Jump to content

Recommended Posts

Е не го написах аз, но много ме сърбяха ръцете, доста невзрачна, особено сравнена с Cha Ye Ryun, но сигурно нарочно. Ще я китосат не бой се и боя като и сложат,чисто нова ще стане за сцената, като се заеме баткото с нея. .И за катастрофата съм съгласна, но на фона на семпличката серия, тя е последния кусур, нищо ,че почна с нея.А телефонната  намеса свише?

Не си сам, Дидо- двама сме в клуба ;) , дано по-дълго живее кучето, че да има с кой Рейн да играе :896767:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного ми хареса сeрийката. Оппа Рейн ми изглежда много възмажал, солиден мъж.

Много си го харесвам, страстен и естествен ми е, и за мен си играе на макс.

И катастрофата и мацките всичко си ми хареса, :up: после...  . някак много романтично и трогателно се получи.

За мен чудесно начало, чакам с нетърпение. :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро начало,хареса ми много!За Рейн каквото и да пиша ще е малко,харесвам си го. :kissy:

 Героинята на Кристал,е бедно момиче,няма доход,дължи пари, налага ѝ се да се крие,ще дойде и нейното време.Оппа ще и помогне,ще я излъскат и нея.

А докато тази Cha Ye Ryun,не съм и фен ,никога не съм я харесвала,може би се дължи на факта,че играе винаги втората.Дразнеща ми е някак си.

Малко са азиатците с изрусени коси да харесам,но тук изрусеното е бонбонче, а дали се справя с актьорската игра, много не се задълбочавам и аз. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного ми хареса срийката.

И катастрофата

Е, няма начин да пропусна :28558:

 

Катастрофата е толкова измислена, че повече не може да бъде. Първо, за да направи всички пируети и плъзгания малкото тритонно камионче трябва да се движи с много голяма скорост. какъвто не е случаят. Просто си пролича платформата за отскок-без нея няма как да се получат дивотиите, които видяхме. Отначало се видя, че Реин спря колата навътре в отбивката, а след катастрофата се вижда,че е наполовина на платното. Ако я бяха оставили на първоначалното място камионът просто щеше да я подмине. Самият удар е толкова идиотски, че даже не е смешно. При плъзгането си камионът удря челно спрялата кола, която противно на всички физични закони остава на място като закопана и се смачква. В действителност ударът на камиона трябваше да я завърти и премести поне с 5-6 метра, което пък щеше много да намали силата на удара и в резултат щяхме да имаме малко смачкани ламарини и НИЩО повече. Мисля, че за последно преди 10-15 години "Ауди" СПРЯ да произвежда автомобили БЕЗ ВЪЗДУшНИ ВЪГЛАВНИЦИ!!!!!!

Серийно оборудване на Ауди А1(най-малкият модел):

Въздушни възглавници "Fullsize" за водача и пътника до него с двустепенна логика

Странични въздушни възглавници отпред, интегрирани в предните седалки

Система "Sideguard" от въздушни възглавници за глава

Но при удара (който беше показан като много силен и смъртоносен!) не се задейства никаква въздушна възглавница! В действителност пътничката трябваше да се отърве само с натъртвания и уплаха, но в никакъв случай нямаше как да получи смъртоносни наранявания. Освен ако всичко това не е направено от некадърен постановчик на каскади и глупав режисьор.

Толкова за "истинската" катастрофа!

 

 

 

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, Дидо, тук не сме Пътна полиция, поне на мен ми въздейства. Щом ти е толкоз фалшиво, не гледай,

кво се буташ в темата, ясно, разбрахме от предните ти постове, че не ти допада. Кво искаш, да се изтъкнеш колко си компетентен ли?

Не го обяснявай на хора като мен, които няма да го разберат...

