Jump to content

Recommended Posts

Нали го удължиха и сега са 4 серии разтягане на локуми до края.

 

Реших, че поради удължението, може да е имало някакво действие, та да не взема да изпусна нещо интересно.Тия май ще са ми фаворити за сезона от гледаното, по брой епизоди на бездействие и безмислие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох... рядко пиша във форума и предимно чета, но тук просто няма как...

Никога не трия корейските сериали които съм изтеглил, имам около 4-5Тб събрани ... досега имам само един изтрит ... Тайната врата. Този мисля че ще е втория.

Много зле разказана приказка. Корейците мисля е крайно време да спрат да правят сериали с черни магии. Нямат сполучлив такъв. Много объркан и разтегнат сюжет. Не знам защо го удължиха... с 4 серии. 16 ни бяха достатъчни та да ни свършат мъките. Жалко за Yoon Si-Yoon. Толкова ли нямаше в какво друго да се снима. Другите му филми мога да кажа че ми харесват. Шаманката много силна... напомни ми на шамана в четирите бога ... дет боговете не можеха да го победят ... Главната двойка без грам химия ... ми то как да има с тая възрастова граница и като се има в предвид че сме в Корея. Нищо против играта на малката сладурана но още не е за такива роли. В Beautiful Gong Shim имаше пак голяма разлика в годините, но някак си не беше толкова очебийно. В такива моменти съжалявам че никога не спирам да гледам филм който вече съм започнал.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам никой не е писал , може би защото никой не го е догледал или ...? :)

И все пак ще съм благодарен ако някой е издържал до края и може да ми разясни какво точно се случи в последната 1 минута на финала на този сериал .....

че нищо не разбрах ... :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...