Jump to content

Pretty Boy (2013-2014)


Recommended Posts

Гъни в последно време нещо не мога да го възприема. Изгледах само 1 епизод и не ме заинтригува. Ще го остава да повтаса малко, докато се съберат повече серии. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам... поехме си първата доза на к-лишасало начало- умират майки бащи, остават нещастни деца с травми,

които ще бъдат лекувани после...И.. спасителката в ръжта ще бъде не някоя засукана-богата и красива, а бедното просто девойче с неглиже вид. Гънчо се старае. Хареса ми.Малко очната линия ме дразни ,но

плътният му дълбок тембър компенсира. Също и красивата кака, тук не ми много преиграва, загадъчната усмивка на Мона Лиза, добре и пасва на хитрите големи лисичи очички Интересно откъде го познава, има нещо общо с бащата сигурно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме още някоя добра душа да пусне субки на европейски език  за втория епизод, но и от превюто стана ясно

 

 

Каката е била снаха в семейството на баща му и е била изгонена от жена му. Някак си е разбрала за семейната тайна и сега ще се опита да изправи Ма Те срещу тях.

 

Редактирам се след епизода - и детето са й взели

 

 

Харесва ми Електрическата фея-гадателка! :rofl: Защо нямаме емотикони със светкавици???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая гадателка, като почна с гадаенето в Who Are You, тук, модернизирана вече :28558: .Изгърмяха патроните с тайната,не че беше кой знае каква тайна, сега  има да търсим паролата.  и да ни убеждават колко по-ценна е Пепеляшка. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека не си правим изводи предварително - сигурна съм, че така ще я извъртят, че няма да ни интересува парола и наследство....

 

Аз лично много се забавлявам с разните лични закачки към Гън Сук, които са включени в сценария. Още като видях ключодържателя на колата, се разхилих - нали "Лотус"-ът е лично негов, защо да не е и истинския ключодържател със запазения му знак Z. :28558: Има и други, ама да ги оставим на тези, които ще гледат по-нататък, когато все пак някой реши да преведе сериите и на роден език :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електро-гадателката кърти мивки и гори бушони!!! :282: Хубавото засега е, че не се вземат прекалено на сериозно. Обаче на богатата кака като са и правили новия нос са го направили прекалено малък за лицето й и стои грозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, този момент на мен с електрогадателкате някак не ми беше на място, нещо фантасмагорично ми дойде, тип а - ха американо. <_<

инак си го изигра мацето добре. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше  яко доказателство, как любовта изпарява мозъка  :896767:  , успешната красива бизнесдама, свикнала да борави с аналитичния си ум(подчертаха го осезаемо),забравила въобще,че го има при  гадателката,  с розовото часовниче еднодневка :282:  на фона на бижутата за милиони.Посещението при гадателката с целия интериор , плащането  и часовника с изводите за него бяха черешката на епизода-  сатира на макс, дори само заради това ,си струваше гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, изпарява го, ма до степен чак 'Напълно оглупели от любов'... :28558: :28558: :28558:

Вярно, иначе къде ще видим комичното, по-точно сатиричното.

Такъв рязък завой от 1-ва във 2-ра, сякаш гледаш друг сериал.

От трагично изведнъж комично-сатирично, тез сценаристи ще ни скъсат шушоните/бушоните/ :28558: :28558: :28558:

Айде отивам да превеждам, за който чака български букви, ако още няма де, и никой не ги измайсторил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма мешавица ми се вижда сериала. Гън Сок-а ще краси екрана яко. Много се забавлявам с позите, погледите и изобщо стила му на Pretty boy. Още не съм видяла от него добра игра, може и да не видя, но се надявам другите да го подпрат. Ще си го гледам с удоволствие. Явно и тук ще видим колко е голяма властта на чеболите. Дано само да не прекалят с драмата, че съм зажадняла за нещо по-леко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато чакаме и други да отметнат първите две серии и да задълбаем в дискусиите, нека си кажа какво ми се стори на мен: някой е решил, че не му пука какво ще стане с този сериал.

Режисьор, сценаристи, актьори - всички проявяват своеволия, дето рядко съм виждала. Има дори чиста сатира - нашата електрическа фея и розовото часовниче. Основната причина е трагичната промоционална кампания, която спретнаха от телевизията - нека всички си признаем какво си помислихме за нашето момче при разказа за 10-те богати жени :no: Включването на айдълка с предишна немного успешна роля - втора въпросителна. Тежка конкуренция от "Наследниците" - трети проблем.

Така че какво имат да губят? Ами нищо, и без това едва ли са се надявали на корейската публика. Дори си мисля, че там това ще е един от тези сериали, дето никой няма да си признава в началото, че гледа, а само че е "чувал" за него. А после.... :xaxa:

 

 

И като говорим за обрати: Нека ви кажа какво ще стане в следващия епизод според мен - богатата кака май ще загине в катастрофа, това с часовничето не бе на хубаво.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IU имаше доста успешна роля в Lee Soon Shin, недей да бъркаш нещата, не тя е тази, която играе всичките си роли по еднакъв начин (визирам Гън Сок, ако не се е разбрало случайно). Не знам как очаквате да играе нелепата роля, която са и дали, по сериозен начин. Колкото актриси съм гледала в подобни роли, всичките са много зле - И Да Хье в "Hello Miss", мацката от тоя сериал в "Чун Хянг" и т.н. Просто корейците намират дебилността на главните героини за забавна. А тази главна героиня е рядко тъпа... Може би Aйви Чен беше единственото изключение в "Skip Beat", но там и помагаше развоят на събитията да покаже, че умее да играе (все пак ролята й беше на обучаваща се актриса).

