Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Dating Agency: Cyrano

 

Режисьор: Kang Kyung Hoon

Сценарист: Shin Jae Won

Мрежа: tvN

Епизоди: 16

Година: 2013

Език: Корейски

Държава: Южна Корея

 

В главните роли:

Lee Jong Hyuk - Seo Byung Hoon

Sooyoung (Girls' Generation) - Kong Min Young

Lee Chun Hee - Cha Seung Pyo

Hong Jong Hyeon - Moo Jin

Jo Yoon Woo - A Rang

 

Резюме:

Агенция помага на тези, които имат проблеми в любовния живот. Екипът използва сложни постановки, за да помогне на клиентите си да получат тези, които обичат.

Со Бьонг Хун (Lee Jong Hyuk) е лидер на агенцията Cyrano. Считан е за гений в театралната режисура, но губи най-добрия си приятел в катастрофа и започва да чувства вина. Той решава да спаси театралната трупа на покойния си приятел и създава "Агенция Cyrano".

Конг Мин Йонг (Sooyoung) е романтичка, която работи в агенция Cyrano. Тя има конфликти със Со Бьонг Хун поради техните противоположни личности.

Ча Сънг Пьо (Lee Chun Hee) е мистериозен мъж. Той е готвач в скромен ресторант и живее в непосредствена близост до офиса на агенция Cyrano.

 

 

С български субтитри: :click:  :click:  

Онлайн с български субтитри: :click:

С английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТвН, ако не вкарат flower boy в заглавието си, няма да са ТвН. Това нещо ще му хвърля поглед, само за да видя как една от най-безличните от СНСД ще се представи. Просто умът ми не го побира как са я избрали баш нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го знам кое е девойчето..явно от някоя музикална групичка ще да е, но на снимката изглежда симпатяга. Човек никога не знае,от къде ще изскочи пиленцето. Относно мъжките роли съм предоволна. Само дето няма да мога да се насиля да го гледам това чудо, поради тематични пристрастия :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам да му хвърля един поглед..Sooyoung според мен доста се е променила от снимката, която горе е показана.Мисля,че тя е още в началото на кариерата и  2007-2008..А иначе някъде мернах,че май критиците били впечатлени и похвалили играта и в драмата The 3rd Hospital 

 

 

Ето една промо снимка на триото

 

tumblr_ml84xqcHr71s5lwpxo1_400.jpg

 

Виждаме още 2ма симпатяги и то взе,че стана като Съседа хаха..


Eдното момче е Hong Jong Hyun a другото  Jo Yoon Woo

 

757079630.jpg

 

 

 

 

tumblr_ml84xqcHr71s5lwpxo2_500.jpg20130412_sooyoung_postershoot-600x600.jp

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам до колко е безлично момичето в групата си, защото не ги слушам. Но за разлика от колежките си, които се снимат в сериали, тя ми направи много добро впечатление в The 3rd Hospital.

А тези flower boy поредици взеха да се поизчерпват и дано вземат да променят нещо, че пак ще е зян за добрите актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започва да ми омръзва от израза  Flower Boy, много ми е странно защо корейците наричат красивите момчета/мъже цветя :dunno: ще спестя асоциациите, които ми навява. Какъв ли епитет ползват за жените?

Все пак предходните "цветни" сериали не са ме разочаровали, ще дам шанс и на този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме няколко нови постера

 

tumblr_mmvkzypAFq1r4oun7o2_1280.jpg

 

 

 

 

tumblr_mmponc03LG1rqf59xo2_r1_1280.jpgtumblr_mmx958lGyk1ql9nn5o2_r1_1280.jpg

 

 

 

Имаме лист с камеотата досега, които ще участват SHINee’s Taemin, Ji Jin Hee, Lee Chung Ah, Choi Won Young, Lee Yoon Ji и Lim Hyung Jun...

