Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Joseon Shooter (2014)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: The Joseon Gunman

Период на излъчване: 25 юни 2014 - 4 септември 2014

Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 21:55

Жанр: Исторически

Канал: KBS2

Епизоди: 22

Режисьор: Kim Jung Min

                  

Участват:
Lee Joon Ki - Park Yoon Kang

Han Joo Wan - Kim Ho Kyung

Nam Sang Mi - Jung Soo In

Jun Hye Bin - Choi Hye Won

Otani Ryohei - Kanemaru

Yoo Oh Sung - Choi Won Shin

Lee Min Woo - император Gojong

Choi Jae Sung - бащата на Park Yoon Kang

Lee Dong Hwi като Han Jeong Hoon

 

Резюме: 19-и век, Чосон, предвестник на началото на една нова ера - време на модернизация и растеж. Пак Юн Канг е незаконен син на най-добрия фехтовач в Чосон. След като баща му и сестра му биват убити, той заменя меча с огнестрелно оръжие, тръгвайки на отмъстителна мисия...

 

:essub:

 

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една интересна и обичана двойка се завръща на екран, отново и то в интересен сюжет. Както казах, вече очаквам и други.."двойки".

 

Нам Санг Ми също има тема, в спирита. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри актьори и най-после да видя сериал, в който някой разумен кореец да започне да отстрелва танцьорите със саби. :282: С една дума -"истърн"! Е, няма да е "Бялото слънце на пустинята", но така ни дава надежди. Ако съдим по оръжията действието трябва да се разивива в края на 19 в. Да видим какво ще се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредният обещаващо интиресен сериал ..... аз също не съм гледала нищо от тази епоха ... и до колкото разбирам ще става въпрос за края на Чосон ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обнадеждаващо е , че това е първи цял телевизионен сериал за сценаристите и се надявам те да не са заразени от рутината и клишетата. Досега тази година сериалите на KBS са пълна скръб, особено предхождащата историческа драма "Inspiring Generation". Надявам се наистина да е един малко по-различен, свеж и интересен поглед към тази епоха.

Е, изясни се че действието на сериала започва през 1855 г., но с огнестрелните оръжия е пълна каша. Те не отговарят точно на времето и това е доста разочароващо. Не може през 1855 г. да ми показват Маузер98, който е модел от 1898 г! По-истинско щеше да е, ако бяха изплзвали капсулен мушкет или  капсулна пушка. Явно са с беден реквизит или не им пука за достоверността.

Nam Sang Mi е прекрасна актриса и една от любимите ми корейски такива, но вече не й отива да играе девойчета.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бо, стискам палци да имаш време за превода! :thanks:

Не се стърпях и вече го изгледах без субтитри :wub: . Много обещаващ първи епизод. Дано е така до края.

А mr :icon_sunny:  е прекрасен както винаги - като актьор де :). Толкова да му отиват тези роли! :wub:

Много се радвам и на 남상미, и особено на тези двамата симпатяги - 최재성 и 유오성.

 

Ще преглътнем недостоверността на някои неща за сметка на страхотната им игра ;) .

 

П.П. Брей, не вярвах, че ще дойде време да се регистрирам в този форум, ама не се стърпях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто показва, че дори и тъпите корейски аджуми и пубертетки не са го харесали. За съжаление тук имаме много посредствен сценарий, подплатен с с некадърна режисура. Надеждите ми засега са неоправдани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...