Jump to content

Scent of a Woman (2011)


Recommended Posts

Уви, първа серия не вдъхва никакви надежди за нещо хубаво. Опитвам се да открия някакъв смисъл в съществуването на този сериал-засега безуспешно. :( Сун А можеше да си избере по-добър сценарий, но сигурно от глад не е виждала какво подписва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите две серии, но засега не съм особено очарована от каквото и да било. Да се надяваме натам да стане по-интересно, защото досега нещата куцат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, първа серия не вдъхва никакви надежди за нещо хубаво. Опитвам се да открия някакъв смисъл в съществуването на този сериал-засега безуспешно. :( Сун А можеше да си избере по-добър сценарий, но сигурно от глад не е виждала какво подписва.

Ами не гледай тогава. На мен пък след изгледани 3 серии си ми харесва. Кефи ме докторчето - скрита лимонка ми се вижда .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите 4 серии и определено адмирации за Ким Сун А. Отново виждам как прави силна роля. Задължително ще го изгледам и този " нейн" сериал.

Uhm Ki Joon-докторчето :D не може да не са го забъркали в главния сюжет разбира се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иии ето камето на Junsu (JYJ) в драмата. Той е известен певец, който Ким Сун А хареса и му се възхищава. И така тя печеля възможността да отиде на вечеря с него. Това се случва в 5-ти епизод. ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=G0CRsr5orCA

 

Участието на Junsu в ost-а. Песента се казва "You're so beautiful". :P

b1f9bf5d293394ff.jpg

 

 

 

Малко снимки:

 

5809ee366d5e9f01.jpg

2ef3ba78b1f711ee.jpg

8f1e8dd40310e764.jpg

80dae6d8390041c4.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите 4 епизода и сериалът засега много ми харесва. Много "разумно" върви действието, а Ким Сун А е страшно забавна, както винаги. Има си и драма, но така леко и естествено са я примесили със забавните моменти, че не се усеща като нещо толкова лошо. Много ми хареса и как развиват историите и на другите герои. Сюжетът засега е много интересен, има много хубави моменти...

 

 

Много ме трогна и направо ме разплака сцената с тангото край океана - когато старият испанец покани Ким Сун А да танцуват танго. Каквото и да кажа за тази актриса, ще е слабо. Просто е невероятна.

 

И най-после успях да оценя И Донг Ук smile.gif. Тук много повече го харесах, отколкото в My Girl, пък и сякаш погледът му е станал малко по-тъжен, а това си е доста неустоимо... wub.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И най-после успях да оценя И Донг Ук smile.gif. Тук много повече го харесах, отколкото в My Girl, пък и сякаш погледът му е станал малко по-тъжен, а това си е доста неустоимо... wub.gif

Съгласна ! Уау , урока по танго в 5 серия чак моя пулс ускори :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всеки следващ епизод тази драма ме печели все повече. Kim Seon-ah гради пореден очарователен и "жив" образ. Eom Gi-joon също играе на 100 %. И за двата образа браво на сценаристите. За сега ми куца само играта на Lee Dong-wook, някак си лицевите му експресии на много места не ми се връзват с това което се очаква от героя да ни внуши, не ми е убедителен в ролята. Seo Hyo-rim играе чудесно ролята на женската гадина :D. Актьорът, който играе ролята на мъжката гадина-бившия шеф на Lee Yeon Jae, също :D .

В 6-и епизод ми хареса препратката към "Анн от зелените хълмове", точно попадение да се сложи спомен от Lee Yeon Jae.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много ми харесва сериала. Още в първата серия успяха да ме разплачат. Драмата ни е в кърпа вързана, но се радвам, и че ще се посмеем. От сериала лъха една красота и романтика. Атмосферата, обстановката, съчетани с музиката са в пълна хармония. И в центъра на всичко, сякаш точно на място, е Kim Sun Ah. УНИКАЛНА е! Честно, тя направо ги заслепи на другите актьори, затова и нямам мнение как се справят те. Визията й, играта й, просто перфектна отвсякъде. За сега съм още в началото и не мога да кажа дали с Lee Dong Wook са попадение, обаче определено сцената

 

в която и слагаше огърлицата, и тя направи онзи гаф, ще я помня дълго! :D

 

Впрочем Sun Ah тотално се е променила. Отначало бях шашната. Дори и гласа й леко се е изменил. Обаче заглавието на сериала й подхожда много.

