Jump to content

Noblesse (2008)


Blue_Moon

Recommended Posts

Такааа, най-после некой знае кой е Франки и определено го вижда в най-добрата му светлина :)

 

707ab31e00f1e36d.jpg

 

и той се забавлява на воля, личи си по усмивката :D

 

931f7752f8b005d4.jpg

 

ся остана и буквичките да излязат(не че ще науча ннещо дето не разбрах от картинките :28558: ) и готово

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааааааааааааааааааа,това беше един от най-яките чапове :panda-145:

Франки отново показа завидни умения в тролването и тази усмивчица,аххх,сладур :rolleyes:

Горкия Раи и той ще има да се лута сега 100 чапа докато намери М21 :cry: :cry: :cry: :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Франки,Франки,злодейчо малък,гордея се с теб :D   Напляскай тия надути върколачета,набий им веднъж завинаги в тъпите главици,че който нож ти вади от копие умира :lol2:   Нямам нищо против още 5-6 чапа да ги тролваш и шамаросваш :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия нагли върколаци,най-после осъзнаха (малко късно),че не трябва да подценяват Франки. RIP Gorma :cry::lol2: :lol2: :lol2:

Много ме кефи Франки как определя копието,голяма любов се таи между тях :D

А този панел направо ми изпълни сърцето и душата на макс :

 

 

Послепис: а споменах ли Игнес колко яко изглеждаше изплезила това езиче  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Франки направи страхотна битка :)  Как няма да му обърнат внимание върколаците!? Той ги подканя, подканя учтиво и като видя, че не става  обърна другия край. Я глей кви чудеса прави за вниманието потрошаването на някой и друг връх и нахранването на копието :896767:  Наистина последния панел е разкошен, но за Инеската съм на друго мнение :) . Както и да е и тя ще научи по трудния начин да не си присвоява чужди неща, пардон чужди служители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е Франки! :inlove: Голяма радост за окото, много се радвам, че се развихри. Изненадах се от появата на Кариас и Раел. Кариас ми е любимец просто, а Раел все повече ми прилича на Раджак, който беше така безмислено ликвидиран. :(

 

 

Страхотен момент!

a9a67d73e3e0a7b3.png

 

 

п.п. упс, Мишленце, постнали сме една и съща картинка. :D

 

 

Франки определено е невероятен. А как се израдва, като Рай му позволи да използва силите си. Но развитието на историята си е 0 - нула. Абсолютно никакво движение, сега сигурно още 30 чапа ще гледаме спасяването на М 21...Крайно време е авторът да се стегне и да има някаква история и развитие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквам някакво по различно развитие,чак след като нашите разпердушинят върколаците и Музака постави на място сегашният лорд. Дотогава ще се наслаждаваме на битки. След това вече няма накъде,чичо Кромбел отново ще стане действащо лице и евентуално най-после ще разберем кой е този прословут 1-ви елдер. Дами,наслаждавайте се на трио блондини,аз ще си се кефя на битката между дамите Игнес и елдър пет (върколачката)  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Битките са голяма радост - особено котато Франки се вихри, но да, скоро няма да има развитие на историята. Обаче елдър 1 предполагам, че още доста дългоооо няма да покажат кой е. Изненадах се, че ще има битка между девойките. :D Да видим там как ще се развият нещата. А триото е страхотно. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнаха се!!! Страхотни битки се получават и съм много доволен. Доста добре се е барнал с тази блузка Музака  :D  А на  някои май им замръзнаха усмивчиците при появата му B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Битките наистина са добри, особено ми хареса включването на Раел.  С маската изглежда дори по-голям някакси, а и определено се справи отлично за някой без реален опит. Колкото до включването на тежката артилерия-макар и очаквано пак беше впечатляващо. Сега Мурджо ще остане там пък Рай ще иде да гледа калния бой :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде била ахилесовата пета на върколаците-не могат да си регенерират косата :lol2: . Кариас е страхотен както обикновено, но не е нищо на фона на Рай. Дори Мурджо забеляза, че нещата са зле, а той хукна към Инеската. Май хипотезата ми, че точно тя ще е причина за края му ще излезе вярна. Леле как ме е яд, тая и да я заплюеш не струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много израсна Раел в последно време. От пълен задник и мразен от всички в момента е на път да замести Раджак в сърцата на хората. Радвам се,че тръгна по неговият път ,но жалко,че това се случи чак след смъртта на батко му.

