Jump to content

Recommended Posts

Гледайте,актьорите от драмата,преди да стартира, в забавно предаване-става въпрос за 16 епизод, с руски субтитри.За мен беше забавно да видя, как се държаха при провокациите на водещите.Тия корейци били големи комплексари,

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно сладурско намигане в средата на 14 епизод,за гледалите,"Честта на джентълмена"

Появява се сладурът адвокат, за да покани на работа в своята кантора адвокат Ча и бърза да тръгне след позвъняването   по телефона на любимата Ме А Ри :).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още една имаше:

 

 

 

Ом Ги Джун като набързо омелия се обществен Хадвокатин. Попиля ме от смях, откачалката му с откачалка. :D

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми харесва страшно много - и историята, и каста, чудесни са всички актьори, Lee Jong Suk

е толова сладък и се справя страхотно с ролята си.

 

foto_foto_lee_jong_suk_27.jpg


Доста сълзи пролях в 16-та серия за истинския баща на прокурорката. А осиновителя наистина  е жесток и

даже не осъзнава вината си. Очаквам с нетърпение последните две серии и дано няма повече жертви.

Но краят на 16-та серия ме навежда на тази мисъл.

 

Дано съм разбрала погрешно.Мин Джун Гук - не отмъсти ли

достатъчно, като уби бащата на Пак Су Ха и майката на Хе Су, ами трябва да стигне до края?!Истинско

чудовище!

 

 

Все пак се надявам на добър край :up: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да кажа, нямах ама никакво търпение пак да гледам Lee Jong Suk :icon_sunny: . Много ми хареса в Училището, и тук също е супер. Главната и тя ми е симпатична.. а да не говорим как се зарадвах като видях постера на филма.. -Санг Хьон направи ми впечатление в 'Градина' с тази усмивка.. аввв. И общо казано. всички актьори си ми харесват, няма спор. Историята хваща окото, държи в напрежение, чудиш се какво следва. И отново i can't wait да излезнат следващите епизоди, :wub: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно филмче....каста е подбран подходящо според мен, много ме радват и тримата главни актьори.  :up:

 

 Lee Jong Suk-голям сладур, играе си ролята перфектно човека и е наслада за очите ми, главно и за това започнах да гледам филмчето и останах доволна от видяното до тук, очаквам с нетърпение бг превода за да се насладя на филма до край :up:  :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, свърши най-после! И пак сценаристката не се удържа от глупостите дори и в последната серия! Явно силата й не е в съдебните драми, дано повече не се хаби напразно в тази тематика. Нищо особено като сериал, става за убиване на времето, но само толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е .свърши.Голяма истерия и рейтинги около тоя сериал Не мога да кажа ,че е нещо чак толкова фантастично.-гледаемо и до там.

Хубаво си беше 16 серии, разтегнаха го, та чак почти го скъсаха с тия повторения в последния епизод.

Е, всички доволни. :)

п.п.Дидо, писали сме по едно и също време. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е .свърши.Голяма истерия и рейтинги около тоя сериал Не мога да кажа ,че е нещо чак толкова фантастично.-гледаемо.

Хубаво си беше 16 серии, разтегнаха го, та чак почти го скъсаха с тия повторения в последния епизод.

Е, всички доволни. :)

п.п.Дидо, писали сме по едно и също време. :)

Великите умове мислят еднакво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха,

 

Е, свърши най-после! И пак сценаристката не се удържа от глупостите дори и в последната серия! Явно силата й не е в съдебните драми, дано повече не се хаби напразно в тази тематика. Нищо особено като сериал, става за убиване на времето, но само толкова.

доста време си убил/а с толкоз ставащи за едно гледане сериали... :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло сериала не беше лош, но няма да е нещо, което ще повторя. На моменти логиката липсваше, но пък човешките отношения бяха изградени добре. 

