Jump to content

Recommended Posts

Много се радвам че сериала ще си има бг. суб. :) Харесвам такъв тип сериали, а този го чаках с нетърпение! Ще почакам да излязат повечко серии и ще си спретна един маратон. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двата изгледани епизода са ми напълно достатъчни, за да ме откажат от сериала. Скоро не бях поглеждала корейско и явно така и ще продължа. Започнах го заради Sung Hoon и заради това, че резюмето напомняше на Only you, който е една прекрасна любовна история. Но само красивото лице на главния не може да е достатъчна причина да си причинявам този. Така и не се отказаха корейците от досадните си клишета, които въртят вече толкова години в драмите си, да не говорим, че главната щеше буквално да се задуши от стискане на устни докато Sung Hoon се опитваше да я целува, толкова видимо беше, че развали тотално романтичната сцена. Не разбрах и причината, която да го накара да мисли за нея три години, не бяха убедителни, не им повярвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах и причината, която да го накара да мисли за нея три години...

То това най-елементарното :)

Всички мацки му се хвърлят в краката, а тази не само че избяга на сутринта, ами го остави гол и го изложи пред аджумите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с този тийзър гледан до сега ми стана ясно, че играта на сладура ще е същата както в Noble, My Love. Все едно copy-paste, а мацката и тя някаква такава еднаква ми изглежда. Малко разочарована, защото в My Venus бях го харесала много.. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двата изгледани епизода са ми напълно достатъчни, за да ме откажат от сериала. Скоро не бях поглеждала корейско и явно така и ще продължа. Започнах го заради Sung Hoon и заради това, че резюмето напомняше на Only you, който е една прекрасна любовна история. Но само красивото лице на главния не може да е достатъчна причина да си причинявам този. Така и не се отказаха корейците от досадните си клишета, които въртят вече толкова години в драмите си, да не говорим, че главната щеше буквално да се задуши от стискане на устни докато Sung Hoon се опитваше да я целува, толкова видимо беше, че развали тотално романтичната сцена. Не разбрах и причината, която да го накара да мисли за нея три години, не бяха убедителни, не им повярвах.

 

В  драмите, в които се мъчат да подражават на западняците. Само дето не им се получава, защото умряла за мъж, иначе непорочна  :282:  корейка, се мята да се чука забележете в кола, но  "страстно" стиска устни, целувайки и  разсъбличайки мъжа.Тц, тц, отиде тапицерията на колата!

Вярно- що не си гледат OCN криминалетата, ами тръгнали еротика с непорочност да съчетават! :28558: Логика и причини не търси.Остава и  до края да се прави на "ощипана булка"момата,  за да е пълна картинката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lawandula, къде точно са я показали като непорочна "ощипана" булка? Напротив, даже в началото в бара, когато ги гледаше, беше едва ли не възхитена. Да, после избяга, но не мисля, че беше от срам. По-скоро й стана неудобно, че им наблюдава свалката.

А и знаеш, че алкохолът не прощава. Едно е да си притеснителен на трезво, друго е да се напиеш.

Колкото до стиснатите устни... И по-зле целувки съм виждала. Вярно е, че напоследък започнаха повече да се отпускат, но пак си има дървета.

А на мен мацката много ми харесва по визия. Да, не се голещи като младежа, но е голяма сладурана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кiddo,  добре  де, щом настояваш, ще махнем непорочна и ще сложим пияна и разгонена, но иначе  стиснала яко  устни(явно те са  неподвластни на нагона и алкохола)- нещо пак се не връзва  еротиката, камо ли романтиката. :na2::28558: Няма повече да нарушавам кефа от нея и да и правя реклама. ;)

Колкото до това ,че не е сефте стискането на устни, не е, но все пак героините не се мятат масово да правят секс в колата на първия срещнат, нали? За това и поведението на героинята  е нелепо. Или снимаш нещо като хората, или не се захващаш, като не ти стиска. Не стига, че супер банално, а и недоиграно. Не е каквото да гледаме ученически сериал и ученикът  Минчо да целува  ученичката -ПШХ със стиснати устни на покрива на училището, все пак.

Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък колко съм завеяна, забравих да кажа какво най-много ми хареса в първите два еп.- разноцветните костюми на секретаря на главния, предполагам, че до края на драмата ще мине през всички възможни палитри, дори и през невъзможните такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса как стартира сериала. Едно, че е забавен, едно че аз май такова натискане в корейски сериал

досега не бях виждала. :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,ха от конфузната ситуация с голотата в колата е извлякъл полза

и подхванал бизнеса с долното бельо. Явно е доказвал на лелките, че го бива,

а те са ахкали и охкали. Наистина такова награбване, но не ме учудва щото

си е адски секси младежа и може би голотата не го засрамва, нали си е перфектен модел,

и може би в доста еротични клипчета-филми е участвал,където къде без награбване.

