Jump to content

Recommended Posts

Наистина сериалът е с много силен сценарий, вглъбен в проблемите на няколко семейства.

Не е лесно да носиш на плещите си бремето на бизнес и да преживееш фалит. Това естествено дава отражение върху семейство и оставя травми за цял живот. Да разбереш, че съдбата те е дарила с наследник, когато си загубил надежда. Нима това няма да повлияе на живота ти?

Да си жена 40 години и съдбата да ти поднесе ранна менопауза. Времето запълнено с работа не е оставило друго, освен самота. Е това не е ли шокиращо?

Надявам се, че покрай тези лични драми, младежите ще ни добавят малко хумор и ведро настроение.

Давам 10 на този сериал!!! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото не харесах драмата,изгледах 1 епизод и спрях,но след това прочетох мненията в темата и реших да му  дам още един шанс.Хареса ми и то доста,ако трябва да бъда честна повече ме интересува как ще се развият събитията около  бизнесмена и детенцето,както и детегледачката.

За семейството то се вижда,че при тях вече нещата не са така както са били,

мъжа започна да мисли за мадамата повече отколкото е необходимо,лежи до съпругата си,а мислите му са някъде другаде.Все ми се струва,че при тях ще има фатален край.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също все още не съм наясно с идеята на сериала- дали ще ни покажат разпада във взаимоотношенията на главната двойка  (вижда се че недоразуменията при тях стават все повече), или пък ще ни покажат как въпреки проблемите двамата ще успеят да запазят семейството си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

andi, не мисля, че ще запазят брака си. Те засега истински проблеми нямат /проблема с детето, но досега са живели добре и без него, така че не се брои/. Но недоверието от нейна страна, неговата амбициозност и вероятно няма да успее да забременее от него... Това ще ги раздели. /Ако беше американско, тя щеше да забременее от комшията, да излъже мъжа си, че е негово, а после той да разбере, че е стерилен и да я убие :D /.

Ако все пак успеят да запазят брака си, в никакъв случай няма да е щастлив. Тя сама го каза - че дори и той да твърди, че нищо не е станало и че му вярва, все пак си представя как са правили нещо. Такова недоверие, и то след толкова години брак, не се променя. Тя никога вече няма да му вярва искрено и безрезервно. И това ще ги отдалечи.

В най-добрия случай - края всички ще си заживеят сами и що-горе щастливи. В най-лошия... Няколко трупа за цвят и толкова :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Andi,много точно си определил възможностите в развитието на сюжета.Мисля ,възможността за разпада 

на семействата обаче е по вероятен,а и предполага повече интрига.

А и  при двете двойки пукнатините в отношенията са доста видими  и наченките на чувства към появилите се в живота им

други,вероятно ще е катализаторът на раздяла..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислите ми по-темата са доста по-различни за бъдещето на героите.

В 5-ти епизод става ясно, че се появява тайнствен магнат, който никой и никога не го е виждал.

Е тук ще се забърка майката на 3-те деца, то друг не остана. Ще гледаме, надявам се на красиви любови между новооформилите се двойки и ще се позабляваме с

младежите.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър кавър на "One Summer Night" от OST-а на сериала.

 

 

Иначе се е видяло, че този сериал на никъде не върви. Просто отначало почна отникъде и си продължава да върви без особена посока. Имам чувството, че и сюжета и сцените са супер рандом.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сериалът е малко ала сценаристката имала страхотна идея за сериал, ама после не знаела как да я развие нататък. Реално почти няма развитие в повечето време. Въпреки това не ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами 20 серии с какво ще ги попълват,ако още в началото видим нещо по съществено.А и "изпитан похват" при корейците,

преди 10та нищо по същество,дразнещо :mad2:

Иначе замисъла на сценаристката си го бива:да се ожениш по сметка,да се ожениш по любов,да решиш изобщо да не се жениш и ..гаранция за щастие няма.

Дори да имаш всичко,ако няма с кого да го споделяш,обезсмисля  останалото.

Засега най симпатична ми е двойката Кан и бавачката,не се сещам за някой в неговата ситуация да не погледне към жена 

като бавачката,всеки се нуждае от искреност и човечност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nike, хич не е несъществено.

Тези двамата такива погледи си мятат, че дори аз настръхвам и не усещам кога е минала серията :D

А отделно... Много са малко сериалите, при които през цялото време има ясно изразена динамика. Това тук е мелодрама, без някакви криминални загадки или отмъщения, нормално е нещата да са по-лежерни. И, въпреки всичко, не ми скучае изобщо.  Но тези погледи... :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз забелязвам, че много мудно вървят нещата, не знам накъде ще се ориентират героите, но в последната серия, която гледах ( 6-та мисля) все още и те самите не бяха наясно. 

