Jump to content

Recommended Posts

Страхотна 9-та серия. Краят й е разбиващ. У Бин ми хареса максимално. Сега мога да кажа, че истински харесва главната, след като избра

да защити нея пред баща си.

Сцената беше толкова неочаквана и нетипична за поведението на У Бин, че дори се съмнявам да не би главната просто да си е представяла, че се случва наяве нещо такова. Следващата серия ще е още по-интересна.

Знаех си аз, че на жената на прокурора хич не й е чиста работата и тя е размътила работите между прокурора и майката на У Бин. Оправдаха се и скритите ми подозрения, че баткото не е син на прокурора. Нищо, че не харесвам майката на У Бин идеята, че е прелюбодейка ми идваше в повече. Само сега не мога да навържа хронологически нещата, защото не знам баткото с колко години е по-голям от У Бин, че да не помни, че прокурора не му е истински баща. И каква гадина трябва да е жената на прокурора, че да раздели двамата влюбени, знаейки, че чакат дете, при условие, че тя самата е била изоставена с дете. На всичкото от горе сега да "брои дните" и да чака истинският син на съпруга й ще умре, че да й стане пак спокоен животеца дето го е краднала от нещастната майка на У Бин и него самия.

Споделям мнението, че бащата на У Бин е най-черният от всичките. Този човек не изпитва и капка разкаяние за злите си дела. Единственият (що годе) нормален в това семейство е баткото. Сестрата също може да влезе в правия път с подходящо превъзпитание, иначе ще бъде ужасяваща кръстоска от най-лошите качества на майка си и баща си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата стана доста напечена... Кой от кого, манджа с грозде.

А иначе представят корейските девойки толкова невинни. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невинни ... ха ... При толкоз много незаконородени сигурно щъркелите имат специално ято за корейски бебета да им ги носят всяка пролет.

 

И то не само по сериалите е така. Корея е една от водещите страни по изоставени и незаконородени деца. Изобщо не се учудвам на епидемията от (лъжливи за мен) обвинения срещу известни актьори и айдъли в сексуално посегателство и т.п. Тия там са разпасана работа. Не че тук или другаде е по-различно, но поне не сме лицемерни. По техните ТВ шоутата мъжете актьори и певци все се хвалят как едно време все по хостес-баровете висяли. Все едно наште да се хвалят, че са били редовни посетители на бардаците.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау, в това прокурорско семейство (с изключение на брата) са чудовищно (и това е точната дума за тях) зли. Настръхва ми косата от тях. Отиде ми романтична серия. Нещата стават все по-сериозни и драматични. 

Мисля си, че такива хора са по ужасяващи от социопатите, последните поне не правят разлика между доброто и злото, а тези ... бр-р-р ... направо са за екзорсист. Не мога да си представя как нормален човек може с такова безразличие да унищожава съзнателно и целенасочено живота на друг - точно както вуди-вещиците с куклите с иглите, но тук е в реално измерение.

Сериалът за мен е потресаващ, великолепен и крайно реалистичен. Мисля, че ще спра да гледам и ще изчакам да излязат всички серии. Не мога да понеса да гледам как двамата главни и брата във всяка серия са жертви на семействата си. Толкова болка ми идва в повече. Направили са драмата в сериала с цикличноста на приливите и отливите. Може да ти пуснат гювеч малко романтика и щастие, но със сигурност знаеш, че прилива от драма и болка ще дойде и това е неизбежно. Толкова ми влязоха под кожата двамата главни с братята им, че не издържам да ги гледам как страдат. Така добре предават мъката и вътрешните си терзания, че като ги гледам направо ми пари под лъжичката и в гърлото ми сякаш е заседнала буца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде заблуждаващо е заглавието, което е в превода и на руски 

и на български, няма никаква взаимност,  има един-У Бин, който се мъчи да докаже на една, че я обича.

А тя съвсем друг вятър я вей...

 

 

А той пък, два пъти вече действа срещу нея, за да защити баща си... после плаче и ще залага живота си - Господ да я спасява...

В крайна сметка... не виждам къде е страстта..

Един друг, който пази главната и тя обича, обаче не я ще, щото баща му, който всъщност не му е баща, е виновен тя да не получи морално възмездие...

Една майка, която 5 години се прави, че не познава сина си, и действа срещу него, щото не станал като баща си...

Главния, през половината от сериала, се гърчи от болката в главата си...