Lee Dong Wook от край време ми е сред любимците и напълно пристрастно си казвам, че е много готин :inlove: По- нататък ще видим как ще се справи с жена като Kim Sun Ah. ;)

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще от първия епизод много ми хареса как са снимали сериалa и сега, като разбрах, че режисьорът и сценаристът са същите като на "Dr. Champ", всичко си дойде на мястото... Наистина имат страхотен усет за детайлите и някои сцени са направо съвършени. Затова очаквам, че сюжетът ще е смислен и няма да предизвиква негодувание (макар че след "Lie to me" вече все стоя като на тръни, че всеки нов сериал може да бъде прецакан).

 

 

Дотук единственият, който успя да ме ядоса, е онзи мрънкалник от първите серии, който обвини Ким Сун А, че му е откраднала пръстена. Откри пръстена си, разбра, че обвинението му е несправедливо, но даже и не се сети да съобщи това на хората, които бяха засегнати от случая, ами спокойно си замина от Корея.

 

 

И да си кажа пак, че И Донг Ук все повече ми допада wub.gif. Вярно, не може да се мери по талант с Ким Сун А, но тук идеално си я допълва.

 

Уау, урока по танго в 5 серия чак моя пулс ускори :blush:

 

И на мен страшно ми хареса тази сцена, истинска красота smile.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омо , омо ! Дочакахме и препратката към " Усещане за жена " с Ал Пачино . С всеки изгледан епизод за себе си се убеждавам , че поне до момента за тази година след Градината - това е сериала ! Лично мнение . Чувственост и романтика на килограм .

Абе мое мнение , ама и тая седмица рейтинга е 18% . За сега съм доволна от баланса в сюжета , играта на актьорите какво да я коментирам - радвам се за Lee Dong Wook ще се понаучи на туй-онуй от кака си Kim Sun Ah .

Както и да се развие действието от тук на сетне тая драма все ще я запомня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В очакване на субтитрите на 7 и 8 епизод напълно споделям мнението на dorotence.

Харесва ми и самото заснемане на филма. Изобщо качествена продукция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dorotence, мерси. От толкоз много ресурси, за този сериал не бях проверявала в epdrama. Сега ще го изгледам с кеф. Много ти благодаря.

 

 

 

В 7 епизод на фона на цялата драма , неволите на доктора дават възможност за глъдка въздух. Хареса ми музиката звучаща, когато даваха подвизите на кучето. Пианиста е отвратително егоистично говедо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектната 8-ма серия! Като почнаха със

 

страстната сцена с тангото и накрая ме заковаха с романтичната финална

 

Kim Sun Ah и Dong Wook направо ще ме довършат...С техните докосвания, мимики, жестове, погледи.... ускоряват ми пулса повече дори от някои реални такива преживявания :lol:

Seo Hyo Rim, толкова да и отива тая роля, а толкова да ми е антипатична( ама говоря предубедено заради перфектното попадение на Sun Ah с Dong Wook, дори не си и представям Hyo Rim да се намеси)... или пък докторчето.

И да попитам, някой случайно да има идея коя е песента, която е на рингтон на gsm-a на Sun Ah?!

А това чакане цяла седмица за по две серии ме убива! И за субтитри още два дена. Живота щеше да е по- лесен ако знаех корейски. :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази жена с каквото и да се захване успява.Такива образи пресъздава, толкова различни, а така успешно се справя!Като хамелеон е!Само заради нея започнах сериала и въпреки,че ми става тъжно и зная,че няма да завърши добре и ще има голям рев накрая ще го продължа именно заради нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На целия фон суперлативи много ми харесват и роклите с които танцува танго главната героиня.

Предвид , че стигнаха средата на сериите се надявам да ме избавят от "дзвера", който играе Seo Hyo Rim. <_< толкова реалистично играе, че чак не мога да я гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз най-после изчаках да се съберат повечко серии и си ги изгледах през уикенда. Наистина още от първата серия те грабва историята и, въпреки че имах някои предубедености относно Ким Сун А (след When It's At Night и City Hall вече ми се струваше, че няма каква по-различна роля да изиграе), но ето че съм приятно изненадана и доволна от представянето й. Много искрено плаче, направо шапка й свалям. Докторчето ми е също страшно интересен образ, а като цяло сериалът е наслада за окото - толкова много външни сцени и все едни красиви гледки :) Макар да си мисля, че няма как да избегнем тъжния край, ще си го гледам с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и новите 2 серии -9 и 10. Сценаристите малко ме разочароваха тук за първи път. Имаше на 3-4 пъти малко залитане към "корейските клишета". Разбира се очаквам с интерес следващите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...