Jump to content

Recommended Posts

Никога няма да забравя тази драма,макар, че я гледах доста отдавна,все още е номер едно в личната ми класация!!! Ако все още има някой,който не я е гледал може само да съжалява. Мисля ,че това е най-силната роля на Джи Соп (мисля ,че съм гледала вече почти всичко с него) ,наред с тази в "Кайн и Авел".Страхотен актьор, с невероятно излъчване на екрана ! С тези вечно тъжни очи........,но ...очарователни....!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял ден се опитвам да намеря думи да го опиша. Тази драма... тези герои... просто нещо изключително. Пуснах сълзичка, когато

майка му му сготви в последния епиизод

но иначе не пролях реката, както очаквах. Обаче толкова тегаво ти става накрая... с тази любов и тази история с майката и ... абе общо взето нямам думи.... а щом няма думи, си заслужава страшно много !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като буквално осъмнах в локва от сълзи, вместо възглавница, мога да кажа, че този сериал определено влиза в челната тройка на любимите ми сериали. Да, доста тъжен, голяма драма, красиви актьори /то ако не бяха толкова красиви, драмата нямаше да е толкова голяма/, много добра актьорска игра. Много ми хареса. По принцип предпочитам комедиите и не обичам да гледам драми, но пък досега която и азиатска драма да съм подхванала, рядко ме оставят безучастна. Тази не прави изключение - буди в мен нежност, състрадание и желание винаги да гледам кепето и накривената усмивка на Джи Соп. Дразнеше ме единствено майката на Ън Че с пристъпите си на истерия и другата майка с манията си да глези детето си. Доста лигави ми се сториха. Но това да му е кусура. Всичко останало компенсира дребните дразнители.

 

Понеже филмът е доста отдавна, на много места вече няма сийд. Давам линк за теглене и оттук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като буквално осъмнах в локва от сълзи, вместо възглавница, мога да кажа, че този сериал определено влиза в челната тройка на любимите ми сериали. Да, доста тъжен, голяма драма, красиви актьори /то ако не бяха толкова красиви, драмата нямаше да е толкова голяма/, много добра актьорска игра. Много ми хареса. По принцип предпочитам комедиите и не обичам да гледам драми, но пък досега която и азиатска драма да съм подхванала, рядко ме оставят безучастна. Тази не прави изключение - буди в мен нежност, състрадание и желание винаги да гледам кепето и накривената усмивка на Джи Соп. Дразнеше ме единствено майката на Ън Че с пристъпите си на истерия и другата майка с манията си да глези детето си. Доста лигави ми се сториха. Но това да му е кусура. Всичко останало компенсира дребните дразнители.

 

Понеже филмът е доста отдавна, на много места вече няма сийд. Давам линк за теглене и оттук

 

 

Ако имаше повече сийд, но наистина ти благодаря :)))

 

П.П Заради такива сериали - лягам късно, не мога да се съсредоточа, когато уча - АМА МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви кажа след колко голяма пауза догледах последните 2-3 серии - няма да ми повярвате.... много време ми трябваше и отлагах ли отлагах :) не съжалявам, но ми беше доста тежичко... рядко някоя корейска драма да завършва толкова тъжно !!! Затова ги отбягвам този тип... :(:(:( но пък беше прекрасна история... оставам без коментар, страхотно измислен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mariah, точно си мислех как ще съм може би единствената, която е правила големи паузи между епизодите, макар че ти само за последните, а аз изобщо.. :D Малко ме е срам да си призная, но този сериал го гледам вече две години, ако не и три. И то не защото е лошо направен или не ми е харесал. А защото всеки път се вживявам в сцените и историите, а и ми идваше в повече да виждам как се случват лоши неща на моя любимец So Ji Sub, макар и наужким. :lol: Но тези почивни дни си казах "Край!" и взех, че изгледах последните два епизода. И до края на 16-тия си казвах "Няма да плача този път, ще се справя.", уви- не познах... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди да почна да гледам този сериал знаех, че няма да мине без сълзи. Последните 3-4 серии ги изгледах наведнъж и това ми дойде в повече :( Знаех, че

ще има смърт накрая. Плаках през цялата последна серия, но нейната смърт направо.... не я очаквах. Седях пред вече черния екран и сълзите си вървяха :(

Страхотен филм. Бях си забранила да гледам такива истории, но не съжалявам. Сега ще ме държи за дълго време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

anikolova, с риск да се повторя, може да се тегли от тук My link.

