Jump to content

Birth of a Beauty (2014-2015)


Recommended Posts

spacer.png

 

Birth of a Beauty (미녀의 탄생)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Minyeoui Tansaeng

Период на излъчване: 1 ноември 2014 до 4 януари 2015

Време на излъчване: Събота - Неделя 21:55

Жанр: Романс, Комедия

Канал: SBS

Епизоди: 21

Режисьор: Lee Chang Min

 

Участват:

Joo Sang Wook като Han Tae Hee

Han Ye Seul като Sara / Sa Geum Ran

Jung Gyu Woon като Lee Gang Joon

Wang Ji Hye като Gyo Chae Yeon

Han Sang Jin като Han Min Hyeok

In Gyo Jin като Gyo Ji Hoon

Ha Jae Sook като Sa Geum Ran

Han Jin Hee като Lee Jung Sik

Kim Young Ae като Ko Soon Dong

Kang Kyung Hun като Lee Jin Young

Jin Ye Sol като Lee Min Young

Kim Yong Rim като Madame Park

Shim Yi Young като Eun Gyung Joo

Kim Chung като Son Ji Sook

Lee Jong Nam като Sim Yeo Ok

 

Резюме: Са Гъм Нан е обикновена домакиня с наднормено тегло, грижеща се за семйството на съпруга си, докато той учи в чужбина.Един ден тя решава да се промени, но разбира че съпругът й и изневерява с младата и красива Тв водеща Кьо Че Йон и светът й се срива.Следва нещастен случай, при който всички мислят, че тя загива истината обаче е друга.Са Гъм Нан се подлага на множество операции, за да се превърне в божествено красивата Сара. С помощта на Хан Те Хи, който крие самоличността си и има собствени мотиви да й помага, тя се впуска в отмъщение, но какво ще се случи, следва да разберем...

 

 

С български субтитри  :click:  :click:

 

Онлайн с български субтитри :click:

 

С английски субтитри :click:

 

С руски субтитри + OST :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като прочетох резюмето и тръпки ме побиха. Han Ye Seul е много красива, но...

Пластична хирургия, много пъти. Тук  и тук. Дано е нещо хубаво за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, вторият ти линк нещо хвърля много клевети :nunchako:

Ако не си им светил в клиниката по пластична хирургия, айде да го разкараш и аз ще си махна поста!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластична хирургия, много пъти. Тук  и тук. Дано е нещо хубаво за гледане.

Не става въпрос за това, говорех за сюжета, който ми звучи страшно изтъркан и познат от други сериали, както и персонажите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, вторият ти линк нещо хвърля много клевети :nunchako:

Ако не си им светил в клиниката по пластична хирургия, айде да го разкараш и аз ще си махна поста!

Какво значи "хвърля клевети"? Хората са публикували снимки-ако искаш вярвай, ако искаш-не.

 

Не става въпрос за това, говорех за сюжета, който ми звучи страшно изтъркан и познат от други сериали, както и персонажите.

малко  е вероятно да изобретят някакъв нов и невиждан досега сюжет, затова да се надяваме, че пълнежът на стария ще е качествен. Може да стане, въпрос на желание и умение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох това го чакам с голям интерес.. сладурката ми липсваше вече .... ако не се лъжа имаше филм на тази основа, беше забавен ... надявам се, ... не не се надявам ,убевена съм ,че ще бъде много , много добър и забавен сериал ....  ному , ному чуа .... :panda-145::yes::es:



моля ти се господи .... нека и обърнат внимание .. ти знаеш кои ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми хареса.Малко вкараха драма в първи епизод,стана ми жал за дебеланка,

