Jump to content

Recommended Posts

Прекрасно, че  си се наела :). Спорна работа от мен!

 

Аз пък да помрънкам малко - как може корейците да са една от нациите  с най-високо IQ, а всичките съдебни дела, представени в сериалите да са толкова безумни като изложение. Толкова ли не са гледали някой американски адвокатски сериал да видят откъде изгрява слънцето... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз, само да уточня! Видях, че са започнали да го превеждат и за това писах, че ще има превод. Съжалявам за объркването. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласна за рейтинга, че е главно заради  Чанг Ук. Тази му роля няма нищо общо с предишните, тука си го раздава самотния особняк. Историята на сериала не нещо, което не сме гледали всичко си е типично за една корейска драма. Умен, красив ГГ, на който всеки не знам защо толкова се натиска да му помога. Главна в лоша ситуация, която се влюбва в главния имаме си психопат убиец за подправка към сериала. Да не стане скучно връщаме и бившата от чужбина, а за да стане по трагично добавяме предателство на най - добрият приятел е на ви манджа с грозде точно по корейски. Но Чанг Ук такова излъчване има, че като го видя на екрана и забравям за другите простотии и си гледам без да се оплаквам.

 tumblr_oq6dkdkyyi1qgn70bo2_400.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ви пука защо е рейтингът?

Нали имаме един разкошен Чанг Ук :wub:, лек и приятен сценарий, приятна главна, лек хумор. Останалото бели кахъри.

 

Енгелче, да го махаш този гиф, че преди малко, като съм го зяпнала, близо минута съм седяла да го гледам, без да се усетя.

Амаха я, човек със слабо сърце съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал не мислех да го почвам, тъй като следя повечето от текущите драми и не исках да се впускам и в друга, ама то като изгледа човек излезлите епизоди и няма какво да се гледа...Явно съм голяма шматка обаче, защото като гледах някои от постерите(така и не изчетох инфото) не можах да го позная Чанг Ук(пу, срамота!) и затова и подминах сериала....добре че се зачетох в коментарите ви, тенк ю. :kiss2:

Харесва ми. Забавлявам се искрено с всички, а романтиката, без да е лигава, е миловидна и красива.

Няма нещо, което да не сме гледали вече, но аз затова при повечето корейски сериали залагам на цялостна атмосфера и актьорска игра(тъй де, иновативните са си сензация и без това, другите са си шаблонни). Пък и тук трилър нишката не е лоша...

 

на мен не ми хрумва връзката между двамата предполагаеми убийци..този вторият, който разкриха в последната серия спомена нещо за наказание и за нападнати жени... та тия двамата може би убиват само мъже, които са се отнасяли лошо с и са нападали жени.. може би са братя?

 

Чанг Ук е прекрасен както винаги..харесвам го в тази роля, време му беше за нещо различно. Пасват си доста добре с Нам Джи Хьон, която ме радва изключително много...за сефте имаме хахава главна, но не е от онези пресилените, напротив получава й се супер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При изгледани три епизода, мога да кажа, че за сега е забавно сериалчето. Главната много радваше като пееше песнички на бившия. 

Чудя си се дали ще има скоро субтитри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал изважда фенгърл чертата у мен на бял свят. И то не само заради Чанг Ук(него мога да го гледам във всичко, ако ще и Дързост и Красота да е), макар че в тази му роля е :wub:...  Просто толкова да ме радва романтиката(явно двамцата също й се радват много, като ги гледам как се закачат и извън снимачната площадка, нищо чудно, че корейките ги подозират), едно леко, приятно, забавно, а и вълнуващо ми е, когато гледам..Мисля че и по- горе го казах, но за мен по- важно в корейските сериали е усещането, което ти носят, цялостната атмосфера. Шаблонността е дразнеща определено, но в някои сериали(като този тук), просто не се усеща.

