Jump to content

Recommended Posts

А аз още се колебая дали да го гледам ..., май ще го пропусна .. нещо и каста не ми хареса .. не съм им фенка на двама трима от главните ...

Не харесваш Парк шин Хо? :о Оле не мога да повярвам, той ми стана един от любимите актьори , след като изгледах именно този сериал. Макар, че не е един от най добрите му проекти, в които е участвал. Според мен трябва да дадеш шанс на актьора дори и да не е тази драма изгледай нещо друго негово. Наистина е много добър. Ще ти препоръчам The Princess Man, малко е дълъг и има да си ревеш *поне аз ревах де* ама актьора и актрисата се справят много добре с ролите си.

Относло Алис начи вече казах, че главния ми е  един от любимите, тази малката, която играеше Мери в друга драма с Гън Сок и мен не ме кефи, като излъчване и външност и в тази драма не беше кой знае колко добра в сравнение с ролята й, като Мери. Но все пак ти си знаеш де.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не харесваш Парк шин Хо? :о Оле не мога да повярвам, той ми стана един от любимите актьори , след като изгледах именно този сериал. Макар, че не е един от най добрите му проекти, в които е участвал. Според мен трябва да дадеш шанс на актьора дори и да не е тази драма изгледай нещо друго негово. Наистина е много добър. Ще ти препоръчам The Princess Man, малко е дълъг и има да си ревеш *поне аз ревах де* ама актьора и актрисата се справят много добре с ролите си.

Относло Алис начи вече казах, че главния ми е  един от любимите, тази малката, която играеше Мери в друга драма с Гън Сок и мен не ме кефи, като излъчване и външност и в тази драма не беше кой знае колко добра в сравнение с ролята й, като Мери. Но все пак ти си знаеш де.. 

По скоро Moon Geun Young  и то не защото не я харесвам , ами и аз не знам 50/50 като анимационен герои ми е ... особено като я  гледах в Mary Stayed Out All Night нещо не ми допадна там .. иначе не е лоша . абе и аз не знам ... иначе Парк Шин Хо сега го гледам " Принцесата прокурор " с него и взех да го възприемам ... ще го пробвам и този но ако трябва да правя класация кои са ми сладури от мъжката част ... ами той май ще заема , нема да е в челната десетка ... :) а този сериал за които ти ми говориш , и аз си мислех за него да го прегледам ,.... много ли кърпички да си приготвя ,че аз не съм по ревливите сериали .. обичам хепи едн накрая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че "The Princess's man" ще ти докара толкова сълзи, по-скоро ще те трогне и накара, да се замислиш. Тук има такава прекрасна любовна история, като приказка ! Почвай го веднага и

едва последните 3 минути ще разбереш какъв всъщност е края на историята, няма да съжаляваш определено !

 

 

Сори за спама :(

 

За Алиса, ако харесвате главните не си разваляйте впечатлението за тях с този сериал !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бая ми се понатрупаха обаче ... а аз си мислех ,че съм изгледала доста .... не че не ми харесват ... главната съм я гледала до сега само в един който споменах по горе и си изказах мнението за нея , жал ми е за другият с брадичката ,че досега където и да съм го гледала все е от губещият отбор .. другата актриса ми е любимка .. нея си я тача , а другият главен сега го гледам за сефте , в началото не бях кои знае колко впечатлена , но с напредването на сериала взе да ми харесва ... ще пробвам и този ,че отдавна ми се върти ,а и сега с вашите препоръки за него и другият които спомена Мел мисля да си " изгубя " времето .... надявам се да има голяма любов и happy and ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и така започна се ...  изгледах първа серия и ми хареса .. има  много познати лица които харесвам ... и му се струва ,че ще се завърже голяма интрига ,,,, момата ще разгърне потенциала си .... но лудостта на биг ША направо ме смразява от смях .... дано да задържи интереса ми до края ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да го видиш как се кефи, като си го връща на бившата ;д и после превърта постоянно записите и се разцепва от кеф. Никога няма да забравя тази сцена 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва в началото на 3 серия съм , но баща му е голям образ .... много се радвам да го гледам в този сериал( гледах го в една две драми още беше просто заразителен чаровен господин ) ... и си права ... голяма откачалка е ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като го изгледах докрай, мога да кажа, че съм доволна от финала.

