защото оператора най-накрая е съумял да улови всички движения
и фигури от танца. Плюс това светлините са по-малко, което е по-добре и за окото. Изобщо чакам с нетърпение HD варианта biggrin.gif


От тук може да гледате Midnight Idols с тяхно участие и превод на английски:
част 1; част 2 ; част 3 ; част 4

Сладурчетата ми красят февруарският брой на COSMO:
tumblr_lf9uq3kcWy1qcrx42o1_500.pngtumblr_lf9ybfcUQD1qbgwsao1_250.png

14fcc30f49d3176eb1351dba.jpg
b56c318e2c1c1242c8fc7abb.jpg
th_ac7a76ff61ded0d99e514682.jpg


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зен, ето кой трябва да извикаш да ти обясни как се правят кексчетата :282:
tumblr_lfp5ecz6bt1qc32n5o1_500.jpg

Другото ново е, че ще изпълнят песен от ОСТ-а към драмата “All My Love”.

Love Chaser с участието на WooHyun:

;
;
;


И изпълнението им от днес на Мюзик кор: :click:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

INFINITE for 10asia

Снимки:

20110131_infinite_01.jpg
20110131_infinite_03.jpg
20110131_infinite_02.jpg
20110131_infinite_04.jpg
20110131_infinite_05.jpg
20110131_infinite_06.jpg
20110131_infinite_07.jpg
20110131_infinite_08.jpg
20110131_infinite_09.jpg
20110131_infinite_10.jpg



Радвам се, че потъмниха косата на Dong Woo. Бъркаше ми в очите с тва ярко червено. laugh.gif
Подкрепям Sung Yeol за зелената коса. Така най-накрая ще се открои, че сега е малко като масовка...А е такъв сладур...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Литъл ейнджъл, знаеш ти как да ме усмихнеш :28558:

 

Междувременно - излезе и 2-и тиизър на “Nothing’s Over”

c01217584d7648a2ead10.jpg

tumblr_lhyqn9pV6D1qc32n5o1_500.png

 

 

И едно изпълнение, съвместно с TEEN TOP:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...