Единственото, което е сигурно, че президентката е вече тотално влюбена и хич не и дреме, че това е женен мъж, дори ( доколкото помня, че вече ми избледняват сериите) не се посвени да се държи арогантно със съпругата му, която се опита от своя страна да запази достойнството си като и обясни, че добре познава мъжа си и , че той е отишъл да работи при нея , за да и докаже, че не изпитва нищо към другата. Но и тя самата май не си вярва ,много на този вариант.

 

Другата двойка, която всъщност не е такава все още не мога да коментирам, защото почти не са се засичали последните серии. Учудващо е , че съпругата му е запазила самообладание по повод новопоявилия се син, но пък и добре се подсигури жената, браво на нея. Бабата е във възторг, внучка и хич, доста са объркани и там нещата. 

Най ме забавляват сега сестрата на президентката и героя на Jung Shin, тя си го хареса от началото още и все  крои планове да го прави кандидат зет, макар, че милия си няма и хал хабер.

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой ме нерви най-много- ревнивата съпруга, незадоволената климакс-кандитатка , мускулът, дето хем му се иска, хем не му стиска или кръшкащият съпруг , дето се прави на добър баща.Единствената ,в тоя сериал, дето е наясно какво иска е смачканата съпругата на кръшкача, решила да извлече максимална полза, така и така е в кереча.

Май ще сложа за виновник номер  едно за цялата каша- ревнивката, носител на най-рушащото чувство-ревността, като потегли, няма спирачки.

Не мисля, че сериалът е калпав- това се случва всеки ден, нищото влече нещо, със сериозни последствия.И понеже сериалът е корейски най-логично по корейски е да запазят браковете, едва ли ще толерират  и пропагандират американизирането ,или поевропейчването.

И тук ще сложа една мисъл, която е фундамента за  успешен брак.(изпробвано-работи :28558: )

"Требе да си верваме,че оти не си верваме, ке почнем да се следиме, а почнем ли да се следиме, нема начин ,да не се фанеме."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала правя на съпругата,

 

че до този момент се държи на положение,та коя на нейно място би издържала.Ачик,ачик онази фръцла богаташката,която си мисли,че с пари се постига всичко,/а и тя го постигна,/ каза ѝ  в очите,че мъжа ѝ,не и е безразличен .

А и той на бърза ръка се изнесе от къщата/а, да тя му каза така/а, и той нали му е слаб ангела,на тичане отиде при госпожица-климакс,да си предлага услугите,е демек да провери нещо свързано с него.

За него може всичко,той не изневерява физически,а като разбра,че тя е в хотела с онзи коцкар подпали моторетката.

Съпругата му дудне,ама той не знае какво представлява ревнива съпруга,жална му майка :lol:

Изкараха го най-кадърния ,всичко може нищо не може да му се опре.

Надявам се да не ги съберат отново,всеки да си тръгне по своя път,пътища много и за него и за нея.

Харесва ми  и  съпругата на бизнесмена,прие детето в къщата,постави им условия,сега ще се забавлява,ми така я,няма само той. :28558:

Само  онази омразна свекърва не се трае,създава отношение м/у децата което е много лошо за тях.

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

roslava, точно нейното държание е най-нелогично.

 

Когато той се върна от Хонг Конг, тя каза, че му вярва. И оттам започна идиотията й.
"Вярвам ти, ама все си ви представям в леглото."
"Искам малко време, нека се разделим временно." Той се изнесе, а тя: "Ама защо се изнесе сега?" /демек - що ме слушаш какво говоря и се съобразяваш с желанията ми.
Но финалната глупост беше:
"Напусни компанията и се върни при мен.
- Напуснах компанията и се връщам при теб.
- Добре, ето ти сега една молба за развод. /щото съм проста патка и не знам какво искам/"
Кое й е логичното в цялото държание? Това, че някоя жена харесва мъжа ти, не е повод да се държиш като лунатичка. Ако му вярва/ше наистина, щеше да й каже: "Ами харесвай си го, той обича мен.". А тя какво? Ходи и се тръшка, и ревности, и "Айде да спиш с мен, ама ми плати преди това.". А молбата за развод беше просто...
Богаташката си знае какво иска - за пръв път в живота си е влюбена, знае, че няма шанс с него. Но пък иска да си изживее дори и несподелената любов. А ако се замислиш, много мъже биха се поддали на изкушението.
Честно казано, аз съм на страната на богаташката. Съпругата ме дразни изключително много.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kiddo, ти хубаво си говориш така, ама веднъж нарушено доверието между съпрузите, после трудно се възстановява.

