Jump to content

Bride of the Century (2014)


Recommended Posts

Един от най лошите сериали които съм гледала,куц сценарии,тотално бездарна игра,а режисурата не по малко бездарна!

И разбира се пълно с дежурните клишета като се започне със смотана,невежа, бедна  и дежурно наивна девица,следващо дежурно клише млад ,красив,разглезен до небесата,образован наследник,който незнайно какво успява да хареса в смотаната главна!Повече романтика и химия има вероятно между два пъна,отколкото между двамата главни!

Единственото радващо  беше присъствието на призрака! :896767:  :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледани 10 епизода мога да кажа, че определено ми харесва, въпреки че има признаци за разводняване, все пак този момент е неизбежен при корейските сериали, но тук е поправим. Във възторг съм от каста (от Хонг Ки най-вече то се знае), добър сериал от тук изгледаните епизоди :)

Препоръчвам !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто, което могат да направят е да свършат със 16та серия, а не да се мъчат с 20. Просто не виждам с какво ще пълнят още девет серии. Всъщност виждам, но то няма хаптен да става за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде четох, че ще са 16 епизода, явно са те чули и са решили да не мъчат историята повече от необходимото.

 

Примерно - традиционната раздяла -1-2-3 години и после захаросан край - щастливо усмихнат в последните 2 минути от 16-та серия. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, никви раздели, умникът за 5 мин разбра заменката, а не за 5 серии :28558: , пък и в бандата, ще закъсат без него  :896767: .Да показват столетната невеста, с папуците и да слагат край на това недоразумение. ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет минути, ама раздялата ни е в кърпа вързана!

 

В разни сайтове циркулират снимки на всички актриси, включително любимата призрачка, с едно бебче на около 1,5 годинки.

Това вече ще  е най-голямото клише - забременяваме от въздуха и раждаме, а той разбира след 1-2 години :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роси, това да не е първоаприлско?

Ето тук  при Кардиналите 11 и 12 еп. на руски, превюто за 13 също.

Никакви рездяли няма, залепил се е за нея ,като гербова марка., освен от 13 нататък.Едно клише повече или по-малко, няма как да развали, нещо дето и без това вече е развалено, но напоследък все такова ни предлагат, ще вземем да свикнем,пък и нали знаеш,че те в Корея от раз се пъпкуват, нищо,че са опаковани, като пашкули :28558: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че трябва по-скоро младите да се вземат и да се приключва.

:28558:

А пък по-долните снимки може би са шегичка със зрителите

 

 

6a3ecdfcgw1eewvhcmqnoj20dc0nptbj.jpg

 

6a3ecdfcgw1eewvhdwak2j20dc0npacm.jpg

6a3ecdfcgw1eewvhgvr9ej20dc07idgg.jpg

 

Сигурно има и реплики... :28558:  :28558: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:na2: хе хе ами те в онази вила цяла нощ седяха и си хортуваха с палтата,само дето си бяха седнали за по удобно в леглото

и за по пикантно по корейски :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ставаха така лапетата нямаше да има една не бременна жена аз се чудя защо не става а то защото с мъжа не спиме с палтата :rofl: тая вечер му давам палтото и съм сигурна че ще има чудо по корейски :896767: Дидо добре ме предупреди ама защо не го послушах с това мое любопитство пак се хързулнах :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва сериала,но на главния русата косичка му ходи повече.Или просто съм си още малка и си падам по дечковци?Както и да е...много ми е интересно какво ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто, което могат да направят е да свършат със 16та серия, а не да се мъчат с 20. Просто не виждам с какво ще пълнят още девет серии. Всъщност виждам, но то няма хаптен да става за гледане.

Леле, Дидо, защо не те послушах и изгледах последната серия от любопитство на стрийм. :slap:

Големи усилия са положили

да развалят хубавия сюжет и правилно свърши сега. Толкова много можеха да кажат и покажат, дори без бюджет/личеше си липсата му, защото честно казано финалът беше сниман в 2 стаи и на двора/   :no:

Феновете имаха толкова идеи какво можеше да се случи и ако и 1 стотна бе станало, това щеше да е хитът на годината.

Поне оставиха място и за продължение, след 20 години  :lol2:  :lol2: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учидващо, но ми хареса сериалът. Хареса ми това, че каквото имаха си го казваха на момента, а не да го точат 5 серии. Също добре направиха,че го намалиха на 16 серии, просто нямаше с какво да запълнят останалите. Относно актьорската игра, определено ще трябва да поработят върху нея. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотнааа драма...

бях го започнала серия за серия докато го излъчваха и ги докарах до 8-ма, но после го замразих докато излязат всички.снощи го започнах след като приключих шпионката и такъв маратон му дръпнах че..

Мацката, която играеше Дурим и Икьонг, според мен по се справи с ролята на Дурим, малко преиграваше като Икьонг. Много добре им се получаваше с Хонгки, имах чувството, че не играят, а се забавляват. Хонгки при първите епизоди, трудно ми беше да го приема като задник, но се справи чудесно, добре, че после се очовечи и нямаше нужда да играе, а просто беше себе си...прекрасен. Таткото на Канг Джу, този актьор едновременно се е снимал и в тази драма и във вдъхновяващото поколение,  гледах го като два различни персонажа, тук толкова мил и добричък, а там такава гад, добре се справи. Руми нещо много подута ми се стори в лице, в хонг гил донг беше много хубава, имам чувството, че си е пипала фейса нещо, и тя се очовечи и я харесах.

действието се развиваше динамично и мисля, че нямаше нищо излишно,

радвам се, че ги събраха накрая

 

А относно креватната сцена, малко не се разбра имаше ли я, толкова навлечени. Хонгки с тези татуировки дори и тениска неможаха да му облекат. В сауната също беше забавно с тоя пуловер и кърпата на главата.

Напомня ми на Тайната градина сюжета като цяло, обаче с две ръце препоръчвам :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...