опитвайки се да я пребори... Твърде се набляга на драматизма... съшит от всички познати ни до болка клишета...

 

 

Единствената истина тук е, че.У Бин краси екрана, и разбира се,  че режисьорът ще акцентира върху очите му,

твърде интересни, специфични и изразителни, явно на тях се разчита да се разкрие вътрешната борба

и агонията у героя му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кухо, та дрънка- мъка , мъка и  сълзи и сополи на кило- то ясно,че друго няма, но  щот' ги лее У Бин- зяпам. :282: Разхожда ония ми ти бели пуловери- чак да му завидят тези от модните подиуми.Суджи-то е много невзрачна до него- вярно парцалка според ролята, но  са попрекалили със стайлинга и. Както са я омотали в тия парцали са разгонили и най-запалената и мъжка аудитория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз официално се отказвам. Не мога да изтърпя чак такива неща. Освен това , тая работата с "извинявам се за тази роля" и " ще разберете защо се извинявам като видите последния епизод", допълнително ме разубеждава да проявявам упоритост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз забелязах, че на У Бин страшно му ходят пуловери с високи яки. Явно му е запазена марка, защото го гледам и по други сериали ги носи такива. А за химията ... ами няма я. Двамата по отделно добре изразяват драмата в живота си, но за късо съединение между тях хич и не може да се говори. Имам чувството, че колкото и флуиди да излъчва У Бин не може да я стопли тази ледена принцеса.

У Бин е наистина расов екземпляр. В интерес на истината Сузи също, но тука са я докарали голям прошляк. Ако Сузи беше с обичайното си излъчване може би щяхме да усетим някой флуид, защото в музикалните клипове на Мис А, излъчва достатъчна доза невинен сексапил от типа на Лолита, но по-чисто и невинно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ще го "изгледам" чрез коментарите ви :D

Не позна! :P  Какво да му коментираш на Убавецо, освен , че е хубав и толкоз- само с виждане става.Гледаш модно ревю- пуловерчета, палтенца, шалчета, смокинги.Е, реве и се гърчи чат пат, пропускаш и пак ревю. Друго няма за коментар. Да беше снимано през лятото можеше и да има, но през зимата, доста навлеченичък, което е само в минус.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В грешка ли съм или наистина

братът каза на майка си, че преди три години тя е блъснала (с бялата кола) главната, за да предпази мъжа си - прокурора?!

 

Рускините са полудели от бяс заради 10-та серия. Като гледам май 11-та ще е още по-вбесяваща.  :lol2:  :wacko:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lawandula, аз не харесвам У Бин :) Така че - хептен не мога да се излъжа :D

Ако коментарите бяха наистина положителни, можеше и да си наложа. Но в случая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен доста ми харесва, въпреки липсата на "искрата", както казвате, и някои от недомислиците в сценария. Драмата обаче е драматична и лошите са лоши, добре са ги завъртяли всичките съдби и ми е интересно да гледам, въпреки предопределения финал. И аз четох, че Ким Уо Бин се е извинявал на феновете си за тази роля, но ги приканва да гледат сериала до края въпреки тежката драма. Уо Бин доста е задобрял като актьор от последната роля, в която го гледах и тук, според мен, се справя много добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък сериалът ми харесва :) Определено не е нищо ново под слънцето, но У Бин се справя много добре, а и играта на Сузи задобрява според мен. Отдавна не бях гледала някоя по-драматична драма и засега ще го следя. На моменти обаче наистина много се дразня на решенията на главните, но предполагам това е част от интригата :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая ни представиха мацката в целият й блясък-прелест...

Не знам, но химията между главната и "уж братчето" по се получава.

Много интересна серия. У Бин определено релаксира :)  този епизод.

Да се противопоставиш на баща си... :rolleyes:

Тази серия беше определено на братчето, което наистина е добро момче. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен химията между брата и Сузи по се получава. И понеже той е по-последователен и по-логичен в действията си, на моменти даже искам Сузи да остане с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 9 епизод го зарязах, но във фейсбук все постват някакви снимки и спойлери и не се сдържах преди малко ги минах последните 3 епизода. Колкото и на инат продължавам да гледам нещо му липсва на този сериал. Не е лош, но няма го онова чувство да те кара да искаш да гледаш и да гледаш и да се чудиш. Ама то не остана ще свърши скоро криво ляво ще се гледа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...