 

 

Да не говорим, че мъжът й сам си я търси богаташката под какви ли не глупави претексти (аз ей тука само още малко да ти помогна). Нормално е съпругата да се чувства застрашена и несигурна в подобна ситуация - виждала съм къде по-неоснователни причини любовни двойки да имат проблеми. Да не говорим, че тя беше лабилна още преди това заради неговите проблеми. Общо взето заради неговите бакии все тя го отнася. А той вместо да се вразуми, се навира при шефката, затваря телефона на жена си, след като ги е чула как разговарят и после , като се опита да му звънне, е неоткриваем. Дори не се сеща да й звънне, да й обясни. Ами и аз бих изкрейзала. Той дава много причини за съмнения, а тя ги кълве като рибка, както биха направили повечето нормални жени. За мен жена, която се "извиси" над подобна ситуация е ненормална, честно. И фактът, че го познава, наистина и прави лоша шега - това е и причината да усеща, че той се люлее емоционално.

 

Чак се учудвам, че си жена и не знаеш, че когато една жена каже нещо, невинаги очаква мъжът й да прави нещата дума по дума, както е казала. Ясно е, че, като му е казала "тръгни си" и т.н. е искала той да прояви характер и да й докаже, че няма от какво да се страхува - тя го провокира да се поядоса поне. Тя не е очаквала, че той ще тръгне по задника на другата и ще се държи като чаровния принц и ще й оправя на другата проблемите. Ако си мъж, който държи на брака си, ще гониш жена си с цветя, а няма да ходиш при източника на проблема. 

 

Мен лично в цялата конфигурация ме дразни тоя мекушавец съпругът. Опитва се да тъче на 2 стана и хич не му се получава. Ако толкова му се иска, да хване да я мине шефката или да има афера с нея, но да се крие поне по-адекватно. А той - да е цяло агнето и вълкът да е сит. Ами няма такава бира.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбсолютно съгласна с Kiddo.С ревността си и недоверието стана катализатор.Ако не беше си тръгнала,  ако му  беше повярвала и доверила, нямаше да се случи всичко това.Нейните комплекси и ниската и самооценка, ревността, са причина за несигурността и и всички филми, които си вкара в главата и тласна мъжа си да погледне с други очи шефката.Доверието е основата на всяка връзка, а при нея, то е само на приказки.На всичко отгоре не полага грам усилие, слабохарактерна е- първо тръгна да се дави, след това реши да спи с бровеца и за капак най-лесното- развод.Не ги разбирам такива жени, треперещи за мъжете си всяка секунда, но не ги подкрепящи.Бракът е компромиси, уважение и доверие , на база обич.Една гола любов не стига.

Ставаме свидетели и на друга истина-  като свършат парите,започват проблемите и любовта често се изпарява.

Мускулът, също не е съвсем цвете за мирисане, но поне прави усилие да запази брака и жена си, която обича.Никой няма имунитет да хареса някой извън брака,човещинка, но за това са волята и разума и поне той за сега ги демонстрира, докато тя демонстрира единствено несигурност, ревност и глупави постъпки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Коя жена няма да си представя мъжа си с другата в леглото,той я изостави и макар,че нищо не направиха.След като се прибра тя реално виждаше друг човек до нея,който тялом е там,духом е при другата.Погледа му се рееше в пространството,лежи до нея прегръща я,а мислите му са на друго място.

Обича той съпругата си,ама видите ли харесва и другата,не може да си я изтръгне от главата си.

Така значи,съпругата трябваше да се прави на хампи кукуригу, все едно,нито лук яли,нито лук мирисали.Когато се прибра  трябваше да го приеме с отворени обятия,да си мълчи нищо да не казва.Нима много любищия съпруг пак нямаше да мисли за другата,няма да отиде при нея,съмнявам се много. :mellow:

Да,за всичко е виновна съпругата,тя с нейните действия и думи го принуда,той да мисли за богаташката.Та нима той не се криеше и отиваше сам при нея.

Вярно е,че му каза,че иска да бъдат разделени,но на него по никакъв начин не му го каза,че не е съгласна с това решение,а той какво отиде да си изпита волята,да докаже на жена си,че не е права.

Аз поне не си спомням ,може да съм пропуснала това,че тя му е казала да напусне компанията - и да му е казала,логично е,аз също бих постъпила по същия начин,щях да искам да напусне,хем да знаех,че с това връзката им няма да се прекъсне,и няма да се реши проблема.Но една наранена жена не мисли реално в момента,така както и предложи на плейбоя да преспи с нея.

