Jump to content

Kim Hyun Joong (Ким Хьон Джунг)


Recommended Posts

http://kr.news.yahoo.com/event/sda2009/en_rank_us.html

 

Приключи он лайн гласуването за Международния фестивал за драма в Сеул. От линка се виждат победителите. За мен това е феномен в актьорската професия. Актьор с една единствена роля да спечели сърцата на зрителите по цял свят. Предполагам, че надпреварата между Ким Хьон Джунг и Лий Джун Ки наложи реконструкция на сайта по средата на гласуването, защото не можа да отговори на потребностите на желаещите да дадат своя глас за един от двамата. С 11 475 205 срещу 7 426 088 гласа спечели Ким Хьон Джунг. А някой беше казал, че миналата година 5 милиона гласа са били изненада за фестивала. Надявам се, че ще има запис на церемонията по награждаването на 11 септември. Лично аз ще я очаквам с огромно нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен резултат... Подозирам, че популярността на Хьон Джунг е и заради шоуто WGM, в което участва непосредствено преди Момчетата-цветя. Мен лично ме спечели заради самия себе си, отколкото като Джи Хо. Прекалено идеален ми се струва като образ Smile. Иначе моят глас отиде за маестрото от Вирусът Бетовен, невероятно изпълнение направи този акьор, далеч от захаросания образ на Джи Хо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вирусът Бетовен ще е следващато което ще сваля за гледане, но първо да изгледам свалените 30 тина. До тук резултатът е 30 сериала изгледани, 30 чакат на диска, а останалите чакат да бъдат свалени. А колкото до Хьон Джунг - оставам си негов вечен фен. Съгласна съм с теб, че образът на Джи Хо е доста нереален, но играта му беше безупречна. Това момче има харизма, знае как да се държи пред камера, не му липсва дар слово и според мен има голямо бъдеще. Моят интерес е повече към интервюта и тв шоута, но не бих отказала и още един сериал с него, просто за сравнение. Надявам се само да проумее, че трябва да научи английски, ако иска да бъде международна звезда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно гледане

Както вече казах - и аз му станах фен от нетрадиционния образ, който показа в WGM. Наистина е уникален индивид, а и прави едни от най-остроумните коментари, които съм виждала досега у корейска звезда. Още повече ме спечели, когато организира специалното шоу за феновете си - такъв жест към феновете също е рядко срещан.

Външният му вид оставям без коментар. То е ясно.

По би ми допаднало да видя в някоя не толкова идеалистична и отнесена роля. Много ми хареса как се справи и в кратките филмчета към солотата, които пуснаха, но пак ми се иска да разчупи лицето си с повече емоция. Ще чакам, има време...

 

 

В Япония нещата стават сериозни с този свински грип. Днес allkpop обяви, че Хьон Джунг се е разболял от грип и е бил диагностициран, че е точно версията H1N1. Дано да мине леко и без усложнения. Мога само да пожелая бързо възстановяване... Наистина неприятно - първо Ямашита и Рио, сега Хьон Джунг...

 

 

Вече пристигнал вкъщи и без наличие на грипния вирус.

 

kimhyunjoong2.jpg

 

Дано си почине добре на местна почва и си възвърне силите бързо, за да е в отлична форма за предстоящите събития покрай излизането на албума на групата, че иначе може нещо пак да го събори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте.отдавна надничам при вас за интересни неща и инфо за моя тотален любимец и накрая реших и аз да се включа. Искам да благодаря на parab за преводите на BOF -без теб нямаше да можем да се запознаем с този магичен филм. Благодаря ти!

Новиите са две - добрата е че вече е в Корея /на някакъв остров за да почива/ а може би лошата е че не се променят графиците на промоционланите събития за новия албум на SS501, което не е много добре за неговото здраве. Но изглеждаше като малко птиче на летището, още по-слаб /а беше добил едни мускули/ и наистина има нужда от възстановяване.

Лека нощ на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да почива на остров Джеджу, но няма да го направи. Поради решението новият албум на групата да излезе навреме, почивката се отлага за друг път. От летището Ким Хьон Джунг се прибра направо в дома си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веси, добре дошла :) Във форум и в клуба на феновете.

Дали от мен или от някой друг, сериалът щеше така или иначе да стигне до бг публиката.

 

Иначе пак се убеждавам, че тези азиатци са ужасни работохолици. Момчето няма да си получи необходимата почивка заради плановете на групата. Подозирам, че и той не е искал да почива повече. Дано се зареди с достатъчно енергия и добри емоции от феновете покрай новия албум.

 

 

Още една "апетитна" реклама с Хьон Джунг...

 

http://www.youtube.com/watch?v=dZvjZ_np7wo&feature=player_embedded

 

 

А снимката към нея е много нежна

 

20091030tonymolythumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много красива и нежна снимка, за клипчето ......само ще въздъхна. Миналия ден реших да видя дали няма нещо ново с нашия любимец в You tube и попаднах на едно супер забавно предаване.Незнам дали е ново, но ако е така Ким Хьон Джунг изглежда прекрасно след боледуването. Ето и линк,ако някой иска да се посмее, има големи образи, а и страшно се майтапят с него - всеки път като се появи пускат Paradise от BOF или се майтапят с косата му, че не се разваля при никакви обстоятелства.ама няма да го разкзвам -ето: http://www.youtube.com/watch?v=43lwiGZyXpY&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=ghB2nW5TtlM&feature=related

Едно изключително сладко видео, чак ми се прииска да е реклама на някой сериал - определено би било интересно да се види това в 16 епизода!

.

.

.