В руския сайт винаги има достатъчно сийдъри и тегленето от там е бързо. :yes:

lilibini, много благодаря за линка! Аз бях изтеглила само първите 6 серии, които отлежаваха на компа вече повече от два месеца и си живеех със заблудата, че са толкова!

Отлагах го, отлагах, щото все ми се струваше, че не ми е дошло времето да гледам драма, ама онзи ден реших, че вече трябва да го видя, след като и турците са се засилили да му правят римейк. Те от 16 серии сигурно ще направят 160, ама това е отделен въпрос.

Още всичко ми е съвсем прясно, но на първо четене нямам никакви забележки - нито към сюжета, който според мен си вървеше логично и трагично, още по-малко пък към актьорската игра. Со Джи Соп ми е любимец от Always, какви невероятни очи има този човек и как само ги използва! Един от любимите ми моменти е когато Юне беше навикал Ън Че да не докосвала онова парцалче, гаджето му, и тя така си вървеше и плачеше на улицата, а Му Хьок я следваше заинтригуван отдалеч. И когато тя срещна едно загубено момиченце и избърза своите сълзи, после на детето, тогава изражението на Му Хьок се смени от любопитно към трогнато, разчувствано... и то почти без Со Джи Соп да си мръдне лицето. Може да е дребно, но този момент в играта на Джи Соп много ми хареса. Разбира се не само това, той е в състояние да предаде много нюанси само с очите си и никога не ми омръзва да го гледам!

В заключение мога само да препоръчам този сериал, който въпреки, че е драма, си заслужава всяка минута.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма наистина е много хубав и си заслужава гледането. Но пиша по-друг повод. Имам странното усещане, че новият турски сериал по БТВ "Една любовна история" има същият сюжет? Още в първата серия, сцената с откраднатия багаж и после как прекараха нощта при бездомниците и т.н. Все повече се убеждавам, че е така. Както и да е, това стана една добра причина да си спомня за този прекрасен сериал и ще си го изгледам с удоволствие пак, защото никой според мен не може да стигне корейците при изразяването на чувства и емоции при актьорската игра. Препоръчвам филма на всички които не са го гледали и предпочитат драмите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж поста над твоя- още преди година е било ясно, че ще има турски римейк :mellow:

И в Уикипедия вече го пише на страницата на сериала.

Няма и да е първия, вече има няколко турски сериала и филма "по мотиви" на корейските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турският римейк в момента върви по bTV  през седмицата от 20 часа. Доколкото разбрах от анонса, сюжетът е абсолютно същия без промени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турският римейк в момента върви по bTV  през седмицата от 20 часа. Доколкото разбрах от анонса, сюжетът е абсолютно същия без промени.

 

Така е,като сюжет е абсолютно същия,но...до тук с приликите...Ако не бях гледала корейския сериал,изобщо нямаше да ме впечатли турския римейк...Драматизмът,емоцията,актьорското присъствие(най вече ролята на Со Джи Соп),музиката и изобщо цялостното въздействие.....всичко това е на светлинни години от това,което са се опитали да направят турците.

Интересно...един и същ сюжет,а все едно гледаш два различни сериала( или поне на мен така ми изглежда)

Жалко само,че и корейците напоследък май се поизчерпаха откъм сюжети...няма ги вече онези старите драми,които те карат да стоиш по 24 часа пред екрана с един тон носни кърпички :cry: .....