Не казвам,че на 100% съм съгласна със съпругата,но че тя е виновна за разпада на семейството,не,не съм съгласна/ :28558:  та мен кой ме пита :rofl: /

И другото нещо което ме вбесява тотално,богаташката знаела какво иска ,не била се влюбвала до момента :28558: .Та всяка една или всеки един който има власт и пари се влюби и реши да развали семейство е нормално.Ако нямаше пари и власт,не зная кой щеше да я погледне,щяха да я изкарат луда.Дали благоверния съпруг щеше да я погледне,да ама не,на кукуво  лято само,че.

 

 

 

Sierra,напълно съм съгласна с теб. :yes: по добре не може да се каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, Рослава, и аз съм на твоето мнение.

 

Лавандула, ще ме светнеш ли мъжът как точно полага усилия за спасяването на връзката отивайки съзнателно и предлагайки да работи за богаташката? В смисъл, след като той знае, че жена му ревнува от тези отношения, извинявал се е, карали са се на темата, че даже и го е помолила да живеят разделени - това нормална реакция ли е? Или той се опитва да калява нервите на жена си? За мен е смехотворен доводът, че отивал, за да покаже на жена си, че може да му има доверие. Как точно ще го докаже - ще носи записи на срещите си с шефката, за да знае тя, че всичко е наред ли? Хайде моля ти се, нормално е да ти шарят очите, но сам да гравитираш към изневярата вече е друго. Щом има подобно нещо, жена му е съвсем в правото си да му няма доверие.

 

Можем да го погледнем и от другия ъгъл, щом са намесени пари, мъжът веднага тръгна по фустата на богаташката, както вика Рослава.

 

Много ме изненадва идеята, че жената е виновна за намеренията и действията на мъжа. Хайде моля ви се, ако имаше трезвомислещ човек в лицето на съпруга, нямаше да се стигне до изкукването на съпругата. Ако той беше прекратил всичко с богаташката след Хонг Конг, на жена му раната и щеше да зарастне. Но не би...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие  цели есета сте написали, ха-ха, айде и аз да се включа с мнение.

 

Напълно съм съгласна с написаното от Sierra. За всичко е виновен съпругът, който пося семето на съмнението и жена му правилно му каза, че за напред дори и да излезе някъде с приятели или да отиде в командировка, тя винаги ще си мисли, че е с другата. Това е напълно нормално след като той прекара три дни с шефката без съгласието на жена си, което беше първата му грешка. Освен това той не си тръгна веднага след приклюването на тази сделка, а остана с нея още срещу онези три долара, което значи, че  е искал да прекарат повече време заедно. Следователно съпругата му е права и тя си каза, че го познава много добре и явно е усетила , че има нещо повече от негова страна освен желанието да спечели парите. И въпреки всичко жена му го прие отново, но нещата не стигнаха до там, защото ако се сещате тя ги видя отново заедно докато чакаше  точно него да се появи в гинекологичната клиника, а присъсътвието му наистина беше важно за нея. Но той предпочете да спасява шефката, отколкото да подкрепи жена си. Е, след това вече колкото и да се опитва да не мисли за тях двамата, много ясно, че не трябва да си мълчи. Аз не бих, и всяка друга жена не би. А вси1чки останали негови действия си сървят усилено срещу него и срещу брака му.

В шефката ми хареса само едно, че беше откровена с него и му призна за срещата и със съпругата му. Не ми харесва обаче това, че търси постоянно начини да се сближи въпреки всичко с този... глупак.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После ще прочета постовете след предния мой, но преди това искам да кажа нещо друго.

Говорите за любов и доверие и т.н. Ще ме извините, но тя има голяма вина за случилото се в Хонг Конг. Та тя опита да се самоубие заради тези пари. Да вземел застраховката. Значи го обича толкова, че да се самоубива, ама пък от друга страна той не може да направи нещо, за да я защити? И каква е тази любов, според която е по-добре любимият ти да влезе в затвора /или някой от онези, на които дължи пари, да го убие... Като едното нищо е възможно/, отколкото да приемеш да прекара няколко дни с друга жена? Да не говорим, че тя каза, че му вярва.

Ако му вярваше, нямаше да се съмнява толкова в него. Това, че има ниско самочувствие и самооценка, си е неин проблем.

Значи беше готова мъжът й да влезе в затвора, баща й да остане без дом, само и само някой да не й погледне мъжа? Защото богаташката, освен че призна и на двамата, че е влюбена в него, не е направила нищо друго.

 

А на въпроса - коя жена ще повярва на мъжа си? Аз. Защото му имам доверие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...