Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

заглавие: Hitori no Shita: The Outcast, 一人之下 THE OUTCAST

година: 9.07.2016 - 24.09.2016г

тип: ТВ (12еп)

жанр: екшън, свръхестествено, супер сили, сайнен(вероятно), по уебкомик

продукция: Haoliners Animation League, Anime Studio Artland

инфо: :click: :click: :click:

 

резюме: Неизвестна група осквернява гробове. Всъщност не един или два, а цяло гробище и един от тях този на дядото на  Zhang Chunan. Прибирайки се у дома за да разбере какво става, Chunan се сблъсква с още нещо-новината, че има по-голяма сестра, за която никога не е и чувал и това май е само началото! Досегашната му цел, да загуби девствеността си преди да завърши колежа минава на заден план. В момента има къде по-сериозни проблеми,  свързани с тайни на и за семейството му, които постепенно започват да излизат наяве.

 

 

лично мнение: Преди време започнах уеба, но като при повечето китайски заглавия, излязоха няколко чапа и дотам. Сега смятам да си наваксам. Китайците яко настъпват, същите продуценти ангажираха Studio Deen за анимирането на друго заглавие, на което предстои втори сезон.Тук са заложили на студио с китайско-японско участие и май то ще отговаря за анимацията на друг уеб, който ще излезе догодина. така че ще следя с интерес.

 

П.С. Корейците могат да вземт пример ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, плюс кунг фу и ала китайска Садако със сатър. В добавка вероятният антагонист е задължителния за жанра тийн-садист в комплект с извратена сестра с намеци за инцест и некрофилия :) .

 

Засега е доста стандартно и хаотично и все още ни въвеждат в историята(ако се появи такава де), и понеже не се знае как ще се развие нататък  все още го следя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още е хаотично, след четири епизода единственото, което знаем е, че има поне две организации на хора със свръх способности, които се бият помежду си и причината като изключим обичайната-власт-не е ясна. Главния, разбира се, ще се присъедини към "добрите"-никой не му даде друга опция де, или си с нас или умираш :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после нещо като завръзка, а и стигнахме до задължителния за този формат турнир или поне до тренировките за него. Сигурното е, че пари да ми дават не искам да съм дете от изтъкнато/старо семейство в Китай-метода на Макаренко явно при тях си е постоянно на мода-всичко се учи с бой и тормоз, при това задължително придружено с репликата, че е за доброто на този когото бият :blink:   Скучно ми е нещо, а и качеството на анимацията падна страшно много, не знам дали ще го догледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, то било свършило пък аз дори не разбрах, че съм гледала последния епизод миналата седмица :lol2: . Много ... недоизмислено ако мога да се изразя така. 12 епизода, а имах чувството, че е въведение в историята, защото реално нищо не се случи почти докрая и толкова отворен"финал" май не съм засичала. Разбрах, че е приключило като открих, че едно от новите заглавия, което върви на негово място е на същото студио :dunno: . За него поне засега ще пасувам, защото май най-интересното ще е точно първи еп и от превюто за следващия изглежда като типично сървайвъл аниме с общо взето средна анимация. Колкото до оценка на приключилото, по-добре да не давам такава, че...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, това ще има продължение, което поне според инфото ще започне в края на февруари. Засега съм пас, ще му хвърля едно око когато свърши и то само ако имам Много време за убиване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само, че има втори сезон, но той дори е приключил(за тва го и изгледах), но нали е копродукция просто сега излиза варианта с японско аудио:D 

Както обикновено става, втория е свързващ и подготвя почвата за трети. Има нещо хубаво-подобрили са анимацията доста, да не повярваш чак:lol2:  Успях да го изтърпя, е, с превъртане де, щот по стар азиатски обичай ставаше въпрос за турнир по бойни изкуства-_-. Все пак покрай него успях да фана все пак какво точно е ставало у първи(смисъла е много дълбок и нема как да се разбере само от него:lol2:) и дори ми стана ясно, че разгадаването на истинската "мистерия" все още предстои. Въпросната "мистерия" все едно от корейско шоджо са я извадили в този сезон. В първата част беше просто неадекватна и супер силна. Сега към пакета са добавили мърлява, вечно тъпчеща се с с храна и тъпа<_<. Само че тя е главния герой и всичко се върти около нея, а въпросната тайна Суупер силна техника, която уж плюнчо е наследил е просто димка да прикрие факта, че тя е безсмъртна. 

Шонен, но за разлика от японските, тук всеки е срещу всеки. Няма приятели или врагове, само интереси-значи ако има друг сезон ще го проверя ... може би. Това последното е защото с тая скорост може и да не доживея развръзката, камо ли финала:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...