Франки трябва да се чувства щастливец.Бъдещата му жена освен ,че ще натупа Игнес,ами се оказа и доста надарена в някой области :28558:

 

Послепис: Страхотен арт!!! Много,много ми харесва напоследък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналия чап долу горе беше добре, имаше някакво макар и мимолетно действие, този директно го минах по диагонала и спрях на последния панел да видя поне какво казва Мурджо. Арта наистина е страхотен, но това не ми е достатъчно, битки, битки, битки-доскучава, колкото и добре да са нарисувани. Добро израстване се получи при Раел, но то не е ново и сантименталния момент не успя да ме трогне, а харесвах Раджак като образ. Сега остава Мурджо наистина да стане сериозен сиреч рошав и да разкаже играта на тия глупаци дето си мислят, че с малко модификации са му станали равни. Другата битка, която очаквам е на Франки с оня с жълтите очи и съответно коментарите на зяпачите отстрани тоест Кариас и Раел. Колкото до боя в калта, не ми е по сърце (женски бой, кво да му гледам :dunno: ) и ще му обърна по-голямо внимание само ако петата разкаже играта на Инес преди да дойде Рай, че аман от реване.

 

П.С. Абе наистина като че ли преди не беше толкова, хм, надарена да речем или пък козината скриваше всичко <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна битка в последния чап. :nunchako:  Музака им показа нагледно на тия допингирани боклуци къде им е мястото. Надявам се скоро да покаже и на сегашния лорд какво е истинска ,неподправена сила.

 

Послепис: мацки,трябва да сте доста доволни,Музака изглеждаше доста добре този чап :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той принципно добре си изглежда. Дизайнът му е малко като на китайски дракон в тая форма. Битката наистина си струваше. Прави ми обаче впечатление как най-големите бойци в тая манхуа са най-хилавки като тела и най-нежни визуално. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме стърпя и погледнах новия чап без превод.  :rolleyes:  Направо се разтопих от кеф пред екрана. :es:  Очертават се епични битки,истинска наслада за окото. Дано не дадем нови жертви само :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то и аз не се стърпях и го прегледах без превод :) .  Харесах края на чапа, и то много, ся остана да го видя и с разбираеми буквички :D 

Най-после смислено действие от страна на Раскериа и що ли смятам, че Франки я е извикал :P  Дано само не го раздава зяпачка като предния път, че вече наистина ще зарежа заглавието и ще го видя като свърши. Освен това ама въобще не ми хареса маниакалната усмивка на Инеската и ми иде да сритам петата дето я предупреди за Рай(за тва превод не ми е нужен и така се разбира -_- )

 

Иначе битката на Мурджо ми беше интересна дотолкова, че ни показаха, че и върколаците имат нещо като соул уепън, а края и си беше ясен-тия въобще не му бяха от категорията :dunno: . Виж противника на Франки ме притесняваше още преди това, а след като и Мурджо е нащрек...Тежка битка се очертава и ще се наложи да използва силите от договора ...отново. Значи да сме оптимисти-ще има жертви на килограм и от двете страни и последния останал тоест Кромбел ще получи всичко което е искал на тепсия при това без да си мръдне пръста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инеската си е буквално "откачена кучка" ... хахахха ,кефи ме,честно. Обаче петата и тя е изпълнена вече с толкова уважение към Раи,че почва да се хвали ,че е от неговата компания :28558:  Но поне спести малко сили така.  Поуплаших се,че на Раи ще му се струпа доса работа,тия магове и полудялата Инес на път към него,но сладката Раскерия е тук за да спаси деня,за което съм хипер щастлив. Определено на Франки му се падна тегав съперник,но от сега нататък едва ли ще има лаици,всичко вече ще бъде про и дано Дебилче не се окажеш права и жертви има само от другата страна. А,че Кромбел стои и се наслаждава отстрани на шоуто и потрива ръчички е ясно,както и това,че пак ще се наредят картите в негова полза.  
 

Вариант за край на манхвата: Франки и Кромбел в смъртоносна схватка,в която драматично и двамата загиват.Финиш по корейски :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, колко много за четене имаше в този чап, направо роман на фона на предишните :lol2: .

Раскериа започна да ми се издига като образ в очите, особено ако сама е решила да натрие муцуните на върколаците :D . Елемента на изненадата беше добър, но все още ми се вижда прекалено самоуверена (да не кажа арогантна-ама пък и отива), защото не мисля, че има актуална информация за силите и броя на върколаците за момента, сиреч отива на сляпо. Освен това силите са разпределени някак неравномерно-магьосниците трябва да се изправят с/у магьосници, а не всеки от тях да е срещу водача на противниковия лагер. Всъщност, като се замисля Розария май е доста силна(щот е сама, а ония са трима -_- ), но като че ли и трябва доста време за заклинанието-определено е беззащитна докато го казва/прави, трябва и охрана, определено. Друг е въпроса, че колкото и да е добра, новия шеф на глутницата все пак я превъзхожда като сила и особено опит. Битката ще е най-малкото интересна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...