Jump to content

Paradise Ranch (2011)


Recommended Posts

.:Paradise Ranch:.
spacer.png

 

Заглавие: Paradise Ranch / 파라다이스 목장
Жанр: Романтична мелодрама
Брой епизоди: 16
Мрежа: SBS
Период на излъчване: от 24 януари до 15 март
Дни на излъчване: Понеделник и Вторник от 21:55

 

В ролите:

Shim Chang Min като Han Dong Joo
Lee Yeon Hee като Lee Da Ji
Yoo Ha Na като Jin Young
Joo Sang Wook като Seo Yun Ho

Im Soo Hyang като Lee Da Eun
 

Сюжет:
Младата двойка Хан Донг Джу и И Да Джи се женят млади и неопитни, на върха на своето щастие и любов. Животът изглежда като приказка, но двамата бързо слизат на земята. Историята започва шест години след тяхната женитба, когато са вече разведени и всеки е продължил живота си, опитвайки се да изтрие спомена за неуспешния брак. Но, както става във всеки корейски сериал, т'ва, дет го мисли умният кореец, и т"ва, дет не мож го измисли умната корейка, не става и те се срещат отново, за да разберат, че май не са се съвсем забравили. Естествено, за да не е зян всичко, имаме поне още двама-трима, които ламтят за емоционална, а и не само, близост с нашата невинна двойка, плюс семейства, които си знаят своето. Всичко това на фона на чудния Чеджу. Да видим каква ще я скалъпят тези деца.

 

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:  

Свали с руски субтитри + OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре да не беше излизал този тийзър. И малко надежа, която имах бе разбита, стрита и направо унищожена за 38 секунди.

 

Снимки сърце да сложа нямам, как ще го гледам не знам, но...Поне е хубав, като изписано ми е слънцето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Следващ тийзър - ако нещата имат подобна комедийна нотка, може и да излезе нещо интересно. Мини е добър в това да се прави на ироничен и заядлив.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Мини му отива да го играе мой съпруг, иначе си е саркастичен и досаден наистина. Йон Хи, колкото и да е странно, ми изглежда по-изкуствена от него...Хубавото е, че тази драма може само да ме изненада приятно, защото летвата ми е толкова ниско, че даже и да се спъна в нея не мога.

Прежалих се и реших да сложа малко снимки, официални, макар и да ми бодат сърцето....

 

paradise2.jpg

 

paradise1.jpg

224386239.jpg

224386244.jpg

224387689.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички линкове съм ги изнесла в първия пост.

 

Понеже съм го гледала без субтитри ще съм кратка.

 

Не ставам за съпруга на знаменитост. Ама грам. През половината време надавах писъци от радост, а през другата от ужас и ревност. Чак беше жалка картинка, не знам и колко обективна бих могла да бъда, защото имах моменти, в които просто си запях и се наслаждавах. Дали на бебо, дали на конете, моя си работа.

 

Сега сериозно. Дали защото летвата беше толкова ниско, но ми беше много приятен епизода с едно-две изключения, основно на базата на ненужен ексхибиционизъм, а историята ще да е доста сладурска. Йон Хи ми е неприятна по начало, но има някакво, макар и пресилено, присъствие. Освен това облечена като селянче е дори сладка на моменти. Прическата й е кофти и малко странно ми играе, но май по-сериозно забележка от това, че пипа не когото трябва, нямам.

 

Бебо не е толкова зле, колкото очаквах. Даже никак, приятно си ме изненада. Моментите, в които игаре досаден, раздразнен, отегчен или жлъчен са му най-добри, защото си е такъв. Малко ,като се прави на глупак или се опитва да изразява някакви по-силни емоции, е дървен, но с времето сигурно ще олегне. Като цяло наистина не беше зле, да не говорим, че му е първа роля. Иначе ми е хубав до немай къде.

 

Останалите още не сме ги видели, макар че ще имаме един свръхположителен господин пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато още съм ентусиазирана от старта на драмата ще споделя скромното си мнение.

Въпреки, че гледах без субтитри ми стана ясен като бял ден основния сюжет.

Актьорите са невероятни, с изключение на главната, към която и аз имам някаква непоносимост. Но кой ли ще я гледа нея,

като се има в предвид мъжкото участие в сериала, засенчващо я отвсяякъде :i love this:

Отново виждаме Joo Sang Wook в блестящо амплоа. За неговата усмивка съм готова да коля и беся наред :i love this: :i love this: :i love this:

Виждам и много други познати лица, сред по-старите актьори, което също е гаранция за качество.

