Jump to content

Choi Si Won (Че Ши Уон)


Recommended Posts

Така и така съм на ШиУон вълна, да благодаря за предните снимки от Esquire smile.gif .
Те се оказаха и реклама на часовници "Emporio Armani", на които момчето е рекламното лице в Корея.
abbc1d13555b8f5ab8127b5.jpg
За любители на марката SPAO и на момчето, в сайта на бранда, може да им се кефите.


Усилено снима, сега в Китай снима шоуто "Bravely Moving Forward" с Super Junior M, редува със сериала Athena,
и разбира се, продължава с представянето на Супер шоу 3 със SJ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за темата! Младежа не съм го гледала никъде, но след тези страхотни снимки и истински забавни коментари, явно ще се гледа Oh my Lady B) Да видим дали ще се нареди при батковците си Хьон Бин и Рейн, които в момента са ми много на сърце :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми е навсякъде пред очите, заради вас....и заради това, че едвам гледам :lol: .

Но какво гледам в момента..ШиУон на модното "Andre Kim Fashion Show Tribute'", в памет и на Андре Ким и благотворително шоу.

Средствата отиват, благодарение на корейския UNICEF за африкански деца.

И въпреки, че голямата звезда, според пресата е И Бьон-хон (може, защото целува булката ;) ),

Ши Уон като модел е чуден.Хайде да не ви го спестявам, много е чаровен, а и какъв поглед вади..:

tn12901744226069534720.jpg

tn12901746037872646210.jpg

19104887.jpg

 

 

2010111921454410011.jpg

327297042.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу, много е добър като модел. И на едната беше до И Бьонг Хон :inlove:

Как само са се увили тия лисици по вратовете им <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започва се.....днешната пресконференция в Сеул!!!

"Атина", гореща...гореща, та чак парещата продукция наближава да нажежи нашите екрани.

А Ши Уон дойде с усмивка. Знам, че не иска да го сравняват с Т.O.P, но дано се постарае да си постели добре, пък

ние ще си кажем накрая тежката дума за игровото му време ;).

2010113012234710011.jpg

Поне е хубавец...та първата крачка и добра дума, от нас я има!

2010113012210110011.jpg

Да не излага и батковците си, я..

2010113013044910011.jpg

На всички, успех!!! Ние нямаме търпение, пък и вие господа актьори нямате, да ни омайвате предполагам.... :rolleyes:

40a8a16adf4d13ca153cc3c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, безобразие! Как може да са толкова готини всичките? Дано не оцвъкат сценария, че с този каст би било кощунство. Големи очаквания почвам да трупам, дано не се излъжа пак. И дано на Батко не му утрепят пак булката, че много ша му стане вече - тоя чиляк го изкараха по-вреден за женското здраве и от Синята брада... :lol:

 

За Шиуон - е може ли да е толкоз чаровно момчето бе?! Няма такъв симпатяга, много ми допадна. Един такъв скромен, мъжко момче, гласец има (е, трябва му малко работа върху английския, ама нейсе), мнооого добре сложен, всичко му отива... Пък и доста добре играе, личи си, че се старае да се справи добре. Има още малко какво да доошлайфа, но много добре се е ориентирал, мисля. Искрено се надявам да му дават повечко главни роли, тепърва ще гледаме хубави неща с него. Само да ни е жив и здрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само искам Шиуон да не праи кат Темпо и да не се мляска с разни девойки под път и над път, че аз го чакам, няма да е честно.

 

Иначе драмата се очертава да е пир за окото, ако не за ума, а аз не се оплаквам. Тия сцени в спалнята и размени на партньори дет гледа...Ау, муцка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май наистина следващото му участие (като актьор) ще е в тайвански сериал. :)

Заглавието - Extravagant Challenge / Hua Li De Tiao Zhan. Това ще е екранизацията на манга "Skip Beat!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Облечен, съблечен, както и да го гледам, все ми се разтуптява сърцето, което, изглежда, при неговия вид, е доста слабо..

Първото нещо, което гледах с него, беше Attack on the Pin-Up Boys и така, лееееко-леееко ми привлече вниманието тоз младеж. Заради него и прослушах SJ.

В Oh My Lady ме разтапяше тоя човек, показа, че може да играе доста добре. Сега ще започвам с Атина-та, обаче като гледам кви снимки сте пускали в темата, ще трябва да си командировам едно лигавниче до компютъра.

Въобще, момчето е много амбициозно, много талантливо, а също и много се е доказал, като гледам в какви кампании участва и с каква дейност се занимава. А да не казвам колко МНОГО, АМА МНОГО КРАСИВ и да.. колкото и Сори, Сори да ми вика, нЕма му простим..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Облечен, съблечен, както и да го гледам, все ми се разтуптява сърцето, което, изглежда, при неговия вид, е доста слабо...

Аз го предпочитам разсъблечен. ;)

Кредит: Една срамежлива приятелка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволна, че ще го гледамe отново. И то в един от най-очакваните от мен сериали - Poseidon.
По график (според asianmediawiki) Poseidon трябва да започне по KBS2 на мястото на "Spy MyeongWol",
т.е. МЕЧТАЙТЕ до 5-ти септември! Дано..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много го харесвам,той е един от певците и актьорите,който излъчва очарование ;) Любимец ми е сред всички момчета от SJ и много се радвам,че ще го гледаме скоро в нова драма ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...