Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

Събираме ентусиасти за бургаска среща, като се постопли.Който има желание да пише тук!
За сега сме към 5-6 човека, да се надяваме да се посъберем още и тогава ще му мислим де да одим.

Имаме две много добри предложение - китайски или японски ресторант !


120050508550785.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей хора, тая тема съвсем я позабравихме. :rolleyes:

Вече времето е прекрасно, така че при наличие на желаещи може да си спретнем една срещичка за по биричка :beer:, пък може и нещо друго ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен нали ме знаеш? В пълна бойна готовност, съгласна на всякакви предложения. Само дето, ако е на бира си спомни колко пих соджу, извади това количество и ще получиш резултата. :D На Катето свирнах миналата седмица, та дано тая вече да е в състояние. Айде да не изброявам имена, че иначе пак ще се оплача от вас. :lol: Гледам другите организират спортни прояви, ама с нашия ограничен състав...Та каквото и да се предложи - там съм! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, вчера посетих китайския ресторант в Изгрев, останах очарована :yes:

Здравче, точно като за теб имаше люта супичка, мисля че ще ти хареса. Цените са нормални - като в останалите китайски. Най-готиното беше, че музиката, която слушахме беше китайска :asian:

Така, че ако има желаещи някога може да го посетим. А колкото за спортните прояви - имам и федербал и летяща чиния и два броя колела :P , но нямам особено желание да ги ползвам.

Ако искате да организираме нещо за неделя /ако катето се включи, ако откаже мое да се видим в събота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че няма желаещи. И аз дезертирам, щото след "хубавата" прогноза за почивните дни... Пустият му страх от светкавиците, а очакванията са да има изобилие от тях. Сигурно накрая ще ме убие не някоя светкавица, ами страхът който си "колекционирам" всяко лято. :mad2: Скарпетче, другата седмица ще е явно. :kissx: Пък китайското в Изгрев ще го прослушаме задължително. Да му мислят, ако пак не ми е достатъчно люта супичката. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравче, няма страшно, не се плаши от светкавичките B) . Щом ще е за другата седмица, пак няма проблем, аз съм си свободна събота и неделя. Колкото до супичката мисля че ще ти я направят много люта :wacko:

Приятни почивни дни, и давай народе организирай се за другата седмица :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата среща е насрочена за неделя в 17:00 часа на гъбката в морската. Желаещите да се включат винаги са добре дошли, без значение дали са от Бургас или от другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа значи идваам ! На на на ...

Смятах с ток да идвам, ама гъбата далеч от моя дом.Значи паля маратонките и ида ! :kissx:

Бтв имам навика да закъснявам да ме изчакате ей ! :rofl::beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, някой да фърли боб или там к'вито магии се правят, тея облаци да изчезнат. Тъкмо се наканихме всички и...Бързо това време да се оправ! :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам нищо да не хвърляме а да взимаме шампоаните и да почва банята ! Само някой да не си изтърве сапуна че ще има пострадали от това :rofl: :rofl:

Е дори и да вали пак ще излизаме или не :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, там сме! Аз от дъжд не се плаша, мен болката ми е да няма гръмотевици. Останалите мълчат умно, което значи, че не са страхливи като мен. :rolleyes: Пък и гледам, сега, леко се поизчисти небето. Слагай маратонките и...идвай. А за шампоаните, ммм...закъсня, бе. Тамън си дръпнах една баня. За тая година приключих с банята. Обади се другата. :es: Уф, лигата пак ме хвана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко жалко ... ще ми съпунисаш гърба нали нали нали :thanks:

Аз смятам да туря умбрелата в чантата че щом се се къпала вземеш се изцапаш :lol2: На капан ли ще одим да знам дали ся да празня хладилника :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее аз съм на работа...не познавам никой от вас, но много исках да дойда да се видим форумните хора :( Нищо, другия път при малко повече късмет, ще се включа :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лиса добре дошла ! Ще те очакваме с най-голямо нетърпение на другата среща !! :kissx:

 

 

Олеее как се наядох :rofl: Е можеше и още ама ... :rofl:

Само не казвайте на мама за :beer:

 

Бтв а със снимките какво ще правим ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че ти наложихме строга нота и никакво поместване в сайта. Ако имаш скайпа на някой от групата, прати ги и ще ги разпространяваме между нас си. Аз сигурно ще изпадна в колапс като се видя. :blink:

А другият път може да организираме спортен полуден с федербали, топки и от сорта. Само да успея пак да ви прикоткам всички, че много сте ми сложни повечето за събиране. А на Катето официално наложена глоба. За другия път да носи :asian: и :beer: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихааа, и аз се считам поканена на спортния празник тогава :D И тъй като не се познаваме, за да може да се познаем следващия път защо не ме "фейсбукирате" да се запознаем подобващо дето се вика...моя милост е Boryana Gramatikova :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...