Остави фантазиите на режисьора да летят, да не би в твоите фантазии всичко да е истинско. :28558: :28558: :28558:

Нищо лично, просто спрях да търся кусури за щяло и нещяло, което е бързопреходно... :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа серия не ме грабна въобще. Кристал ми е слаба като актриса от това, което видях, Рейн никога не ми е бил любимец, но поне се надявах, че историята ще е  интересна, ще пробвам и с втори еп. да видим, може и да греша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И втора едва ли ще те грабне.В първа имаше нещо чаровно поне, втора е сухарска.Ново ПТП,по-скалъпено и от първото, нова мистерия(гонитба на призрака на каката по уличките) и никакъв живец.Явно Рейн, не може да се мери с Минчо по фенщина и не са подбрани печелившите айдъли, защото и Кристал е тук и сценарият слабоват ,като в Наследниците, а рейтингът на втори епизод пада.Айдълчетата,даже интервю даваха, а това си го могат, не може да се винят, че не се справят.Кристал, не плува нещо в свои води.Може пък да задобрее  драмата и да живне в следващите епизоди.За сега само Рейн(все по-чаровен тоя човек става с годините) и кучето продължават  да  ме държат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно преценяват хората. Нещо се позагуби романтиката. Оппа Рейн реши да е закачлив и нещо не ми се върза.

Сега вече и аз ще те подкрепя Дидо. Тази катастрофа беше някакъв абсурд, много изкуствено.

За онази в 1-ва... кой, накъде, какво, изключвам да изкажа мнение, но тази... И на най-некомпетентния му става ясно...

Корейските режисьори явно разчитат на обаянието на артитите, с блясъка си да ни заслепят, "празноглавите" от обожание фенове ...

Но не са познали.. :bee:. :28558::nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, да се изкажа и аз: първо, минаха цели 3 години преди да сме гледали Рейн на малкия (относително, зависи от размерите) екран. При мене беше 42-инча LG в Бусан, в Корея, което си беше бонус; и всякаква поява на Рейн на екрана няма как да не ме радва до такава степен, че оспамих всички социални медии.

Второ, май, че по-подходящото заглавие за сериала, щеше да бъде "My lovely Rain" като се има предвид кой е истинската звезда (не визирам собствените си предпочитания изобщо)

 

Трето, много му отива на Рейн да играе лошия господар  в ‚My lovely Rain”, не мислите ли?

 

35-My-Lovely-Girl-Episode-1-Review-Korea

 

Ах, и да не забравя, да бяха взели Генерала, собсвеното му куче на Рейн, и щеше да е напълно негов филма. Като допулнение към собствената му кола, която кара във филмчето. Но при всички положения, мъж и куче, особено Рейн, е печеливша и неустоима комбинация.

 

my-lovely-girl1.png

 

До тука, за ГЕРОЯ, а сега за сценаристите и режисьорите: да дадат такава роля на Рейн е като да ползваш изтребител Ф 21 (или какъвто там да било) по магистралата Сеул-Хеунде. Става, може и да стигнат, но малко скъпичко и не много ефикасно ползване на техника, ми се струва. Можеше и с обикновен чавдар.

 

И едно наблюдение: изглежда, че Рейн е наистина човек на изкуството – колкото по-млад, беден и неизвестен, толкова по-добър. Сега му отиват да играе роли на богати и успели, по-близо са му до реалността,за разлика от предишните му, особено в Санг Ду, където продаваше дори себе си. Изкуството е родено от страданието, казват.

 

Слаб е сериала, но да му дадем шанс. Вторият епизод беше по-добър.

 

00-13.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питате мен, гледайте и се наслаждавайте на играта на Рейн! Той е толкова чаровен, че и сценарият да е тъп ще го направи гледаем с неговата чаровна усмивка! :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питате мен, гледайте и се наслаждавайте на играта на Рейн! Той е толкова чаровен, че и сценарият да е тъп ще го направи гледаем с неговата чаровна усмивка! :bee:

Е нали това гледаме де, то друго хубаво и да искаме- няма, кучето само 5 секунди го даваха :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ми е ред да се изкажа, макар и не много компетентно.. 

Като за начало специални благодарности за заявения превод на ForEverRain... ако всички "фенки" бяха като нея, нямаше да има непреведен сериал :)

Та за сериала... наистина нищо ново и много предвидимо... за излезналите 4 серии досега, но откога сценария е водещ за гледаемостта... :P...

