Jump to content

HISTORY


Recommended Posts

HISTORY

히스토리

835812.jpg

Дебют: 26 април 2013г.
Компания: LOEN Tree

Официален фенклуб: STORIA (스토리아)

 

Официален Facebook      Официален @HISTORY426       Официален Youtube

 

Kyung Il

835814.jpg

 

Име: Song Kyung Il (송경일)
Рождена дата: 28 ноември 1987г.
Височина: 183см
Кръвна група: А
Позиция: Лидер, Вокал, Рап

@_songkyungil

Instagram

 

Видеоклипове с негово участие:

 [2013] IU -


Do Kyun

835813.jpg

 

Име: Na Do Kyun (나도균)
Рождена дата: 1 февруари 1991г.
Височина: 184см
Кръвна група: 0
Позиция: Главен Вокал

@_nadokyun

Instagram

 

Сериали:

[2013, MBC] Medical Top Team - гост


Si Hyoung

835815.jpg

 

Име: Kim Si Hyoung (김시형)
Рождена дата: 15 май 1992г.
Височина: 182см
Кръвна група: А

Образование: Busan High School of Arts
Позиция: Рап

@_kimsihyoung

 

Телевизия:

[2010, Comedy TV] Ulzzang Generation season 3

 

Видеоклипове с негово участие:

[2014] Sunny Hill -


Jae Ho

835816.jpg

 

Име: Kim Jae Ho (김재호)
Рождена дата: 17 септември 1992г.
Височина: 174см
Кръвна група: B
Позиция: Вокал, Рап


Yi Jung

835817.jpg

 

Име: Jang Yi Jung (장이정)
Рождена дата: 10 септември 1993г.
Височина: 173см
Кръвна група: А
Позиция: Главен Вокал

@_jangyijeong

 

Телевизия:

[2012, MBC] Birth of a Great Star 2

 

Биография:

На 12 април 2013г. Loen Entertainment съобщава официално създаването на първата си мъжка айдол група. Започват представянето на бъдещите членове с тийзъри. Като част от групата са представени - бившият участник в предаването Birth of A Great Star 2 - Jang Yi Jeong и бившият вокалист на рок групата Buzz - Na Do Kyun. Преди дебюта си Kyung Il е модел и е част от групата Nuthang (new thang), в която са също G Dragon, Choi Seunghyun/ T.O.P , Lee Soohyuk, Yang Seungho и др. родени '87 - '88 г.

 

На 26 април излиза дебютната им песен Dreamer с участието на IU и правят първата си сцена на Music Bank.

Август 2013г. издават първият си мини-албум JUST NOW и песента Tell Me Love, композираната от Choi Hyun Joon(V.O.S) и Lim Kwang Wook.

В края на годината, се завръщат с втори мини-албум Blue Spring. Видеоклипа към What Am I To You излиза на 26 ноември, два дни преди албума.

Юни 2014г. обявяват излизането на новият си мини-албум Desire.

 

Дискография:

 

 

Мини-Албуми:
    [2013.08.20] JUST NOW

798976.jpg

Свали


    [2013.11.28] Blue Spring

798977.jpg

Свали


    [2014.06.23] DESIRE

798978.jpg

Свали

 

 [2015.05.21] Beyond the History

798979.jpg
Свали

 

[2016.04.11] HIM

835809.jpg

Свали


Сингли:
    [2013.03.07] Dreamer

798975.jpg

Свали

 

Япония

 

Мини-Албуми:

[2014.11.26] ABOUT HISTORY

798984.jpg

 


 

Соло:

 

Do Kyun

 

Дигитлани сингли:

[2012.05.29] Love Rain OST Part. 2 (#1 Because Its You)

798981.jpg

Свали

 

[2015.06.12] Prince of Prince OST (Because I Love You)

802219.jpg

Свали

 

Buzz:

[2010.11.16] Fuzz Buzz

798982.jpg

Свали

 

[2012.06.04] Buzz Return

798983.jpg

Свали

 

Yi Jung

 

Дигитлани сингли:

[2014.01.14] One Warm Word OST Part 2 (Goodbye, Please Stop)

798986.jpg

Свали

 

