Jump to content

Recommended Posts

Дидо, ами това е в противовес на твоите изказвания за рейтинга! Все пак това е сериал, който започва с рейтинг 7-8% и завършва на 14-15% /някъде 5-ти по гледаемост/.

Така или иначе сериала си струва гледането. Аз съм на 48-ми епизод, но ще си го догледам с удоволствие. И през цялото време си е така. Според мен 35-36 серии бяха достатъчни, но кой ли ме пита?!

 

В началото наистина беше по-интересно и по-забавно, но и в края има интересни моменти, а и героите са доста добре изградени, тъй че съм доволна.

Канг Джи Хуан по едно време по средата наистина беше засенчен от актьора в ролята на Ган У, на който все не запомням името. Всъщност равностойно игра, ако ще ги включват в наградите за дълъг сериал!! Малко съжалявам за агентката и не знам по какви причини я изключиха по средата на сериала, понеже на мен тази героиня ми е много симпатична.

За финансовите машинации не ми се критикуват, понеже на мен лично са ми интересни, но има на места доста други измишльотини по корейски.

Надявам се да не се коригирам за 2 епизода, но пак си поддържам симпатиите към дъщерята и големият син на Председател До. Също и добри думи за играта на съпругата на Председателя, която ми е любимка от други 2 сериала и винаги са ми харесвали персонажите, които избира да играе. Кандидата-президент също е достоен актьор. Гледала съм един сезон на корейския вариант "Танцувам със звездите" и знам, че и като водещ доста добре се изявява. Ами това е. Сюжета не ми се коментира чак толкова, но все пак.

 

Битката между добри и лоши както винаги, но и аз на и аз на моменти поддържах лошият син До, който си е по своему чаровен и си има причините за своите действия. Главният Лошко обаче си е Дявол, както го нарече пак мисля Ган У в една от сериите. Направо да настръхнеш от него и от зловещата му усмивка! Телохранителят не знам как ще завърши покрай него, понеже и той на моменти е симпатичен и по-човечен. Поне осъзнава какво прави. Гук Чол/ Канг Ги Тан също на моменти прекалява с отмъщението, но това си го постави за цел още в началото, така че си е праволинеен като цяло.

 

Надявам се на щастлив край и Лошкото да си получи заслуженото!! :28558: Само не знам Ган У и семейството на Предеседател До какво ги очаква и как ще се развият събитията, та заради това ми е още по-интересно!! Краят на президентската кампания също..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sierra, да си призная съм станала фенка на по-дългите сериали. Макар и с превъртане си ги доглеждам.

Май по-добри им са сюжетите и не толкова еднакви както при по-късите, където доста повече се интересуват от рейтинга и цвъкат напоследък от тъпи, та по-тъпи сценарии. В момента пак съм си започнала 50 серийки да гледам и пак ми е интересно. Докато от късите само с Джун Ги и толкова. Другите нещо не ми задържат интереса и се отказвам още в началото.

Та.. Доволна от края. На всекиму според заслуженото и завърши така, както и започна.

 

Ган У си умря доволен, че спаси любимата си. Отдавна не бях гледала сериал с убит главен, но друго нямаше какво да измислят за него. Прекалено амбициозен и прекалено отмъстителен стана, както и баща му го предупреждаваше. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набързо го приключих сериала-изгледах само първите две серии и последните две/даже последните с яко превъртане/.Защо ли?

 

Off Topic

Вчера случайно попаднах на клип от сериала в ютуб /с младите главни герои/ и ми стана интересно.Когато открих темата тук и видях колко серии е,трудно бих издържала толкова дълга продукция,затова реших да го изгледам отгоре-отгоре,като обърна внимание най-вече на момчето и момичето от клипа в техните сцени.Някъде към средата на първа серия се усетих,че всъщност това момче и момиче са младите версии на главните герои и по някое време ще изчезнат за да бъдат заменени от другите актьори и малко се разочаровах....

То и бързо ги махнаха,но трябва да кажа,че сериите в които участваха,тия първи две серии са много силни,на главния герой какво ли не му се случи,убиха родителите му,ослепя,подозираше всички,успя да се влюби,в затвора влезе,че и избяга.Разбра кой е гадняра.Много действие и пак казвам толкова силно начало.Прииска ми се да го изгледам целия,аз обичам такива истории с отмъщение,а и то и как няма да ти се иска да видиш как това наранено момче си отмъщава и оня мазник чичото си го получава.Но след това ударно начало да се забави темпото с 48 серии размотаване по корейски и в последната серия да се разкрие всичко,без да съм ги гледала тия 48 серии,но такова чувство имам,е това просто съсипва сериала.Аз исках отмъщението веднага,с младите герои,просто си се надъхал след действието в двете начални серии и изведнъж някак си в  3 серия историята преминава след няколко години,все едно други хора гледаш,а не познатите,все едно историята е друга,не знам защо,но така го почувствах,сякаш темпото спада.Може би  и затова се отказах и изгледах набързо края.Не че нещо разбрах,важното е,че хванаха лошия...

Моя коментар не е много подходящ за вземане под внимание дали да гледате сериала.Защото реално не съм го изгледала,може пък пропуснатото от мен да е интересно,но с тия многото серии съм малко скептична, че ще има едно разтягане на локуми, докато се стигне до края.А това направо е подигравка с ударното начало...За мен сериала трябваше да е по-къс и да,с младите изпълнители на главните роли.Ей той да се изправи  и съсипе чичо си...Много ми хареса как се справи с ролята си това момче от Highlight...

 

 

Ето го и въпросния клип...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...