Като характери на персонажите сякаш най-много ми допадна адвокат Ча, въпреки безумната му вяра в клиентите, които защитава. Хареса ми това, че беше непоколебим и следваше целите, които си беше поставил. Главният защитник също беше страхотен. Прокурорката имаше своите моменти. Су Ха ми се стори най-завършен от всички, а адвокат Чанг не я одобрих от самото начало, сигурно заради завишеното и самочувствие и увереност. Впоследствие обаче започнах да и симпатизирам. Съдията беше абсолютна шемет! Полицаите, както винаги... Труден беше образа на престъпника. Може да се каже, че сам направи голяма част от сериала. Този актьор съм си го представяла точно в такава роля. 

неприятно Изненадана останах относно корейската правосъдна система. 

Финала беше хубав. Адмирации за последните думи на Су Ха на интерюто за полицай. Отразиха какъв трябва да е човек и как не трябва да постъпва с другите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса. Имаше и романтика, и крими, и адвокатски истории. Най-много ми хареса, че главната героиня

не само си пофлиртува с глвния младок в сериала, но и го избра накрая пред главния на нейните години. В предишни серали аванса беше главно в полза на набора :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно сериалче, но нищо повече...Идеален за самотни делнични вечери.

Актьорите бяха добри, но един по-различен сценарий можеше да покаже повече от тях, но уви.

 

Някак ми липсваше истинската тръпка, че адвокат Чанг и Су Ха наистина са влюбени...Нямаше го онова нещо наречено пеперуди в стомаха...Може би тук идеята е повече случая с Мин Джу, но все пак химията леко ми куцаше...

 

 

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, колко много ми хареса сериалът! Това лято се поизложих малко с драмите и не мога да кажа дали е най-добрият от тази година, но пък със сигурност се нарежда сред любимите ми. Показва една страна от човешкия характер, която едва ли ще намериш в днешно време, но пък нали за това са драмите :lol: Lee Jong Suk наистина не само, че изглежда повече от добре, а и се справя отлично като актьор! Адвокат Чанг беше прекалено самонадеяна в някой моменти, но това й беше чарът и въпреки че не харесвам повечето главни героини от драмите, тя стана един от любимите ми персонажи  :rolleyes:

Не знам защо, но някъде към средата започнах да подозирам адвокат Ча, заради прекалено доброто му поведение, но пък явно съм се излъгала и именно той промени адвокат Чанг и без да знае, й помогна доста в работата. Съдията(вентилатор) и компания подпомогнаха за разведряването на обстановката; развиха персонажа на прокурорката в много добра посока и се радвам, че разбра грешката си и най-вече 

грешката на доведения си баща.

Убиецът може би беше с най-добре изграден персонаж, без значение колко омраза имаше в погледа му и колко много ми се искаше да си ударя монитора като го показваха в началото, с течение на времето разкриха и неговата гледна точка на цялата тази история и най-вече, мотивите му за извършените от него дела. 

Не го оправдавам за това, което е извършил, но мисля, че той разбра грешката си и прие последствията за нея. Много силна беше сцената, когато Су Ха го погледна в очите и усети болката, която изпитва като си спомни за жена си...

Единственото, което не можах да разбера е защо през почти целия сериал се мъкнеха 2мата полицаи около адвокатката и Су Ха и не успяха да ги опазят, а накрая едва ли не цяла армия събраха  :lol:

10/10 от мен! Определено ще се гледа пак  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е наистина хубаво. Препоръчвам го горещо на всеки, който не го е гледал :up: Актьорската игра е добра, сценария също, абе няма грешка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми хареса, започна обещаващо, но много бързо загуби инерция и се скапа тотално !

Мел на теб май в последно време почти нищо не ти харесва ... ох и аз съм тъй от 10 не знам и три дали ми приковаха вниманието както трябва ... но пък това определено ми хареса .... артистите бяха симпатяги и са ми сред любимците , а и идеята се него никак не е лоша ...

главната каква отегчена беше в началото де , малкият колко влюбен и отдаден , и лошотията дето си отмъщава .... определено си влезнах в сериала с това момче дето чува мислите на другите ...  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...