[2015.04.01] A Girl Who Sees Smells OST Part 1 (Jubi & Jang Yi Jeong - Confusing)

798987.jpg

Свали

 

Колаборации и други:

[2013.12.04] Medical Top Team OST (#5 That Place)

798980.jpg

Свали

 

[2013.12.20] IU - Modern Times - Epilogue (#1 Friday feat. Jang Yi Jung)

798985.jpg

Свали

 

[2015.06.09] Melody Day – #LoveMe (#2 Oh, My Guy Narr. Jang Yi Jung)

802218.jpg

Свали

 

 

 

Видеография:

 

2013:

 

2014:

 

2015:

 

2016:

 

Соло

 

2010:

Buzz -

 

2013:

IU feat. Jang Yi Jung -

 

Телевизия:

[2013, MBC Music] History Panda PR

[2013, LOEN TV] Tory Tory Bang Bang

 

Галерия:

 

798988.jpg

798989.jpg

798990.jpg

798991.jpg

798968.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво.

Опознах ги миналата година, когато гостуваха в After School Club и помня, че още тогава впечатление ми направи До Кьон (или Гьон, не съм сигурна, но както и да е). Мини албумът им ми беше харесал, а и сега с това ново завръщане, май ще започна да ги следя и да се интересувам от тях, а и отдавна не съм опознавала така добре нова корейска група, май ми е време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как, мнението на Онни е най-важно :P Аааааа няма да се разберем така обаче, аз те натискам за GOT 7, а ти се дърпаш, пък за HISTORY си готова.. хахахаха Какви са тия работи....


 


Аз ще го напиша и горе, но да кажа, понеже го спомена. До Кьон, който е и моят любимец, дебютира още 2011г. като новият вокалист на рок групата BUZZ. Тази песен ми беше любима по онова време и после как се изненадах когато го видях в айдол група....



 


А ето и тийзърите за завръщането:



 


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, не, за детската градина от JYP Ent. съм категорична. Първо да пораснат, пък след някоя друга година може и да ги погледна.

Страхотен глас има До Кьон, да. Помня, че ми беше направил отлично впечатление и май направих връзката тогава с Кьонг Су, за да запомня името му, беше ми се вързало До Кьон с До Кьонг Су. Мина доста време оттогава, но виж запомнила съм го, въпреки цялата информация, която ми минава през главата.

Щом той ти е любимецът от групата, значи освен като глас няма да ме грабне с друго. Ние с теб си знаем, че имаме абсолютно различни вкусове за корейските/ китайски мъже изпълнители. Значи да се оглеждам за друг, когато скоро ги опозная, хаха. Ти ми познаваш вкуса, ще кажеш кой от тях е като за мой любимец.

Хубава ти е тема, а ще си я довършиш с времето, изобщо да не те притеснява. Справила си се отлично. Само хубави и положителни коментари да имаш в нея, а аз ще удрям по едно рамо и ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все повече ми харесва това което виждам хехехехе Обаче Kyung Il как е подхванал Si Hyoung зад врата там където са зад решетките хахахаха


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо тези момчета си имат темичка супер. И аз като little_angel ги следях от дебюта. Много симпатични момчета. Хубави песни им правят.  Имат страхотни предавания, които им правят от LOEN и са качени там. 

Днес излезе и новата песничка официално, която ме кефи с всяко изминало слушане вече. В събота и неделя не можах да се сдържа и им гледах сцените от предаванията и много им се нарадвах. Танцът е много як.  

, който аз все още не съм го чула.

 

Завръщане на Music Core

 

Inkigayo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[2014.06.23] DESIRE


tumblr_n7eu39UPfB1r3hs1eo9_250.jpg


Свали


 


Другата версия на клипа



 


Говоря само за тази песен, не съм чула минито. Харесва ми, интересна е и със сигурност ще ми хареса още повече след време. Харесват ми частите на Kyung Il, а Yi Jung честно казано е малко зловещ на моменти с тия луди погледи хахахахха А и най-накрая рап част на Si Hyoung, която да ми хареса, обикновено нещо ме изнервя в рапа му, но тук е супер!


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата много активно промотират в Япония и за това не съм писала скоро нищо.

