Към съдържанието

Снимка

Книги на български език

• Влезте в профила си за да пишете
83 отговора на тази тема

#81 Tennousei

Tennousei

Посветен

• Потребители
  • 52 Мнения:

Публикувано 06 юли 2015 - 12:01

На любителите на забавни, леки и увлекателни криминални четива бих препоръчала горещо "Японски загадки", поредица от 11 романа за самурая-детектив Сано Ичиро от американската писателка Лора Джо Роуланд. Авторката е внучка на китайски и корейски имигранти.

Цялата поредица може да се намери в електронен формат в "Моята библиотека" - http://chitanka.info...onski-zagadki.

Напълно съм съгласна с теб относно поредицата на Лора Джо Роуланд. Изключително увлекателни четива... само че не са ли 18 вече на брой?

• 0

#82 Matrim

Matrim

Пазител

• Екип Субтитри
  • 512 Мнения:
  • Местожителство: Плевен

Публикувано 06 юли 2015 - 04:55

Напълно съм съгласна с теб относно поредицата на Лора Джо Роуланд. Изключително увлекателни четива... само че не са ли 18 вече на брой?

Много е възможно да са станали 18. Аз съм чела само тези.

• 0

#83 Tennousei

Tennousei

Посветен

• Потребители
  • 52 Мнения:

Публикувано 07 юли 2015 - 01:09

^_^ 18 са. Преди не повече от месец излезе последната, и до колкото ми е известно това е наистина последната, от поредицата - Айрис. Ще ми липсват, но пък с удоволствие ще си ги препрочитам :)

• 0

#84 Dark_Angel

Dark_Angel

Небесен пратеник

• Потребители
  • 1660 Мнения:

Публикувано 19 май 2017 - 12:54

От края на април на българския пазар може да се намери новата книга на авторката Лиан Хърн - "Императорът на осемте острова",

която е част от поредицата "Сага за Шиканоко".

Повече информация за заглавието и откъс от него може да намерите на сайта на издателство "Труд" - Тук

d1ff4e7bb847d251.jpg

• 1