надявам се тепърва да може да им отмъсти.Не само на неверният съпруг,но и на семейството му.Сигурна съм,че сега бившият ще се влюби в нея,то и няма как, при такава красавица.ще се радвам да отсвири любовницата,защото тя заслужава.Не само,че ѝ открадна мъжа,а и имаше наглостта да и каже  в лицето................в прав текст-да се погледне в огледалото,за да види на какво прилича.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи еп. си беше скучен, втори вече се заплете интригата, имаше доста забавни моменти, но така като гледам мисията им ще е почти завършена в 3-4 еп, та се чудех какво ще правят в останалите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, това сериалче ме изненадва приятно,
още повече тук са моите сладури, и забвни и тъжни, на макс красиви
и с много добра игра. Каква интрига се заплита само.
Престъпление, засега без наказание.
Но... главният, който не мога да възприема още в отрицателна роля,
още повече с тази хубава усмивка и положителения образ в който го помня от
"Вечна любов", ще получи урока си: "С неговите камъни, по неговата глава".
Тук свалячката е положителна героиня, която заедно с Баш главния или Баш Mайстора :28558:
са шеметни образи и през цялото време сякаш са на купон...
Гледайте, забавно е... Очаквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш- майсторът ми е от най-големите любимци.Цар на муцункйите и физиономиите- хитово разхлаждане, с ветрило - чинийка, по време на камасутрата на подопечната. :282: .Сценарият нищо особено,не вярвам и да ни изненадат кой знае с какво, но маестрото си е баш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така съм се смяла с упражненията на камасутра.Баш- майсторът така се изпоти горкия,а и как само се успокояваше. :28558:

 

 

Задава се  драма,дали бившия и бъдещата съпруга не са в центъра на това толкова гадно престъпление.

Както и майсторчето ще има доста главоболие.

 

 

Върти ми се из главата,че на края съблазнителката,може пак да я направят дебеланка,така както се случи и в  Incarnation of Money. :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като прочетох резюмето и реших, че мога да го пробвам. Освен това натежа и участието на Joo Sang Wook-първо го забелязах в кралицата, но му станах фен след "Ten", така че очаквах ако не друго то поне добро изпълнение. От изгледаните четири епизода съм с много смесени чувства. Тази мода да карат добри драматични актьори да се правят на идиоти при условие,че пародията не е отбелязана като жанр е най-малкото пресилена.  Joo Sang Wook не се справя особено добре с това също като Jang Hyuk. Това обаче е най-малкия проблем тук. В първи епизод за момент ми напомни един много стар австралийски сериал на същата тема или поне така си помислих, от втори епизод нататък обаче се постараха да набутат де що клише се сетиха и за момента е поредната сапунка. Това което не мога да отрека е, че са подбрали добре главната-как и личат операциите особено когато реве.... Пък и добре че има такива сцени, защото през останалото време лицето и е като маска :mellow:

Съперницата и, поне в първи епизод не ме подразни-това което и каза си беше вярно във всички отношения. После обаче си показа рогата и досега не съм сигурна кой от двамата написа завещанието от името на Са геум(там превъртах...), като не изключвам възможноста бащата на главния също да е замесен, защото като изключим майката и приятелката на Са геум всички други са скрити или не дотам лимонки.

Не знам какво ще нищят още 16 епизода, но ще му хвърлям по едно око основно заради Ha Jae Sook-Са Геум Ран( за мен тя е изненадата, няма спомени да съм я гледала, но ще поправя тази грешка в най-близко бъдеще) или докато не набутат първия неизлечимо болен персонаж-бабата не се брои, беше много възрастна и имаше само дименция :896767: . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че зад привидната комедия, каквато си мислех, че ще е основно сериала се крият грозни тайни, които ще бъдат разкрити постепенно.

За Сара е ясно кой стои зад престъплението, но за Маестрото все още няма следи кой е виновника за смъртта на баща му( аз не видях и майката ли загина в същия инцидент или не). Предполагам че той ще се появи на предстоящото събрания, в което се очаква другия внук да наследи компанията. А другият внук когото бабата не харесва, защото майка му била секретарка дали е от друг неин син, това също не ми стана ясно. Но засега добре се движи сериала.

. Забелязах, че къщата в която живеят двамата главни е същата от Cunning single lady, освен това Маестрото се смее по същия начин както и в него сериал.

Не знам колко са и пластичните операции на Хан Йе Съл, но резултата е перфектен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

По- вероятно братовчед му с майка му, или какъвто му се падаше оня, да взривиха сградата,

но може и да се самоубиха, щот някой остави малкия да чака, в склад ли кво беше...

Много не се задълбочих в тоз момент, да взема пак да погледна, че  ся върло :28558:   мъ заинтересува..

 

 

Аа, Кама Сутрата и чинийката в добавка, бяха върха!:rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...