Jump to content

Recommended Posts

Sweet Spy
a01bf773ccfde4015f427e4b2b85d7c5.jpg

Заглавие: 달콤한스파이 / Talcoman Supai
Година на излъчване: 2005
Жанр: комедия, екшън
Епизоди: 20

Участват:
Nam Sang Mi като Lee Soon Aе
Lee Joo Hyun като Kang Joon
Yoo Sun като Park Eun Joo
Kim Ha Kyoon като лейтенант Jo Jung Hae
Kim Bo Sung като детектив Shim
Ahn Yeon Hong като офицер Oh Na Ra
Choi Bool Am като Choi Bum Koo
Lee Ki Yeol като Wang Sa Bal
Kim Joon Ho като Kaori
Dennis Oh като Han Yoo Il
Ki Joo Bong като асистента на Yoo Il
Sung Eun като Choi Ji Soo
Kim Il Woo като Song Hyun Chul
Kim Yong Hee като Park Sil Jang

Резюме:
И Сун Е (Nam Sang Mi) е бедна девойка, която се е омъжила рано и рано е овдовяла.
Съпругът ѝ, офицер от полицията, умира при съмнителни обстоятелства в автомобилна катастрофа.
Тя заема неговото място в полицията и… създава само неприятности.
На отдела за криминални разследвания е назначен нов началник - Канг Джун (Lee Joo Hyun).
Оказва се, че той е бил приятел на съпруга на И Сун Е и започва ново разследване около обстоятелствата на смъртта му.
Междувременно И Сун Е случайно попада в центъра на международна шпионска мрежа заедно с Хан Ю Ил (Dennis Oh)...


СВАЛИ + БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ
СВАЛИ + РУСКИ СУБТИТРИ
РУСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ + АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Песничката от сериала smile.gif

 


Лично мнение: КГБ, ЦРУ, Руската мафия, Якудза... Един говори на английски, друг - на японски, трети - на корейски, но всички се разбират. laugh.gif
Общо взето, голяма лудница, а в центъра ѝ Денис О блести... с външност. wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сериала много ми хареса,имаше тръпка!Просълзих се

Когато видях Денис О да умира в последния епизод,а пък после много се изкефих,като накрая се разбра,че всъщност той е жив!Много яко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето го изгледах преди около месец - ми забавна комедия, с некви абсурдни спаяьо (шпионски) недоразумения.

Струва си да се види, а и Денис О не е за изхвърляне. (то и инспектора Kang Joon не беше зле) Тук отново искаха да ни покажат, че за любовта езикови бариери няма.

Двамата с вдовицата дoбре си общуваха ползвайки универсалния език....... на тялото. Вярно, че в East of Eden той говореше само на английски.

Обаче едно не разбирам - не можаха ли да изкарат Lee Soon Aе още по-тъпа и наивна, та освен двата главни мъжки персонажа по нея да си паднат и останалите мъже от каста.

Ся, ако трябва да съм честна по едно време и към края имаше някакви проблясъци на мозък, колкото хич да не е. А любимата ми сцена от сериала е, когато двете с колежката й полицайка Na Ra бяха в тоалетната и онази съвсем искрено и честно й каза следното:

 

''Сега ще почна да те уважавам. Може би, този бизнесмен е този красавец от партито? Как си го хванала? Ти нямаш забележителна външност или фигура. Нямаш пари и отдавна не си девствена. Некомпетентна си и не те чака блестящо бъдеще. Рядко се къпеш и си миеш зъбите. Та как успя да хванеш такъв мъж? Къде въобще го намери? Разкажи...'' (става дума за персонажа на Денис О) :lol2:

 

Tози момент съм го превъртала и гледала безброй пъти и все се хиля. Просто много истина имаше в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал,макар и в графата забавни,много добър каст ,добър сценарий който държи в напрежение до последната минута/е не че не беше предвидим на места :) /имаше химия между двамата Денис О и Lee Soon Aе.Единственото изнервящо тотално е прекомерната идиотия която беше заложена в образа на главната,то бива ,то може...ама чак пък толкоз на едно място :swoon:

 

Обаче едно не разбирам - не можаха ли да изкарат Lee Soon Aе още по-тъпа и наивна, та освен двата главни мъжки персонажа по нея да си паднат и останалите мъже от каста.
Ся, ако трябва да съм честна по едно време и към края имаше някакви проблясъци на мозък, колкото хич да не е. А любимата ми сцена от сериала е, когато двете с колежката й полицайка Na Ra бяха в тоалетната и онази съвсем искрено и честно й каза следното:

''Сега ще почна да те уважавам. Може би, този бизнесмен е този красавец от партито? Как си го хванала? Ти нямаш забележителна външност или фигура. Нямаш пари и отдавна не си девствена. Некомпетентна си и не те чака блестящо бъдеще. Рядко се къпеш и си миеш зъбите. Та как успя да хванеш такъв мъж? Къде въобще го намери? Разкажи...'' (става дума за персонажа на Денис О) :lol2:


Tози момент съм го превъртала и гледала безброй пъти и все се хиля. Просто много истина имаше в него.

Дани ,не си сама,направо в десятката това цитатче :) Е не мога да ги разбера тия к-сценаристи докога ще залагат клишето Главна-идиот?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...