Jump to content

Recommended Posts

Охх, тези джудисти направо ми взеха акъла, честно... :blink:  :tongue:  :yes: . Бива, бива красота, ама това беше нечовешкооооо .....!! Само затова си струва да се гледа целия сериал още 2-3 пъти, на мнооого забавен кадър. хаха

Пък то и сюжет, и любов, и спорт, и музика, и медицина, и драма...страхотен беше, много запомнящ се и смислен сериал. И много свеж, но в никакъв случай повърхостен. Ако имаше как, щях да го изгледам за един ден. 

Както беше коментирал някой, и на мен много ми се издигнаха в очите спортистите. И като хора, и като професионалисти. Какъв стоицизъм, каква борбеност....и за съжаление много, много травми, както и в живота. 

Само не ми хареса, че

мацката супер много време беше лапнала по главния лекар...еееее, бива ли такова нещо! Изобщо можеше да мине сюжета и без това, или поне в по-малка степен. То бива, бива кон с капаци, ама чак ме изнерви. Това не вярвам в живота да е възможно....ако пърха наоколо едно такова джудистче! Няма начин.

Също така, защо не показаха финалната квалификация?? С онзи злобар Ко Бом, който чакахме толкова серии да бъде натупан. Нито пък финала на азиатските игри??!! Ееее, умрях си от яд...колко време го чакахме този пусти златен медал! Дори да загуби, поне да бяха дали двубоя.

 

С изключение на това, сериала си беше абсолютно бижу. Съжалявам, че много отдавна не го изгледах; но по-добре късно, отколкото никога! Забавлявах се супер много и имаше много култови и незабравими моменти. Като 

любимият ми - 'Ако ме извикаш още веднъж, приемам, че искаш да сме повече от приятели.'

  :inlove:

Приятно гледане на всички! Не се бавете, а го започвайте  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го доста отдавна, но ми е толкова лек и приятен, че го повторих наскоро като исках да се провертя малко :)

Главните ги харесвам от предходни сериали и тук са сладки. От второстепенните Ум Те Уонг отново не ме разочарова.

Има си любов има си и драма, има и "Божествени тела"  :i love this:  - за всеки по нещо.  :panda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го много отдавна. Не съм го забравила все още, което означава, че става. Спомням си, че бях впечатлена от начина по който се подготвят спортистите. Ще го гледам отново с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път гледам сериал, в който тотално изгубват главната нишка. Да си запалят печката с този сценарии. Идиоти.

От първа серия ни навират в носа важността на азиатските игри и взимането на златен медал за главния. През цялото време гледам усилията му, тренировки, травми -  физически, психически и 'секви.  Нон стоп трудности и каръщина. Да ми показват всичките квалификации и полуфинали, а самият финал  - НЕ! Не мога да повярвам - стоя кат гръмната пред монитора буквално с отворена уста и се чудя - защо по дяволите го изгледах!!! Как не ги е срам тия сценаристи. Цялото състезание беше толкова интересно. Преди финала за златния медал, за пореден път контузия с пръста, болки, лекари, простотии...напрежение -   кървав медал, заради който умира брат му, съотборника му остава инвалид, снаха му го ненавижда...и да ми покажат как въпреки силната болка в ръката, излиза на финал ииииииии...ПРАС - сцена пред къща с подаряване на маратонки за двойки...WTF???? И се продължава безумието -  палят ми фенери, цветя и рози и ясно че е спечелил...абе мамка ви...Цял сериал чакам този момент, всичко се въртеше около него и сериала да свърши без него. Баси, чувствам се яко пр**бана. И както обикновено мъжките роли много яки - женските  - пълна скръб. И тук е налице любимият корейски образ на 30годишна овца, невиждала мъж през жалкото си вселенско съществуване, стискаща зъби и юмруци при близък контакт с противоположния пол. :slap: Не е истина! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За пръв път гледам сериал, в който тотално изгубват главната нишка. Да си запалят печката с този сценарии. Идиоти. 

От първа серия ни навират в носа важността на азиатските игри и взимането на златен медал за главния. През цялото време гледам усилията му, тренировки, травми -  физически, психически и 'секви.  Нон стоп трудности и каръщина. Да ми показват всичките квалификации и полуфинали, а самият финал  - НЕ! Не мога да повярвам - стоя кат гръмната пред монитора буквално с отворена уста и се чудя - защо по дяволите го изгледах!!! Как не ги е срам тия сценаристи. Цялото състезание беше толкова интересно. Преди финала за златния медал, за пореден път контузия с пръста, болки, лекари, простотии...напрежение -   кървав медал, заради който умира брат му, съотборника му остава инвалид, снаха му го ненавижда...и да ми покажат как въпреки силната болка в ръката, излиза на финал ииииииии...ПРАС - сцена пред къща с подаряване на маратонки за двойки...WTF???? И се продължава безумието -  палят ми фенери, цветя и рози и ясно че е спечелил...абе мамка ви...Цял сериал чакам този момент, всичко се въртеше около него и сериала да свърши без него. Баси, чувствам се яко пр**бана. И както обикновено мъжките роли много яки - женските  - пълна скръб. И тук е налице любимият корейски образ на 30годишна овца, невиждала мъж през жалкото си вселенско съществуване, стискаща зъби и юмруци при близък контакт с противоположния пол. :slap: Не е истина! 

 

Извинете, но да сте чували за спойлери? Или целта тук е да не сте единствената "яко пр**бана"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямате под ръка нещо друго за гледане и този става.Не е нищо особено-просто няма никаква тръпка в него.Хубавото на сериала е,че няма прекалено много кимчи и соджу!!!Оценка-6!/от десетобалната система де!!!/:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновен плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми хареса кой знае колко. Романтиката беше пълна трагедия ,

Off Topic

14 серии главната беше влюбена с шефа си.  Типичен комплекс на спасената принцеса. И после каква връзка с главния герой? Те нямаха нищо общо и се изприщвам само като си представя бъдещето им – той бездомен  пенсиониран спортист работещ като охрана в някоя дупка или на някой бос(от ония горили с черните костюми), и тя откачена докторка дето сама си говори от проблемите в центъра, на един косъм от уволнение всеки понеделник. Идилия от всякъде.  Тя тръгна с него защото се чувствала в безизходица?  Това е толкова анти романтично.  Поне разбрахме че корейското свинско и говеждо е най доброто на света, повториха го 100 пъти.  Спрямо любовната история на главния лекар и треньорката, любовната история на главните герои беше като грозна пъпка. 

  Единственото хубаво нещо беше Kim So Yeon.  А пък главния герой много лесно се чупеше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сериалчето много ми хареса. Приятно, разтоварващо, имаше и смях и сълзи.

Обичам сериали на спортна тематика, този го бяха направили много добре.

Не мога да се оплача и от музиката и актьорите. За мен сериала е добър и си струва гледането.

Благодаря за труда на преводачите, добре са го нанюхали тогава да го преведат:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...