Jump to content

Tatakau! Shoten Girl (2015)


Recommended Posts

9f61107a5d307c41.jpg

 

Tatakau! Shoten Girl (2015)

 

 

Момичета от книжарницата

 

Превод: maira

Редакция: vesy

 

Форумна тема

 

 

 

Може да бъде бавно, но все пак ни се прииска да започнем и споделим и текущ японски сериал, на който не знаем финала...

 

 

 .... И сега го приключихме....                                                         

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля те, напомням ми да чакам да го завършите, преди да го започна :) . Много, много благодаря - при мен е такава филмова криза, че се радвам на всеки превод , па камо ли на ваш  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще почна да го бутам редовно нагоре, като се трупнат серии и му видя финала :) Рисково е така без финал...

Но сега вече и втората серия е готова   :)

 

----------------

Трета серия има субки и в пакета за сваляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, бавим се наистина, но ще се поправим малко по-малко :). Сега вече има и английски субтитри за финала, така че имаме цел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааааааааааааа!!!! Само още една!!

Само още една серия и после никога нищо няма да обещавам и на себе си даже !!! Аз поне... Никога!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убедена съм, че се забавхме само понеже сериалът почва с буквата Т... Ако почваше с X, Y или Z щяхме да сме страшно по-бързи :))))))))))))))))). Напомнете ми никога да не почваме заглавие с А.....

 

Иначе наистина финалът го взеха малко набързо: така, по списък подредиха всички... но самият край ми допадна :).

tumblr_nlw8sanUzn1s70ahbo6_1280.jpg

 И vesy - поклон за усилията и търпението :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...