 

 

tumblr_inline_mmw6r5IGUG1qz4rgp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как Sooyoung ще е безлична?! О.О Тя е най-красива от SNSD, като жива кукла е! Освен това е невероятно забавна, очарователна и уникална. За мен тя се отличава и изпъква най-много. Истинска Азиатска красавица. ^^

 

Искам да кажа, че гледам тази драма и е просто брилянтна! Невероятно смешна, свежа, интересна и непредсказуема. Препоръчвам я на всички!!! Вчера излъчиха 4-ти епизод, но аз го изпуснах ТТ ТТ Гледала съм 3 епизода, но още от първия епизод ме спечелиха, хаха! ^^

Действието се развива бързо, всеки епизод е различен, има безброй камеота, невероятно смешни моменти, невероятни образи са всички!

Seo Byung Hoon, лидера на агенцията, е просто велик xD Той е реалист, супер интелигентен, изобретателен, но в същото време невероятно смешен, Sooyoung (Gong Min Young) е пълната му противоположност xD мечтателка, идеалистка, романтичка, наивна, спонтанна.. Такива смешни сблъсъци имат постоянно xD

Moo Jin (Hong Jong Hyun) е геният, който се занимава с техниката в агенцията, като манга герой е, почти не говори, но е тооооооолковааааа сладък ТоТ A-Rang също! Темин.. ТТ ТТ huhuhu .. ;_; Толкова много красота на едно място..

О.. Пълно е с Flower Boys... :D ^^

Иииии Cha Seung Pyo мистериозният собственик на ресторант/готвач с неясно минало и произход. :D Този тип не ми вдъхва доверие.

 

Искам да попитам някой превежда ли тази драма? МОЛЯ ВИ ПРЕВЕДЕТЕ Я!!! ТоТ Искам да я пусна на цялото си семейство (и те са фенове на Южна Корея :D) но не разбират английски. ;_;

Наистина я препоръчвам на всички, супер лека и забавна, супер интересна и непредсказуема, първите 15 минути вероятно изобщо няма да разберете какво се случва. :D

Постоянно се променят за всяка нова мисия, трябва да се гледа!

Затова наистина се надявам, че ще я преведете! <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го гледам едизствено заради Tae Min, но предполагам, че ще е хубав поне да се надявам. Някой ще го превежда ли бих мога и аз, но все пак да попитам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, разнообразява, а и ме кара да се смея, забавен е. Главният още от Джентълмените ми направи впечатление, страхотен е :) Ами следя си го и засега е доста интересно, не е нещо невероятно, но пък е доста приятно :) Сега съм на седми епизод и вече нямам търпение да видя как ще се развият нещата натам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

lunati4kata , точно като теб текущо гледам това заглавие. Забавно, без излишни драми, без лигавене. Малко 3-4 епизод ми бяха безинтересни но от тогава следващите 3 са ок до тук.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го най-после целият сериал и съм доволна от развитието му и финала, е имаше някои доста банални неща, но пък си заслужава да се разтовариш с нещо непретенциозно ... а и каста си го биваше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и са чудя ..накрая се реших : Ще го гледам ! 

Ама наистина какви са тези цветя на заглавието не е един път а над два пъти .Колко досадно  :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно имало и сериал :up:

Гледала съм филма и беше много забавен. Запомнила съм го с една от любимите ми песни Aspri Mera в изпълнение на Агнес Балца (Нана Маскури също я пее много нежно).

Предполагам и сериала ще е така забавен.Закърфичвам го за гледане   - благодаря за превода :bow:

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха много добре са се справили :es:  Сладури! Зарадваха ме!  Забавен и интересен и... много любов ;)  и до любовта пак любов. Има интрига, криминални елементи и тайни.

Играта на артисти е превъзходна, тук всички си бяха на място :yes:  Много ми харесаха. Ако някой търси любов, тук ще я намери в изобилие.

 

Интересно хрумване е името на главната героиня да се изписва Мин Ьонг, вместо Мин Йонг. Викам си верно не е по правилата на българския правопис,но пък звучи екзотично меко. Обаче в момента, в който попаднах да думата "йога" изписана като "ьога", и неправилната употреба на "й" на места, където по принцип я няма, дори и като звучене ( като в "найстина") , нещо ме наведе на мисълта, че вероятно и името е изписано от "незнанйе",  Благодарна съм за труда и отделеното време на преводача, но за да е пълна насладата от видяното е хубаво и правописа да е правилен. Преди да започнем да учим чужд език, хубаво е да научим и родния, а може да запълваме пропуските си в родния език учейки чужд език :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...