П.С. не ме винете, идва лятото, човек му отпуска края B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... Кога иде реч за Чанг Ук, сезонът е без значение :D

 

p.s. В началото Дидо спомена, че извадили някаква актриса от дълбоките резерви. Ще ме извини, ама момичето си е чудесно. Хич не ме интересува, че не е от пластично-хирургичните "краставици".  Голяма сладурана е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз и визуално я харесвам много Нам Джи Хьон(вярно, че в някои от предишните й роли беше доста неугледна). Но определено пасва прекрасно в тази роля, а и й личи колко се забавлява, докато снимат. И за първи път ми се случва да изкарам корейска актриса по- възрастна.. аз мислех, че е с две години по- голяма от мен, а то се оказа, че е с три по- малка. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Kiddo написа:

Абе... Кога иде реч за Чанг Ук, сезонът е без значение :D

 

p.s. В началото Дидо спомена, че извадили някаква актриса от дълбоките резерви. Ще ме извини, ама момичето си е чудесно. Хич не ме интересува, че не е от пластично-хирургичните "краставици".  Голяма сладурана е.

Ами тя все още е в резервите. Освен това писах (ама кой да прочете?!), че най-накрая са й дали нормална женска роля, в която да покаже какво може.Защото досега й даваха роли на тъпи селянки, хванати от гората. Лично за мен тя доказа, че засега е по-добрият избор от Lee Sung Kyung (силно надценена) и Han Ji Min (ролята наистина не е за нея). А първоначалните съмнения са си резултат от горчивия опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Lee Sung Kyung  ми е изключително противна, а Хан Джи Мин - дървена. Не знам какво толкова се превъзнасят по тях, но участието им щеше са е огромен минус /поне според мен/. Тази мацка си е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се размажа от кеф с тия двамата... как само се заиграват. Ако на Хилърчето не му предстоеше казарма, нищо чудно да се бяха гаджосали. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези двамата са толкова сладки, че чак усещам как започвам да диабетясвам! Много ме радва и развеселява как мацката се прави на недостъпна :D Ама то и мен Чанг Ук да ме гледа така, и аз ще съм сдала багажа :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави се, и аз, а хем принципно не обичам розови романтики, но пък отдавна не съм гледала екранна двойка, която толкова да ми допада, a и те самите да си допадат един на друг...А добре, че от SBS пускат и uncut scenes, щото в сериала  много постно бе, гледай иначе какво става на снимачната площадка..някой беше коментирал под клипа "Чанг Ук се целува сякаш е чакал 8 години за тая целувка"....и аз по едно време като Бонг И забравих да дишам, егати яката целувка честно. :inlove:

 

Иначе,

май и тук ще вкарат обичайното клише как двамата главни са свързани по някакъв начин още от миналото, ей, не могат да избягат от това клише значи, не че много ми пука предвид колко яки са двамцата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм на нейно място ще правя глупости да развалям сцената и да я снимаме по няколко пътии. Щом Укиии ще ме целува ;д;д 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да събудим темата ;)

Има по-динамично развитие в последните епизоди,  започнаха да се случват нещата от описанието.

 

Ще има ли български субтитри? Надявам се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на предпоследната серия току що я изгледах и след малко или по - късно вечер смятам да гледам и последната излезнала. 

Off Topic

Тъкмо си виках какво ще ни измислят в следващите епизоди, като се разбра кой е истинският убиец. И те хоп вкараха интригата с бащите. Ама каквото и да е щастливия край е в кърпа вързан. 

Наистина сериалът си заслужава да бъде преведен убедена съм, че много хора биха го гледали. Пък Джи Ук си е спечелил доста женски сърца и в България. Има доста готини клипчета зад кадър, но ще съм добричка и няма да ги споделя да не спойлвам на тези, които тепърва предстои да гледат сериала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя кой гений е измислил резюмето! Остават още 4 пълни серии, а амнезия досега тц. Ок, то ясно амнезията де ще е, ама резюмето просто кърти мивки, най-вече с нелепостта си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф : Четох из новините, че това ще е един от последните проекти  на Чанг Ук преди казармата.

Може да е и рекламен трик, но че наближава този момент е ясно и натъжаващо ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...