Имаше и доста смешни ситуации с фекалии, на които се смях от сърце. Тези корейци умеят да правят от едно просто и обикновено изпражнение

цяло научно откритие. Виждам, че без още звездно музиално присъствие няма да се мине - BoA изпълнява ОСТ-а, за който досегашните ми наблюдения са нелоши.

Мини е в окото на всички обективи - виждаме звездната двойка в чудна фотосесия за списание Ceci:

 

201102cecihotfocuscover.jpg

201102cecihotfocuscover.jpg

201102cecihotfocuscover.jpg

201102cecihotfocuscover.jpg

 

 

Природата и невероятните гледки ми напълниха душата и за пореден път ми се прииска да се материализирам в Ко. :28558:

В заключение - драмата има един нелош старт, за това препоръчвам на всички да й хвърлят по едно очо - има от всичко:

хубаво маце, горещ младеж, още по-горещ аджуши и много красиви коли, за които ми става мъчно, като ги гледам в каква кал ги карат :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах първите 2 епизода на сериалчето и за сега много ми харесва. Доста интересна, забавна и развлекателна история се очертава. Двавата главни герои са наистина много сладка двойка.

Shim Chang Min много добре се справя в ролята си. Това ми е първата драма с него и честно казано не очаквах, че е и толкова добър актьор.

Lee Yeon Hee съм свикнала нещо да я гледам в по-тъжни сериалчета и тук ми е малко странна, но пак много очарователна. Май е по-добре да се снима в повече комедии ^________^

Joo Sang Wook има също много интересна роля.

Също трябва да отбележа, че и музичката е хубава. Дано тази драма да продължи да бъде и до края толкова интересна :)

 

 

С руски субтитри можете да гледате драмата Тук . За сега са излезли само 1-ви и 2-ри епизод, но хората са доста бързи, така че скоро очаквам да има още епизодчета. ^_______^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега май само даксмърфовете превеждат, Go;ESS казах, че ще се пробват да побързат, ама те Скандала не са прикючили още, какво остава за това.

 

Чак пък много добър...Но е доста добре предвид очакванията ми.

Единственото, което ми е тъжно...Защо толкова го събличат? Вярно, че е ми е страшно хубаво момчето, ама аз и без да правят тия работи го знам, няма нужда да привлича още погледи ><

 

Бях доста изненадана от развитието в отношенията между някои от героите, а дядото сто на сто крои коварен план да събере двамцата. по всичко личи, че раздялата е била иницирана от Йон Хи (още една причина да не харесвам това момиче), щото на ръбатко е това, който действа кат настъпана девица.

Изненадах се обаче, че предложи на оназ другата мома, а още повече, че тя му отказа, аз си мислех, че ситуацията е обратната.

Аджушито много ме дразни, не знам защо.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледах със субтитри, но това в никакъв случай не ми помогна да разбера най-важното нещо. Какво са правили тези двама след като са се оженили или по точно, цели шест месеца след като са се оженили? :huh: Това пищене и истерии от едно разголено рамо... не го разбирам...

 

Ами какво да кажем за Мини? Феновете на Йон Хи никога няма да му простим за това, че я пипна по гърдите. Апсолютно възмутен съм от него. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toзи сериал го загледах само заради Йон Хи (очевидно), но не знам дали ще успея да го догледам. За това пиша сега, после ще си едитна, ако случайно изгледам останалите 5 епизода. Според мен тя трябва да се съсредоточи във филмите и повече никога да не се снима в такива продукции. По-добре да беше продавала рамюн на улицата, щеше да допринесе повече за развитието на кариерата й. Изглеждаше супер зле. Дори в 11-ти епизод самата тя си призна...

 

 

 

 

533605.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Вярно имаше някои доста забавни моменти първите епизоди. Повечето от този тип комедии са свежи в началото. Актьорите са готини. Направи ми впечатление и бившата жена на аджушито. После се почна с обичайните безумия. Самата идея за двамата разведени, които се срещат след 7 години и преоткриват връзката не е лоша. 7 години не са се виждали изобщо, но за сметка на това, сега ще се засичат постоянно. То направо да ги бяха затворили в една стая за две седмици. Щеше да има същия ефект. Като не се виждате, много ясно че няма да се оправят нещата (и обратното). Но цялата тази работа ми се видя прекалено фалшива и нагласена. И очаквах да наблегнат повече на бъзици с фермата, животни и т.н. (поне като във Vineyard Man) Не разбраха ли че офисите са скучни? :huh: Аман от тия големи компании, богати синове, опитни (и отново богати) аджушита, справедливи дядовци, луди малки сестри и прецакани мацки - дизайнерки. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите причини да го гледам бяха обратните.

