Jump to content

Big Bang


Recommended Posts

Бенгите, за разлика от повечето групи, не са група с фенове от 15до 20 години, а от всички възрасти и според всички статистики  почти наравно жени и мъже.Колкото до Америка, не мисля,че са такъв фактор,  но че имат фенове по цял свят, освен в Азия се видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може всичките тези гледания и лайкове да не са реални. Последно време доста се коментира това, как някои известни си купуват фалшиви последователи. Как се плаща на разни хора да увеличават гледаемостта и т.н. Биг Бенг си имат много фенове и почти толкова анти, които също дори и да не ги харесват ги следят само и само да видят какво са направили. И с всичкото това не знам дали имат нужда от фалшиф рейтинг. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко са измислили покрай времето за казарма са наумили да направят и предаване. ТОР беше започнал да ми липсва, че нещо инстаграм без дивите му публикации е някак празен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До последно очаквах Гошко да се покаже от някъде, но уви. На първо слушане не ме впечатли особено от тях двамата очаквах много повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До последно очаквах Гошко да се покаже от някъде, но уви. На първо слушане не ме впечатли особено от тях двамата очаквах много повече. 

 

Няма и на лайфовете да се показва май.

Гошко,  бива с рапа, но Аюто много мяукащо го влачи. Не ми харесва  колаборацията. Не, че другите и песни ми харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи епизод на предаването 

Мисля, че следващите няма да можем да ги гледаме, защото май хем са платени и хем в България не се подържа youtubered. Ако нещо ги разпространят в нета споделете. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лидерът ще направи соло турне. Стартира на 10 юни в Сеул и продължава в Макао, Сингапур, Тайланд, Канада, няколко града в Америка, Австралия и Япония.

 

“Act III: M.О.Т.Т.Е” е избраното название на това турне. M.О.Т.Т.Е е романизация на думата "matrix", която пък е свързана с понятието "раждане".

 

G-DRAGON.jpg

Трейлър:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак незабелязан остана японският мини албум на Десонг. Жалко, че не му се обръща подобаващото внимание. Глас който може да пее болезнени за изпълнение песни, трябва да привлича почитатели по цял свят.

Каква загуба за феновете с ужасната японска цензура. Да станеш най-продаваният чуждестранен изпълнител след Майкъл Джаксън в Япония и да нямаш един цял клип или лайф с прилично качество. Тъжно ми е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак незабелязан остана японският мини албум на Десонг. Жалко, че не му се обръща подобаващото внимание. Глас който може да пее болезнени за изпълнение песни, трябва да привлича почитатели по цял свят.

 

Каква загуба за феновете с ужасната японска цензура. Да станеш най-продаваният чуждестранен изпълнител след Майкъл Джаксън в Япония и да нямаш един цял клип или лайф с прилично качество. Тъжно ми е. 

 

Мълчах си, но като стана на въпрос  да си кажа, пък доматите ще си ги събера послушно. ;):blush:

Дането, неговият глас ми е любим в групата, но тия японски песньовки, въобще не ме хванаха.Изслушах ги най-прилежно всичките , само защото ги пее той. Може би японските композитори да не ми допадат и оттам и неговите песни в унисон с техните, но оная яркост и индивидуалност, която я има в групата ми се губи.

Както и да е, на мен не ми хареса, но както вече писа, в Япония се харесва и  е бум-все пак не след кой да е, а след Майкъл Джексън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винях клипът койте бе качен от концерта му в Япония,признавам си наистина не ми хареса.Харесва ми как пее и на японски,ама като че ли според мен не му отива да пее соло много-много като Гошко и Т.О.Р. В групата пее къде-къде много по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова атака на  класациите след фурора с АзТито.

 

 

 

2.  " Fact Assault"

Чакам чинно превода.Горките преводачи! :28558:

 

P.S. Преводът излезе- на всички хейтъри и  айдъли с претенции,  затвориха устата безскрупулно.цък

 

Един от многото варианти на частта на Гошко  

+18

Yx4hd8d9-qg.jpg

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа, господин его пак са го зарязали, значи да очакваме брилянтен албум  :28558:

Най-хубавото в двете песни със Сай е вокала на Теянг. Като казах Теянг, рекламана хубава кола  :wub: върви комплект с песен, посредствена  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми песента хубава е и то много,клипът и той е както винаги цветен и красив :) За колата нямам думи СТРАХОТНА Е :up: Само едно не ми хареса,ок Теянг се бе качил вътре в нея,но трябваше поне той или някоя от танцьорките му да отвори вратата на колата и да покаже вътре самата кола какво е обзавеждането и тапицерията :na2:  :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сага видях коментарите за Десонг.

Аз много го обичам на японски и дори няколко песни от последният му албум ми харесаха. Там проблема е текстописците и композиторите. На корейски пее песни на Дракона, а тях който и да ги изпее стават хит  :28558:  когато обаче е с добър вокал се получава нещо страхотно. Ма и той горкия не може да бълва постоянно текстове за всичките си дружки :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сага видях коментарите за Десонг.

Аз много го обичам на японски и дори няколко песни от последният му албум ми харесаха. Там проблема е текстописците и композиторите. На корейски пее песни на Дракона, а тях който и да ги изпее стават хит  :28558:  когато обаче е с добър вокал се получава нещо страхотно. Ма и той горкия не може да бълва постоянно текстове за всичките си дружки :cry:

Абсолютно! :28558:

 

Run, Big Bang Scout!-  онлайн всички епизоди с руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро  - на 8ми юни - завръщане на Дракона с албум "Kwon Ji Yong". Има вероятност да промотира с повече от една песен. Тийзър за заглавната BULLSH*T.

 

G-Dragon_1496293859_5f34538b7436b66246d7

 

G-Dragon_1496192751_DBHcnKiUQAACvuc.jpg

 

G-Dragon.jpg

 

Вихри се скандал за Т.О.Р с марихуана. Който е по-в течение да хвърли светлина, моля - виждам името на Бом, връзки с бивш президент и пр. спекулации. Потвърдено било, пък отречено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, briax написа:

Вихри се скандал за Т.О.Р с марихуана. Който е по-в течение да хвърли светлина, моля - виждам името на Бом, връзки с бивш президент и пр. спекулации. Потвърдено било, пък отречено...

 Ами вярно си е.

ТОП бил пушил през октомври три пъти в компанията на млада айдълка, отначало отричаше, но понеже нея я арестували за това, че консумирала нещо по-твърдо и тя го "споменала" в признанията си, вече няма как и компанията му потвърди, че е разследван.

Всички споменават Бом и ГД поради факта, че на тях някак им се разминало, но сега с новата власт и слуховете, че шаманката е инвестирала в YG Entertainment парите си от корупция, то може да последва явен пиар от страна на новите управляващи и да стане голямо мазало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...