На Рейн ще му е все по-трудно да си избира сценарии с оглед на известността, но всеки продукт с него веднагически ще предизвика вниманието на феновете му, като добавим и фенската маса на айдълите от женски и мъжки пол... леле... така че всякъв коментар за сценария би бил безпочвен поне за мен..

Като стана въпрос за айдоли... фенките са с розови очила и всичко биха изтърпяли, дори и недобра игра.

Та да си дойдем до основното, което предизвика моя коментар... много ми е странно, когато някой се опитва да изкаже "компетентно" мнение за АЙДЪЛСКИ сериал - на който не му фаща окото и се дразни за нелепости, просто да спре корейското... все повече ме дразнят такива коментари... безмислени са даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"на който не му фаща окото и се дразни на нелепости, просто да спре корейското...все повече ме дразнят такива коментари..."

 

Всеки е свободен да се дразни колкото му душа иска и за каквото си иска... :)

Рейн с тази нова визия, така ми "фаща  окото", че  го не "пуща" за пълнежа...Да можеше и ухото да хване ... Длъжници са откъм песньовки и музика, за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че намерихте да се "фанете" за нещо, за още малко спам ;)

Да добавя ли, че таз катастрофа е нещо като новост ... поне не я блъснаха на пешеходна пътека от камион с бясна скорост ;)

Давам ви повод да покажете знания в тази насока ;) Нарочно не визирах никой  :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допаднаха серийките. Личи си, че артистите са в свои води.

Всички са страхотни, почувствах и оная романтична носталгия, която искаха да ни предадат сценаристите.

Тук нямаше катастрофи, може би затова. Лошият си е на макс лош, оппа Рейн, и тъжен и чаровен и меланхоличен, и закачлив и обичащ...

Много ми харесаха серийките, без преиграване, естествено тъжно и красиво, по айдълски... :kissx::)

Разбира се, има оставени и празни редове... над които да се замислиш.... :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът си е много интересен, но дано има и българси превод. Гледам го на руски тук , но дъщеря ми също е запалена по корейските сериали, а не знае руски. Сигурна съм, че има много като нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Рейн ще му е все по-трудно да си избира сценарии с оглед на известността, но всеки продукт с него веднагически ще предизвика вниманието на феновете му, като добавим и фенската маса на айдълите от женски и мъжки пол... леле... така че всякъв коментар за сценария би бил безпочвен поне за мен..

Тук нещо като противоречие се появява. Именно защото Рейн е достатъчно известен би могъл спокойно да си избере добър сценарий (пресен пример е Ерик, който си е избрал да участва във великолепния "Discovery of romance"), а не да се хвърля на това нещо, което е направено с единствената цел да пробута певачката като актриса. Не съм съгласен, че сценарият не е важен-справка "The Fugitive: Plan B"! Предишният сериал на Рейн е на светлинни години като качество на сценарий, режисура (прави го екипът на "Ловци на роби"!!!) и участващи артисти (как са направили сериал без нито един айдъл?) от това нещо тук. Кристал може да има мерак за актриса, но трябва и талант. Поне засега си личи, че ролята й е купена, а тя просто трябваше да почне от по-малки роли. Сега наистина просто се разчита на фанатични фенове. Въобще се забелязва някаква много лоша за мен практика във всеки нов филм или сериал задължително да се пробутва поне по един айдъл (мъжки или женски). В повечето случаи това не вдига качеството. Сега пък ще правят и продължение на "My sassy girl" пак с някаква певачка Виктория. Защо?

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах първа серия и си беше съвсем прилична. Не знам защо винаги някои хора се хващат за най-малкото. Обяснението за катастрофата направо ме разби. Все пак е филм и не всичко може да се заснеме точно както би се случило в реалния живот. А и не е нужно. Имам чувството някои хора гледат филми само за да търсят косури и да критикуват, а не за да изживеят някаква емоция. Колкото до артистите - все ми е едно дали ще са айдъли или не. Какво значение има толкова? Мен лично ме развълнува, което е най-важното. Разбира се, има си някои недомислици и необясними неща, но това си е в реда на нещата. Все пак е филм. Гледаш го, за да се откъснеш от реалността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...