 

Гледах до 10 и 15-16.

Тия 4 епиздоа не ми се отразиха много на разбирането на историята.

 

Ако трябва да съм честна-драмата имаша няколко много добри идеи, които може би не бяха за романтична комедия, но все пак можеха с по-добър сценарий и определено по-добър режисьор-да се получат. Стилиста няма да го коментирам. Да не говорим, че Йон Хи и игра ужасяващо.

 

Много коменатри изписах по този сериал, но основния ми проблем е...Не може 15 епизода едно и също, а именно, неспирно каране и в 16 да намериш любовта. И то, когато единя до последно живееше с идеята, че е влюбен в друг. Всеки хубав момент, всеки намек за дълбочина на историята или действието беше изритват в познатия ни, вече доста скучноват коловоз.

 

Трябват ви субтитри за първите 3 епизода и за последния, в останалото време си казват едно и също в общи линии.

 

И не, събличането на тийн поп звезда не е добра идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз отдавна изгледах драмата,но чак сега видях,че по някаква причина съм пропуснала да изкажа мнението си за нея :lol: На мен лично ми хареса и я изгледах цялата без да прекъсвам,забавна е има моменти,които са много интригуващи,но като цяло не е някой шедьовър.Аз лично бях впечетлена най-вече от красотата на природата и главната мъжка роля(като освен Чангмин визирам и адвокатчето....хубав мъж) .Единственото,което така по ме подразни беше краят и то

,защото двамата главни герои толкова бързо се събраха и то на края,че не разбирш как го взеха това решение,като уж не можеха да се понасят,но то е така...странен е живота или по скоро корейският сюжет кекекеке :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм на 3 серия, но още отначалото не можех да се отърся от чувството, че Joo Sang Wook много ми напомня на някого. Чак сега се сетих на кого - ами на Санг Сънг Хон.

 

660354.jpg

 

Особено тази част на лицето:

 

660355.jpg

 

Може би така ми се струва заради тази лъчезарност, която излъчват и страхотните си усмивки... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като изгледах целия филм не съжалявам... много... не, не съжалявам. Всъщност съжалявам, че все още се дразня от някои нормални за корейските сериали и ненормални за нашата халтура/култура неща. По-точно, дразнят ме, когато са прекалени.

Били са женени 6 месеца и се стресират от допир, безполова целувка и други такива? И не са ученичета все пак.

Харесвам артистите да са красиви във филмите - признавам, че избирам филм първо според тях, после чета резюмето, гледам дали има бг субтитри и накрая чета всички коментари. Обаче този е от групата филми, които ме убеждават, че едната красота не е достатъчна, то се иска и да играеш. Главния, милия, какво беше туй дърво почти през цялото време, стараеше се, верно, но само старание не стига... Дори и движението му в пространството - типичната манекенски одървена устремена походка. Чак към последната серия малко по-добре стана. Красавец си е, дума да няма, но... бива да е с малко по-дълга косичка откъм ушичките и врата, и докато не понапълни повечко от корема нагоре да му събличат само панталоните... :D

Останалите от каста, обаче, спасиха положението.

Главната добре си представи персонажа, но самият той беше сътворен непоносим на моменти. Още една прекаленост на авторите - външният й вид - ужасна проскубана коса, развлечени и в безпорядък дрехи, панталони с провиснали дъна. Разбирам, че част от идейния замисъл е това визуално противопоставяне, но чак толкова... нали е положителен герой - трябва малко повече да го харесаш и уважаваш. И как може да казваш на гаджето си "аджуши"?

А той, аджушито, беше много готин, със страхотно излъчване, ослепителна усмивка и добра игра. Докато чакам субтитрите за да го видя във "Feast of the Gods", ще изгледам и още нещо с него.

И семействата - родителите и дядото, както винаги тези актьори са на ниво. Особено бащата на главния, този дребосък с огромен талант. Страхотен е като играе такава роля като в този филм - като пусне мафиотскидрезгавия глас, характерния си изкуствен смях и завърти очите... голям образ.

Прекрасни зелени поляни и красива природа, а пък къщичката - кокетна красавица, да ти се прииска да е твоя...

Сюжета беше добър, артистите - красиви, краят - щастлив. Лек и позитивен филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да го догледам този сериал. Дори хубавата къщичка и усмивката на Joo Sang Wook не могат да компенсират скуката - плитка история с предсказуеми случки и финал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...