Jump to content

Missing Nine (2017)


Recommended Posts

ксе, не мисля, че това беше "финал" /говоря за сцената с боядисването/. По-скоро беше нещо като завършек за зрителите, но не и реален край. Дори и при цялата корейска простотия няма как

да го оневинят, след като си призна и след всички тези показания. Мисля, че беше по-скоро нещо като "Ето ни всички по-главни, зарадвайте ни се и да приключваме". Просто Те Хо го очакваха няколко присъди, не става да го оневинят.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и на мен доста нереално ми се видя, ама...

 

 

когато някой от всичките спомена, че се надяват да намерят Йол жив, вече съвсем съмнително ми се видя. За какво ще я правят тази вметка, ако не е с идея за оневиняване на Те Хо?

 

 

Във всички случаи, дори цялата сцена да е вмъкната само като болна представа на режисьора за фенсървиз, пак беше мега тъпа  :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как успях да изгледам този сериал до края. Дори и за пародия на LOST не ставаше. Сценария беше меко казано глупав. Нямаше никаква главна двойка ... по-скоро обикновено приятелство в което няма нищо лошо ... не във всеки филм трябва да гледаме влюбени пиленца. По принцип рядко пиша лоши коментари колкото и да не ми е харесал някой филм, но тука видях невероятната простотия на корейските сценаристи. За каста няма да кажа нищо лошо понеже играят каквото им се каже. Jung Kyoung-Ho не ми е от любимците но ми допада, харесва ми играта му. Baek Jin-Hee направи много силна роля в Императрицата Ки. Винаги ще ми харесва тази актриса, винаги ми е харесвала играта и, но дори и тя не може да ми промени мнението за филма , мисля че е минус за нея, че участва в такава продукция. След всички глупости видени в този сериал, най-потресаващ беше финала. С него според мен се подиграха с всички загубили 16 часа от живота си да гледат това творение. Лично мое мнение ... ако не сте го почнали все още просто го отминете. 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип хората, когато нещо не им харесва и ги дразни прекалено много не си го причиняват 16 часа да гледат  .И за това " ем исках да знам какво ще стане накрая" - много е просто пускате 16 епизод последните 10 мин и даже няма да усетите, че не сте изгледали предните 5-6 епизода. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...