Jump to content

Recommended Posts

В "Джентълмените", дето ми е толкова любим, въобще не мога да се сетя, къде се появяваше Лошко, но в "градината" си го спомням.Като гледам колко филми е наредил, не е изненада, че играе добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го забелязах (Kim Sung Oh) в Age of Feeling, въпреки че съм гледала градината няколко пъти. Там ми допадна много тембърът му.

 

А сериалчето ме губи като зрител. Разбира се ще ги добутам и последните серии, но сигурно ще е с превъртане. Вчера започнах 17-ти епизод, но като видях как

 

възкръсна и направи едно бързо copy-paste на мадамата с панталона

 

ентусиазмът ми секна и го спрях. Ще отлежи малко и ще я подхвана отново. Няма как - последни серии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Джентълмените", дето ми е толкова любим, въобще не мога да се сетя, къде се появяваше Лошко, ....

Ходиха на някакво военно еднодневно мероприятие и там се заядоха с едно момче, редник, който дойде да ги вика. А то се оказа синчето на президентката, която им беше фен - клиент, фен особено на  големия брат, Те Сан. :28558:

Беше малко рошав, и гледаше ошашавено, затова не се сещаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наближава финала и е време както подобава за историческа драма да предвидим поне един загинал, аз залагам на сестрата на шаманката, или може би самата шаманка, която всъщност

от това, което видях и без друго вече си е жив мъртвец, явно се е превърнала в Гумихо, от толкова изгледани Гумихото трудно бих объркала "симптомите" на превръщането

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой знае защо и аз не си го спомням този Лошко . Гледах Мидас с голям интерес, но нямам спомен за този убавец. В Inspiring Generation го забелязах за първи път и ми стоеше на екран някак преигравайки. Така и не догледах филма. И тук не ми е много на място. Гледали сме много по-добри злодеи. Но ще си догледам филмчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на MBC http://content.mbc.co.kr/english/drama/14/2454630_57403.html title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif са обявили 24 епизода. (А аз живеех в заблуда досега и си мислех, че са само 20.) Дано не убиват и съживяват Лошко отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разпиша финално в темата на този сериал, който въпреки някои нелепости ще си остане един от любимите ми. Последният епизод беше повече отколкото може да се очаква и от приказка, но

все пак Стражите успяха да намерят начин да унищожат Садам, който  изживя своите пет минути щастие, в които успя да съживи Дракона. Имах големи притеснения, че може да убият и Генерала, но за мой късмет му се размина,ха-ха, какво чудо. Иначе лошите бяха наказани, добрите победиха, настъпи мир и спокойствие, и любов , разбира се. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха а към всичко изброенно като жанр трябва да се прибави и комедия .... не не не не мога да спра да се смея ... замисъл ОК , каст ОК ама изпълнението нещо ми куца за първи епизод ...

от де да започна ,от евнуха на принца ха а аха ... принца който се правеше че самнанбулства (явно щото е сладък дечко и режисьора по малко е използвал думата ташин ).. от жреца на племето с демоните хахаха... или може би от скелетите на великаните .... не не от там може би от дракона който се опитваха да убият със стрели прикачени към тях фоерверки ... откъдето и да почна все ми е смешно ... но като взе да сече оковите ,музиката към дадения момент ме разби .... тотална пародия ми се стори ... хахахаха дано по нататък да ми се оправдаят очакванията ....



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...