Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Monster (몬스터)

                                  Страна: Южна Корея                                     

Също така известен като: Tyrant

Период на излъчване: 28 март 2016 - 13 септември 2016

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: Мелодрама

Канал: MBC

Епизоди: 50

Режисьор: Joo Sung Woo

Субтитри: Английски

    

Участват:

Kang Ji Hwan като Lee Kook Chul / Kang Ki Tan

Sung Yu Ri като Cha Soo Yeon

Park Ki Woong като Do Gun Woo

Lee Gi Kwang (Highlight) като Lee Kook Chul (young)

Lee Yeol Eum като Cha Soo Yeon (young)

Jung Bo Suk като Byun Il Jae

Park Young Gyu като Do Choong

Lee Deok Hwa като Hwang Jae Man

Bae Jong Ok като Jang Man Ok

Jung Woong In като Moon Tae Gwang

Kim Bo Yeon като Hwang Gwi Ja

Kim Hye Eun като Hwang Ji Soo

Kim Won Hae като Min Byung Ho

Jin Tae Hyun като Do Gwang Woo

Lee El като Ok Chae Ryung

Chen Bolin като Michael Chang (гост)

Go Yoon като Cha Woo

 

Резюме: Драмата проследява историята на И Гук Чол / Канг Ки Тан (Kang Ji Hwan), който е израснал в заможно семейство, но след предателство губи всичко. Той започва да търси отмъщение срещу привилегировани органи на обществото и да разкрива тяхното истинско лице. Сериалът обхваща периода от финансовата криза през 1997 година до наши дни…

 

 

Свали с английски субтитри :click:  :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четейки резюмето, нещо веднага правя връзка с предишните му сериали Big Man и Incarnation of Money. И там беше нещо подобно. Изглежда Канг Джи Хуан си пада по такива истории.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама един късмет вади и той, трети път с таз моруна ЮРи...

Моруната я разбрахме, спасявала ще е някой в предишни животи явно,   но горе на снимката има още някаква особа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По име би трябвало да е девойчето от Ачиара и Краля на гимназията 

 

Но снимката май е сбъркана, щото муцуната е различна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е офф-топик и следва да се отбележи очевидното:

 

В един и същи ден и час започват три драми - тази, Neighborhood Lawyer Jo Deul Ho  и Daebak 

 

:slap:  :slap: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как я насметохте момата. Аз пък някак си я харесвам Сонг Ю Ри, като я видя и все се сещам за Снежната кралица, та ми става едно тежко и същевременно блаженно на душата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после остана време за началните епизоди и на това.Кикито в ролята на главния на младини -сладурче.Попреиграваше, но карай, като за айдъл-бива.Както го подкараха, голямо циклене ще падне  50 епизода отмъщение, не знам дали ще се изтрае.За сега ,обаче на клона,че да видя хубаво ( много малко го дадоха, само в началото), порасналия отмъстител и... моруната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 1-ви епизод и още от сега знам кой герой ще играе Sung Yu Ri, голяма прилика са с "малката" актриса :D. Много ще го влачат този сериал. Проличаха си още в началото и нелогичните места в сюжета, характерни за този жанр "мелодрама". Главният герой би трябвало да търси отмъщение срещу привилегированата класа или нещо подобно, а те го дават да се държи точно като онези срещу които след това би трябвало да търси отмъщение. Уволни не знам и аз колко хора в първи епизод, да не говорим за държанието му. Как се очаква да харесаш този герой и да проявиш симпатия в последствие, да не говорим да търсиш логика в развитието на персонажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, че ще се промени, но нужно ли е още в 1-ви епизод да не го харесвам. Така не се изгражда главен герой според мен. От описанието става ясно, че ще мине през много трудности, които вероятно ще променят поведението му. Дали ще се промени характера му е друг въпрос, защото поведение се променя от такива случки, но за характера сценаристите е нужно да вложат повече мисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаех, че е 50 епизода, нямаше да започвам да го гледам. Даже сега, като се опитвам да си спомня нещо, се сещам само за сцената, в която той ядеше от храната на някакво куче. Беше нещо средно между нашата попара и развален нудълс... Още ми се гади. Вярно е, че наистина има хора в подобно положение, но той ходеше като с пирони в краката и сякаш беше единственият мърльо на планетата. Не смятам, че всички ще му се присмиват и гневят и няма да им кой да му помогне заради шлюпките по лицето му. Ако това е "чудовище", да видят сценаристите снимка на изгаряне четвърта степен. Само веднъж направих грешката да изгледам толкова дълъг сериал и още съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен е сериала. Има и доста забавни моменти, поне в началото. От средата нататък се промени малко действието и стана още по-интересен.

Очарователен герой е До Ган У. Също и братчето и сестрата от фамилията До. Лошкото-брат ми е любимец просто. И сестричката /тази мацка с късото рокле на снимката/.

А Юри и Канг Джи Хуан прекрасни отново!! Отдавна не бях гледала забавен Канг Джи Хуан. В Big Man го харесах, но тази роля на Кан Ги Тан му подхожда много повече. Поне в началото вкараха малко смях.

 

Но попрекалиха с това изтриване на Су Йон от паметта му.

 

50 серии са доста, но пълнежа не е чак толкова и се гледа леко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар ,че предполагах кой ще е истинското чудовище, тайно се надявах  да се осъзнае.Обаче няма спирачка.

 

Така и не вдянах, какво толкова и харесаха на героинята-мумия. Вярно, че Монстърчето постоянно я наглежда  и се грижи за нея, но е за психиатрията.Тоя актьор втора такава извратена роля, след "маската" , но пък му отива.Изместен беше  направо Джи Хуан - Ги Тан, уж главен герой от неговият персонаж  Гaн У.

 

Останаха единадесет епизода.Явно ще го докарам до края, макар и с превъртане на моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Край.

От "Императрица Ки" не бях се впускала в 50 серийно приключение, понеже вечно последната  четвърт или пета ме докарват до съжаление за загубеното време.

Ако това се гледа на екс, ще досади сигурно , но за 7 месеца издържах геройски, без тоталното разочарование към края.Много врътки, много отмъщения, но поне не боза за завършек.

 

Нормално "лошите" получиха по заслуга, но за радост, отмъстителите не ги обвиха в розово.

 

Който си пада по такива сериали, може да пробва в умерено темпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който си пада по такива сериали, може да пробва в умерено темпо.

 Абе, падам си , но този тук го захвърлих на 4-5 серия. Простотиите и глупостите в сценария и режисурата минаха границата на търпимост. Жалко само за Джо Бо А, че се набута в такава тъпотия, а освен това изродите я караха да играе, въпреки че беше болна от менингит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, не съм сигурна, дали те я караха(Джо Бо А), или тя се натискаше да играе болна, няма как със сигурност да знаем.

Сценаристите не можеш да кажеш, че не се бяха потрудили, но факт е, че врътките бяха прекалено много, а всичките финансови машинации дето представиха , ми дойдоха на места не напълно  смилаеми  и даже не се напъвах да ги осмислям. Не знам,масовия зрител, дали ги вдяна. От друга страна, бяха доста изобретателни, поддържаха интригата, героите бяха последователни, нямаше лигава романтика. Никой не  "влезе в затвора и стана човек" и никой не мина "между капките". Така че за жанра, според мен - бива и  най-голям кусур е  дължината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...