 

Въпреки това доста се забавлявах на сцената с чорапите и колата. 

 

Иначе явно след модата на пътуването във времето, иде мода на чеболските драми. То не е Secret, не е Heirs, сега пък и тая. Имам чувството, че на писателите на различните драми им дават някаква тема и те трябва да създадат драма по нея.

 

Иначе, имайки предвид, че тая драма е по комикс, очаквам да е тийн хубост. Само ме притеснява, че IU и Гън Сок нямат бъкел химия, макар че като се замисля той има химия само със себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм приятно изненадана от АйЮ. Гледах я само в Дрийм Хай, където й беше май дебюта и не ми направи впечатление, но тук е много сладка и изразителна с вътрешните си диалози, които й се отразяват на лицето. Досега май не е имало корейска актриса, която да ме накара да повярвам достатъчно в подобно превъплъщение, но АйЮ е сякаш точно за такава роля. Иначе засега е повече от несериозна цялата история. Коя жена, знаеща стойността на парите и изкарала си по този начин, ще бъде толкова глупава да стои до мъж, за който знае, че няма друга причина да стои при нея, освен парите. Коя жена, и то на 26, ще сметне, че животът й е нищо пред гледката на едно красиво мъжко лице (между другото тя страшно ми напомня на онази полудяла шматка от Playfull kiss). И коя жена ще трябва да прибегне до помощта на някакъв безделник с привлекателно лице, за да си отмъсти чрез него, ако е достатъчно умна да го направи и сама. Ако отговорът е : само корейките, бих го приела до известна степен...

Колкото до чеболските драми - те винаги са на мода, Сиера ;)))). Но съм съгласна с теб, че все още на Гън Сок не му се падат партньорки, с които да има някаква химия - нито в Красавците с Пак Шин Хе, нито във Вируса с И Джи А, нито с Мун Гън Йонг, нито с Юна.

Иронията е, че май най-ранните му роли са по-добри - например в Хонг Гил Донг. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Параб, нещо не го зацепих онова изречение с изброените партньорки. Аз изключае с Юна, явно съм гледала всичко и не ми е направило впечатление да има химия с някоя от тея девойки. Дори Ха Джи Уон не можа да го разчупи. Иначе съгласна съм, че ролята, когато игра принц, а не си вярваше, че е такъв, беше най-сполучлива. Може би, защото му беше първа (или една от първите). Нататък героите му обаче не се различават по нищо - ако следиш сериалите му един след друг, само главната ще се променя и дължината на косата ще варира леко.

 

Иначе да, сериалът е яко нереалистичен, но те манхуите са си така. Жалко, че подобни неща се внушават на корейките още от най-крехката възраст, та те после вярват, че не могат нищо да постигнат, ако не са мис Вселена и лягат под ножа, за да си осигурят бъдеще. 

 

Все пак се радвам, че има известен противовес с жените в сегук сериалите, но там за съжаление възрастовата група е друга. Дано се намери някоя мангака, за която не е чест главната и героиня да е пълен дебил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека не си правим изводи предварително - сигурна съм, че така ще я извъртят, че няма да ни интересува парола и наследство....

 

Аз лично много се забавлявам с разните лични закачки към Гън Сук, които са включени в сценария. Още като видях ключодържателя на колата, се разхилих - нали "Лотус"-ът е лично негов, защо да не е и истинския ключодържател със запазения му знак Z. :28558: Има и други, ама да ги оставим на тези, които ще гледат по-нататък, когато все пак някой реши да преведе сериите и на роден език :wacko:

 

Роси, в коя серия е "Лотус"-а? Аз засега съм гледала само 1-ва, но колата е "Порше"  :rolleyes:

Доволна съм от видяното в първа серия. Гън Сок си е точно в ролята- красив, очарователен и бляскав.  :wub: Мацката типичната шматка, но добре се справя за сега. И на мен ми е до момента едно към едно с главната от Целувката, но по-умна и забавна от нея. Яко я е треснал хормона, девственица на 26, та не бяха еротични пилета, мускули, ключици, абе изобщо много се смях, скица и половина :282: В страхотни парцали я навличат горката, такава невъобразима шарения и безвкусица, очите ме заболяват като я гледам, но те стилистите винаги така "издокарват" подобни героини. Хубаво е, че още от начало има и някаква тайна, пароли, интриги и изобщо чакам с нетърпение следващите серии.

Благодаря на хората, които превеждат сериала.  :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и "Порше" да е. Не разбирам изобщо от коли, но в мрежата има цялата "трагична история" :cry:  на любимата му кола "Луи", какво се случи с нея и после как е купил същата, наречена "Луи-младши".

 

Ето къде сам казва, че е неговата.>>>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам изобщо от коли, но в мрежата има цялата "трагична история" :cry:  на любимата му кола "Луи", какво се случи с нея и после как е купил същата, наречена "Луи-младши".

 

Казват, че е неговата.

 

Гледах го, мерси. Да, колата е Порше. Аз тъкмо реших, че е възможно във втора серия да изплакнем очички и с някой Лотус, но явно няма да сменя колите. Не че се оплаквам де, Поршето също си му отива.  :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Постригали са го младежа, но пак ми бяга на мен определението "Най-красивия мъж". Че и червения цвят съвсем разваля картинката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...