По едно време се бях отчаяла от сериала. Хан Се Кьонг е едно добро момиче, което се опитваше да се прави на лошо, но не му се получи. Опитваше се да не бъде себе си, за да се хареса на някой, който я харесва такава, каквато е. Пълна глупост. Защо бяха нужни тези преструвки? Но такава е била идеята на сценаристите. Ча Сънг Чо пък беше супер сладур, но си живееше в някакъв измислен свят, в който я има връзка с реалността, я няма, но благодарение на Се Кьонг успя да види какъв е животът на хората, родени без неговия късмет. Също така, не разбирам какво толкова ужасно беше направила Се Кьонг, че имаше толкова сълзи. Излъга го 1-2 пъти на дребно за това кога била разбрала кой всъщност е той. Била Кенди, не била Кенди. Нали в крайна сметка си го харесваше през цялото време? Освен това, той също я излъга. Со Юн Джу ми хареса накрая, когато провали сделката на богаташите. И въпреки че накрая каза на Томи Хонг, че съжалява за това, изглеждаше 100 пъти по-щастлива и свободна отпреди. Томи Хонг пък ми беше толкова противен отначало, но после прояви човещина и ми стана симпатичен. Само не можах да разбера той харесваше ли Се Кьонг, или не? Ин Хуа - амбициозно и разглезено момиче, което е свикнало всичко да става, както то иска. Злобарка с твърде голямо его. Добре че Хан Се Кьонг не й мълчеше и я сложи на място, както и баща й, за което се зарадвах. А най-любимият ми персонаж е бащата на Се Кьонг. Добросърдечен, трудолюбив, честен човек. А цялата компанийка, която подкрепяше връзката на главните - симпатяги. В крайна сметка... съм доволна от финала, тъй като показа, че няма лошо човек да мечтае, стига да е стъпил здраво на земята. Хареса ми посланието, също и целия актьорски състав.

 

 

ПП: Едно голямо благодаря за българските субтитри! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е пълен с любими актьори. Ши Хо ми беше толкова изкуствен на моменти, че чак се стрясках, не можах да го възприема в комедийно амплоа, докато в повечето драматични моменти беше много по-убедителен. Мун Гъ Йонг е желязна, както винаги, дори от средата на сериала нататък успя да притъпи моята принципна неприязън към детско-кахърното й изражение и ми стана най-симпатичния персонаж. Всъщност, нещото, което най-силно ме впечатли и то силно положително, беше точно нейната героиня - напълно различна от лигавите или безволеви хленчещи или викащи такива. Как тъй се излъгаха сценаристите да създадат един толкова близък до реалността герой? Възхитена съм и ми се ще да видя и занапред още такива попадения, ха дано, ама като си ги знаем - надали... 

Благодаря за бгсубтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе долу ми хареса. Сериал за социалните различия и какво трябва да направиш за да минеш в по горен социален слой.  И аз точно не разбрах какво толкова лошо нещо направи тя за целият тоя шум.  Нито е убила някого, нито го е ограбила. Тя беше толкова бедна, че родителите и живееха на долния етаж, а тя на горният етаж. А само се оплакваха.  Главния на места доста странно се държеше.  Преиграваше сякаш. Общо взето "бедняците" в сериала се превъзпитаха и станаха по добри човешки същества.  А края малко забързан ми се видя.  Доста неща за приключване останаха. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин си търсех във жбоха сериал наречен просто „Алиса“, но се натресох на този тук.

 

Главната много ми прилича или е същата от Catch the ghost, НО не съм проверявал.

 

Обаждам се единствено да споделя „весело“ откритие. Преди време някой от модераторите ми сподели, че между „Глупави мечти“ и „Източен дух“ понякога има общи преводи. Е, този е един от тях. Чудесно е годината да започва с радост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...