Както и да е, сценарият нищо особено, клиширано.

Ще гледам, най-вероятно с превъртане...   :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е по забавен от предния в който пак беше с главна роля Sung Hoon   .... Не зна защо , но ми звучи много познатооо

Еми да ти кажа и тука играе почти по същият начин, като в предния сериал до 2 изгледани епизода същото е. Напред дали ще се промени не е сиг. Според мен проблемът не е, че бабките го видяха гол, а предполагам, че от алкохола не помни всичко от предната вечер имаме мацка избягала на всичкото отгоре бабките се подиграха с него и той тъй, като не помни си мисли, че нещо се изложил и сигурно се съмнява във възможностите на малкия Сънг Хоон ;д 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам странното усещане, че азиатците и в частност корейците имат някаква цикличност в показването на непорочно-романтични връзки в сериал и порочно-разкрепостени връзки в сериал. Мине се - не мине се определен период и се заформя драма с някоя млада самотна майка. Иначе са много въздържани и цензурирани в останалите си продукции. През определено време пускат по някой нецензуриран, за да изпуснат парата от въздържанието и да си сверят часовника със съвременния морал. Иначе общото мнение, че там са непорочни и децата се берат по дърветата преобладава, затова вероятно се стремят да поддържат здравословен баланс показвайки сериали като: Само ти /Единствено ти/, Моята тайна връзка и т.н.

Мисля, че точно това показваха нейните стиснати устни докато се целуваше с него в сериала, точно преди да правят секс. Тоест, внушават ни, че е хем добро и принципно момиче, хем е изгубила контрола, но докрай се бори със себе си стискайки устни. Аз така го тълкувам това действие. Според мен нарочно са я инструктирали да го изиграе така, а не е грешка от липса на актьорски талант. Няма да го слагам в спойлер понеже вече сте го коментирали по-горе открито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Махни стиснатите устни аз от 3 епизод разбрах, че уж и е било за първи път и затова се притеснила и избягала. Момъка такова нещо не помни. Пък в началото го даваха в клубове с разни мацки не е толкоз зле, че да не разбере, че е първият на някоя.

 

Общо взето 3 еп много измислен стана. Няма никаква интрига все още 

освен, че показаха някакво малко дете с майката на мацката, което се разбра, че е на 3 годинки. И ся да се чудим аджеба на чебола ли е или е просто на майката на мацката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Махни стиснатите устни аз от 3 епизод разбрах, че уж и е било за първи път и затова се притеснила и избягала. Момъка такова нещо не помни. Пък в началото го даваха в клубове с разни мацки не е толкоз зле, че да не разбере, че е първият на някоя.

 

Общо взето 3 еп много измислен стана. Няма никаква интрига все още 

освен, че показаха някакво малко дете с майката на мацката, което се разбра, че е на 3 годинки. И ся да се чудим аджеба на чебола ли е или е просто на майката на мацката.

 

 

Не, той не е разбрал, защото беше много пиян, виж, тук обяснение би могло да се скалъпи. Ако е трезвен ще разбере, даже и ще помни какво е вършил, но ако е пиян, няма да помни нищо.... А май доста пиха. Както и да е, приказка ни разказват и ние трябва да повярваме доколкото можем.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aria, снощи с глас съм се смяла на тълкуванията ти за целувката, ама много ме мързеше да пиша. И даже преди малко ми беше залипсвал поста ти, та пак го прочетох, да знаеш никога няма да ми омръзне да го препрочитам отново. И колкото и да ми е симпатичен, не смятам, че е верен, по мое мнение де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aria, снощи с глас съм се смяла на тълкуванията ти за целувката, ама много ме мързеше да пиша. И даже преди малко ми беше залипсвал поста ти, та пак го прочетох, да знаеш никога няма да ми омръзне да го препрочитам отново. И колкото и да ми е симпатичен, не смятам, че е верен, по мое мнение де.

Ами Анди, никога не мога да ти кажа как точно стигнах до този извод, но явно много филми и сериали съм гледала и много приказки и романи съм чела, и са ми се отразили на мисленето :dunno: ...Какво да се прави, мнението ми може да се отличава от това на останалите, но поне се опитах да се аргументирам доколкото мога.  ;)  Така или иначе този сериал е някаква красива романтична приказна история, в стил Арлекин /по-горе имаше такова сравнение в коментарите/, така че не търся особена достоверност в нищо от това, което ни показват. Става за разтоварване в свободното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...