Ами като гледам това май ще се окаже някаква драма или клип тип филм Shocked. Ако някой знае нещо по въпроса, моля нека да сподели, т.к. определено е доста интересно! Благодаря Ви!

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=-o3-g7kv24g&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=mcN-lFnuy_I&feature=video_response

 

http://www.youtube.com/watch?v=WRHPc4SAvh4

 

 

Ето двама сладури! :sunny:

kimbumkimhyunjoong09040c.jpg

На пръв поглед леко ме притесни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ким Хьон Джунг като домашно животно"

 

Думи нямам за превода. Да го бяхте превели поне като домашен любимец, което е определено по-добре звучащо и по-вярно. Изразявам възмущение от името на всички фенове на Ким Хьон Джунг. Толкова красиво момче не може да играе ролята на животно, а и определено ще си играе човешка роля. Да поясня още нещо. Рейтинг 15 в Япония се равнява на рейтинг 30 в Корея. Така, че японската драма наистина е голям хит. Само дето Ким Хьон Джунг ще се снима във филмова версия на мангата. Не храня големи надежди за успешна роля, защото всички знаем, че филмите не са силната страна на корейците, но дано остана изненадан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова харесвам Джун в ролята на кученце, че не мога да си представя някой друг на негово място пък било то и Ким Хьон Джунг, който не ми се струва достатъчно енергичен /не говоря за красота/. А и мацката беше чудесна в ролята си. Този сериал ми е един от любимите и съм много ревнива за неговото "размножаване"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно мноооого сладко видео, в което той изпълнява неочаквано желание, а една жена е невероятна късметлийка Wink ... Видеото е от Style Icon Award 2009, където Хьон Джунг получава наградата за най-популярен идол, основно заради участието си в "Момчетата-цветя". В информацията към него има и превод, за желаещите, които искат да разберат какво казва.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ax0Dtf9cRtA&feature=player_embedded

 

И негова снимка от изпълнението същата вечер... Освен, че изглежда блестящо, друго май няма какво да добавя.

20091111223109701.jpg

 

Най-накрая излезе акустичната версия на Хьон Джунг от БОФ.

Изпълнението с китарата

 

http://www.youtube.com/watch?v=swxe_c31dG0&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е трудно да напишеш мнение за хората и нещата,които обичаш и харесваш...Имаш толкова неща да кажеш,че просто незнаеш откъде да започнеш и дали това,което ще напишеш наистина ще олицетвори чувствата ти и мислите ти...

 

Ким Хьон Джунг е моето най-слабо място...Това е може би най-голямото ми овлечение...

 

Много може да гороря за това колко е красив и очарователен и каква невероятно разтапяща усмивка има(честно не съм срещала по-хубава усмивка от неговата)...И пак ще е малко това,което бих казала...

 

На такова невероятно лице,отива всякаква прическа и той го доказва непрекъснато...Наи-много си го харесвам със рижава-леко дълга коса.. .... и сега е страхотен с късата коса,но според мен по-дълга му отива повече...

 

Това момче има глас,който директно ме отвежда в мечтите ми .... неописуемо талантлив е....Няма да коментирам и впечатленията си от танцовите му умения.Влага абсолютно всичко от себе си,каквото и да прави...

 

Относно характера му,точно такъв е типажът,който обожавам...Съдейки от милионите интервюта и предавания с него,които съм гледала наистина мога да кажа,че той е невероятно интересна личност,която съм сигурна,че си заслужава да опознаеш...и в която е неизбежно да се влюбиш ....

 

Няма как да не спомена и участието му във BBF....Най-страхотно изиграната роля...Греех като слънчице всеки миг щом ДжиХо се появеше на екрана ми.

 

и пак... мн малко от това,което мисля за него написах ..хахах.... нищо..другото остава в мислите и сърцето ми ...

 

Относно това,че той ще е новият Момо....няма как да не се изкажа...още преди мн време когато разбрах бях доста шокирана...Определено не е за ролята.....незнам изобщо как са го избрали...въобще няма да му отива да е толкова енергично-лигав хахах.... Матсумото Джун го изигра мн добре... но за Хьон Джунг...ще видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм...само май аз си оставам оптимистка по повод неговото изпълнение ....е, когато видим филма, ще го пообсъдим по-подробно тогава, със сигурност поне ще е интересна гледка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е .... хм .... Ким в кашон с клушарски дрехи ... рошава сплескана прическа.... ем... незнам не мога да го приема някак си...

Сдържания,студен,секси бед-бой тип да се превъплати в пълната лигня ....ахха определено ще е интересно и ще отнесе доста коментари...

Макар,че съм сигурна,че отново Ким ще даде всичко от себе си и ще ни изненада положително....и въпреки това...не мисля,че е подходящия..

Лий Мин Хо щеше да е по-добър избор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с резерви относно играта му в този сериал, но пък го гледах в We Got Married и там се справяше доста добре в различните ситуации така че може би ще успее да влезе добре в тази роля.

А и корейците може да попроменят нещо в сценария така че ролята да му прилегне добре.

При всички случаи се радвам че ще можем пак да го погледаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да кажа че хич и не се съмнявам, че няма да се справи с ролята... дори само изхождайки, че той вече има опит с "бягствата от вкъщи" ...

Ким Джунг винаги ми е правел впечатления с чаровното си поведение и остроумни отговори по интервюта и ТВ предавания, така че смятам че никак няма да се затрудни и сега... Това ще е поредния филм на обичан актьор, който ще се очаква с нетърпение - конкуренцията ще е голяма след всички филми напоследък, никнещи един след друг, като гъби след дъжд...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...