Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

Лично аз имам желание да се пльоснем или на плажа, или на някой капан на брега. Японско? Ами, ако това искате съм съгласна. Нека да се включат и другите да кажат желанията си. Среща на Гъбката - неделя в 17 часа. Ако има объркали се от Варна :lol2: ще се радваме много. Едно лично и си давам доброволно телефона за свръзка. А ако нещо не ви устройва часът, ще го сменяме.

lisa_shaw, добре си дошла и ти. Ако имаш нужда от телефон или разяснение, казвай. :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за спортен полуден, с практикуване на полягване първо на едната кълка, а после на другата. Като задължително се спазва правилното дишане. :lol2: Шегувам се. Някой ми каза, че ще носи пийване. Аз викам да вземем и мезе, дори се позагледах в кимбап-а като вариант. Така че, ако искаш направи и донеси. Дори и да ходим на японски, цените са малко солени, така че едва ли ще преядем. :rofl: А спортният полуден, явно ще да е за друг път. :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц тц все на дъжд ни вали начи ! Сто на сто утре пак ще вали <_< <_< <_<

Пекна слънце неска,разгеле и к`во ся пак гърми и ще вали аиш :wacko: :wacko:

Е пък за утре ако не искате няма да сядаме на японски ?!! Да се тупнем на някой капан и лочим биричка охааа :inlove: ъ ъ ъ ко ще кажете ?! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купила съм соджу - само незнам дали да взема двете бутилки или само едната :unsure: . Някой да ми прати нишан, че всички сме едни пиячи една бутилка не можем да изпием ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах, ще бъдем 5-6 човека. Освен, ако има някой, който е решил да идва, но не се е споменал. :unsure:

Ходих до Пикадили и купих водорасло. Идеята е утре да измайсторя нещо като кимбап - леко побългарен, че като ви знам как ядете люто. :lol2: Чудя се, ако се получи де, колко да замъкна. А аз си чакам рулцата. :tongue: Така че, може и да го заформим мезето. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че идването ми няма да е тая седмица, така че не ме бройте ;) Съвсем бях изключил, че племенницата ми има рожден ден утре...

 

Но със сигурност ще ви посетим на някоя друга сбирка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща на Гъбката - неделя в 17 часа

 

 

 

Лелеле Здравче 6 точки ! Аз чакам един приятел да се прибере и да ходим до някой от големите магазини, да накупуваме работи за суши, да се почва правенето !

Това е снимка от домашно правено суши в една приятелка.Преядох, чак ми ставаше лошо като усетя аромата му, ама упорито тъпча .... да не всеки ден да виждам нещо такова на масата ми ! :rofl: Бтв ще пиша едно лично на Румен да видим дали ще идва !

 

0607e90e206ba87a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам, но нещо изникна и няма да се класирам за тази среща. Пращам по Дидито несполучливия опит за яйчени рулца и учебника. Днес просто не ми върви и това си е :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля съфорумците да минат да си получат снимките от днес ! :beer: Ъ ъ ъ който ми няма скайпа да ми пише лично да го давам ! :click:

 

 

 

a926ce6c3b20a720.JPG

 

77e0c6bc3188d93f.JPG

 

9fb5576cd5b4dac2.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък качих някой от снимките в профила ми във фейсбук ...... мрънчо предложи да ни ги качи и тук на сайта и да си напишем никовете да се знае кой кой е ...... но без ваше съгласие не смея да правя такива неща ....кой за кой против ----- въздържали се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък качих някой от снимките в профила ми във фейсбук ...... мрънчо предложи да ни ги качи и тук на сайта и да си напишем никовете да се знае кой кой е ...... но без ваше съгласие не смея да правя такива неща ....кой за кой против ----- въздържали се :)

 

Ей, да не ги изплашиш. Имах предвид да ви ги събера в албум на страницата ей тук. Иначе може снимки и ти да си качиш тук, примерно в Снимки, където да напишеш никовете само на който желае. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то много не биваме на тея снимки ... не са за пред хора.Другия път всички ще се издокараме и ще сме сериозни ! Няма са излагаме я B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, ама вие от света ли се страхувате или от хорското мнение.....

Снимките са страхотни, особено с ястията...

Всички сте готини... важното е да има срещи и повече приятели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другарки, тази седмица ще направим ли нещо колективно? Доста е горещо, така че предложението от мен е неделя(при хубаво време) среща на плажа от сутринта. Като всеки ще носи подръчни средства - топки, пояси :lol2: , федербали и други.

И след това в горещото, демек обяд, може да отскочим до китайския или японския ресторант. А? Очаквам единодушно съгласие. :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете да го направим в събота :unsure: . Неделя е единствения почивен ден на Веско и може да ме води някъде на разходка или на плаж извън града. Ако сте навити за събота ще съм на линия от сутринта /няма да обещавам на други хора :P / и ще нося летяща чиния и топка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...