Съвсем наскоро създадоха японският си фенкуб - Storia Japan (Сайт и @STORIA_JAPAN)

 

Вчера е излязъл и албума им - ABOUT HISTORY, но ще трябва да почакаме за него все пак си ги знаем японците..... :D

[CD]

1. 怒るなよ(Don’t Be Mad / New Japanese song)

2. What am I to you?

3. Blue Moon

4. The Last Time (Drama 「Pretty Man」 Japan Edition OST)

5. Dreamer (Narr. IU)

6. 怒るなよ (Instrumental)

7. What am I to you? (Instrumental)

[DVD]

1. “What am I to you?” PV

2. “What am I to you?” PV - Performance ver.

3. “Dreamer” PV

4. “Dreamer” PV - Performance ver.

5. Mini Radio 「HISTORY FM」 #12

6. Mini Radio 「HISTORY FM」 #30

7. Special Video : 「ABOUT HISTORY」 Album Making

 

А днес излезе клипа на Sunny Hill в който участва Si Hyoung -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее и те се качиха на влака със завръщащи се хахаха Радвам се, защото знам че ще ме изненадат отново приятно с някоя интересна песен...


Когато излязат хубаво всички нови снимки ще оправя 1 пост (проклет тъмблр, който трие снимки... :nunchako: )


 


Сега почвам с тийзърите. А не, първо да кажа, че се връщат с мини-албум - Beyond theHISTORY на 21 май.


Траклист:


1."Mind Game"


2. "I Could Die"


3. "Ghost"


4. "Slow Down"


5."1Century" - солото на Yi Jeong


 


Yi Jung е създател на три от песните - "1Century", "I Could Die" и "Ghost".


 


Първите тийзъри са на Kyung Il и Jae Ho.


tumblr_nnx4jyEIm81r3hs1eo7_r1_1280.jpg


 


tumblr_nnx4jyEIm81r3hs1eo6_r1_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последни тийзъри. Две общи снимки и тази на Sihyoung.


tumblr_nodnxb0SJ61sonbuwo1_1280.jpg


 


tumblr_nobyelrUXy1sonbuwo1_1280.jpg


tumblr_nodcgkHEPY1sonbuwo1_1280.jpg


 


И тийзърите на Yi Jeong и Sihyoung, който днес има и рожден ден :) Да му е честит и безпроблемно завръщане му пожелавам :)


 




 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Yi Jeong много готина песен е написал! Определено искам да видя живото изпълнение, защото хореографията накрая е много яка хехехехе



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минито вече е добавено за сваляне, горе в инфото.



Одобрявам хореографията напълно хахахах добре забърсват пода  ;)



 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пуснаха и версия само на танцовото им изпълнение. Подзаглавието трябва да е "History - Take your shirt off", хаха.
Шегата настрана, но и на мен парчето ми допада. Слушам го, макар че не съм стигнала още и до албума. Ще го прослушам и него, обещавам.
Хубаво е, че трупат позитиви, намират вече и те своето място на к-поп-сцената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица са последните им промоции с Might just die... За тези промоции отново пускаха много допълнителни клипове в канала на LOEN, които не съм слагала, всеки може да си ги намери. Много варианти на танцовите репетиции имаше, но тази със завързаните очи беше най-впечатляваща.....


 


Do Kyun участва в саундтрака на уебдрамата Prince of Prince с песента Because I Love You.



 


А в една от песните от новият сингъл на Melody Day може да чуете гласа на Yi Jeong два пъти. :D


https://www.youtube.com/watch?v=2zuRu1_zoPA


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрият им къмбек досега. Хореографията, бийта, костюмите, всичко е на ниво  :)



Линк за мини албума им "Him" за теглене http://k2nblog.com/mini-album-history-him/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми мъжка група. Много харизматични и талантливи. Зарибих се за тях от случайно кликване на клипа на "Psycho" и от тогава си ги харесвам. Песните им са добри, хореографиите също са на ниво. Определено се надявам да станат по-известни в бъдеще, тъй като си личи, че доста се стараят сладурите. Любимец ми Кьонгил, първо той ми направи впечатление като излъчване, а и това тяло...  :28558: Докьон също е голям сладур с тези бузки.  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...