Jump to content

Форумни срещи в София


Recommended Posts

И Лаф-чо на форума.

Онзи, който не спира да ни изумява с крилати „лафове” и да ни радва по форумни събития/срещи.

 

Zenith – 6т.

 

Още ли не си разбрала, че спечели от форумните номинации :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам, аз имам!

 

Здравейте, здравейте, мили мои :kissy:

 

Понеже не съм ви виждала от около 2 век, бих мога да ви предложа, и ще се радвам да се съгласите, да се видим..... кога?

 

В четвъртък по обичайното време.

 

И китайско не съм яла от мн време, пък и биричка не съм пила (и ром с кола не съм скоро) :)

 

Я да видим кой ще се отзове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8и - сряда, форумна среща в китайския на Неофит Рилски. Ще си имаме и гости от провинцията, които ще пътуват за Корея, така че ако някой иска да праща нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8и - сряда, форумна среща в китайския на Неофит Рилски. Ще си имаме и гости от провинцията, които ще пътуват за Корея, така че ако някой иска да праща нещо...

 

Аз искам да пратя себе си, може ли? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че никой не си е направил трудът да постне едно мнение за срещата днес на която ще има специален гост от Варна. Макар и да се говореше в чата за пристигането на Румен все още има хора, които не знаят за това. И така, днес 23.02 - четвъртък, среща в китайския на Неофит Рилски в обичайното време. Много поздрави да пратите на Румен от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще намина за малко преди работа, да ви видя хубавите физиономийки, че сте ми залипсвали и да поздравим варненския гларус, да види той софикска любов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, аз също фиксирам дата - 04.03 - към 12,30ч. За неуспелите да се класират за срещата на първи :) На нашето място - китайския на Н.Рилски :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...