Сигурно ще продължа да поглеждам от време на време турския,само за да правя сравнение с оригинала,а междувременно си пускам и някои от любимите моменти от"Sorry,I Love You",който за мен е един култов и незабравим сериал  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,тези турци....съвсем я подкараха през просото,както се казва....съвсем избягаха от оригинала.....Разтегнаха....разтегнаха с ненужни линии в сюжета ,ама тяхна си работа.....!

А,лично за мен "Sorry,I Love You",след изгледани много,много корейски сериали си остава в топ три в личната ми класация и мисля ,че който и да се опита да му направи римейк, не може да постигне онова невероятно въздействие на корейския !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня до сега да съм гледала такъв корейски сериал. Беше една изключително тежка и емоционална драма.Изгледах я на един дъх.А последния епизод не знам как да го опиша. Много тъжен беше. Почти щях да се разплача. Знам че всичко беше сценарий но актьорската игра беше толкова невероятна че просто им вярваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам след като една приятелка, която предимно ми се подиграва, че гледам корейско ми каза за турския вариант.

Сериалът си заслужава. Първият ми изгледан със Со Джи Соп, наистина вече разбирам защо всички толкова много му се радвате. 

 

 

 

Финалът беше предначертан от самото начало, но наистина се изненадах, когато Юне му каза, че е осиновен.....е тогава пуснах няколко сълзи, както и на сцената с майка му....въобще последните две серии бяха много силни. Единственото нещо което ме издразни в сюжета беше, че Ън Че се самоуби......можеше нещо по смислено да измислят сценаристите.

Не мога да спра да си задавам и един въпрос при положение, че Му Хьон умря в Австралия, а Юне беше в Корея, как аджеба му присадиха сърцето?!?!?

А представяте ли си, предвид основната публика на турските сериали (баби със слаби сърца), какво ще стане, ако турците решат да завършат ремейка по същия начин като корейците?!?!?

 

 

 

Малко продължителни ми идваха и някои сцени, но не беше до такава степен, че да ме накара да спра гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от най-тъжните филми които съм гледала. Заслужава си гледането на всяка секунда от него, много е въздействащ........ ОБИЧАМ ГО23.png23.png23.png Турският римейк няма нощо общо с него, може би началото е сходно но актьорската игра на Со Джи Соп и Им Су Джонг не може да се сравни изобщо с турските им колеги. Само развалят хубавия филм и го развоводняват като вкарват ненужни сюжетни линии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам след като една приятелка, която предимно ми се подиграва, че гледам корейско ми каза за турския вариант.

Сериалът си заслужава. Първият ми изгледан със Со Джи Соп, наистина вече разбирам защо всички толкова много му се радвате. 

 

 

 

Финалът беше предначертан от самото начало, но наистина се изненадах, когато Юне му каза, че е осиновен.....е тогава пуснах няколко сълзи, както и на сцената с майка му....въобще последните две серии бяха много силни. Единственото нещо което ме издразни в сюжета беше, че Ън Че се самоуби......можеше нещо по смислено да измислят сценаристите.

Не мога да спра да си задавам и един въпрос при положение, че Му Хьон умря в Австралия, а Юне беше в Корея, как аджеба му присадиха сърцето?!?!?

А представяте ли си, предвид основната публика на турските сериали (баби със слаби сърца), какво ще стане, ако турците решат да завършат ремейка по същия начин като корейците?!?!?

 

 

 

Малко продължителни ми идваха и някои сцени, но не беше до такава степен, че да ме накара да спра гледането.

 

Му Хьон не е умрял в Австралия, а в Корея. При това по-скоро беше нещо като самоубийство. А и самият той искаше сърцето му да бъде дадено на брат му, така че няма логика да е отишъл в Австралия :)

 

А относно турската версия - на светлинни години от корейският сериал. Само началото е сходно и някои сцени натам, но краят например е коренно различен. Корейският сериал те оставя с едно такова чувство, което те държи всеки път щом дори си помислиш за него. Изключително емоционален и разтърсващ е. Няма място за сравнение изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...