Jump to content

Recommended Posts

VBw6vf.jpg

 

Heart to Heart (하트 투 하트)

 

СЪРЦЕ ДО СЪРЦЕ

 

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Hateu Too Hateu

Период на излъчване: 9 януари 2015 - 14 март 2015

Време на излъчване: Петък - Събота 20:40

Жанр: Романс

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Lee Yoon Jung

          

Участват:

Choi Kang Hee като Cha Hong Do

Lee Bit Na като малката Cha Hong Do

Chun Jung Myung като Go Yi Suk

Lee Jae Yoon като Jang Doo Soo

Ahn So Hee (Wonder Girls) като Ko Se Ro

Hwang Seung Eon като гаджето на Go Yi Suk

Lee Moon Jung като curator

Choi Moo Sung като Butler An

Kim Ki Bang като Detective Yang

Seo Yi Sook като Psychiatrist Uhm Ki Choon

Ryu Hye Young като Eun Ho

 

Резюме: Ча Хонгдо (Че Канг Хи) страда от тежка социална фобия, тя се притеснява да излиза от дома си и да общува с хората. Тайно е влюбена в детектив Чанг Дусу и му изпраща храна. Един ден съдбата я среща с психиатъра Ко Исок. Дали той ще успее да излекува болестта ѝ?

:essub:

 

Свали с български субтитри  :click:  :click: 

Онлайн с български субтитри :click: :click:   :click:

Свали с български и английски субтитри  :click:

Свали с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде още една драма с психиатрични проблеми, този път проблемната ще е главната.

Харесвам Че Канг Хи -добра актриса е,отиват и такива роли на малко чалната,ще се справи,убедена съм. :up: А и Чон Джонг Мьонг е добър актьор надявам се да си паснат на екран.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година започна с много психични проблеми драми,дали е някаква мода в Корея.Изгледах 1 и 2 епизод малко шантав главната дето ходи с тази каска ама ще видим по нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година започна с много психични проблеми драми,дали е някаква мода в Корея.Изгледах 1 и 2 епизод малко шантав главната дето ходи с тази каска ама ще видим по нататък.

 

Не знам от колко време гледаш драми, но предполагам, че ако се посветиш на гледане, скоро ще видиш, че в Корея си има моди в драмата - я чеболски син с пепеляшка, я пътувания във времето, я ученически драми, я дърта с млад и т.н.. Явно телевизиите се стремят да предлагат еднакво съдържание, знам ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволна от първите два епизода,тотален смях.Доктора по-луд и от пациентите си,а пък главната с тази каска е като извънземна. :28558:

Така ми се иска някога Choi Kang Hee да я видя на екран с що- годе прилични дрехи,никога не съм и харесала стайлинга на това момиче. :lol:

PS:

Има превод на български език двата епизода във Викито тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не много отдавна но предимно зимата имам много свободно време и гледам доста,но си права за модните течения в корейските сериали.сега сме на вълна откачалници :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, гледа се. Страшно ми харесва! Купона е голям, а и мъжката част са сладури тип млечен шоколад./много го обичам/ :282: Момата, не е засукана хубавица, ама пък играе добре. Доктора и той е една сачма, та са си лика-прилика. :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е най-добрата психарска драма от трите, които се излъчват в момента. Избягнали са фантасмагориите и излишните усложнения на сюжета. Добри актьори, които няма нужда да показват голи тела, за да привличат ученичките. Че Канг Хи е великолепна в обмислена и мотивирана роля, без истерията на "психиатърката" и голямата неизвестност на циркаджийката. Психиатътърът тук поне се държи като такъв, докато от неговата "колега" досега освен истерични писъци, двоумене и гледане опулено не видях някакви доказателства за завършено медицинско образование.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добра, но само от към достоверност. Играта е много, много яка и без преиграване. Гледам го с огромно удоволствие.

Всъщност всеки един от психо-сериалите си има своя своя индивидуалност и чар. Обичам си корейските драмички, реални и нереални, възможни и невъзможни, глупави и хитри, но това не пречи да им се наслаждавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Стана ми мъчно за Hong Do,когато отиде да се сбогува с полицая.Голям шок за нея,да разбере,че човека който харесва седем години ще се жени,а и хубавото е,че много бързо се взе в ръце.

Много не етично от страна на полицая да се прави на застрелян през цялото време,знаел е за нейните чувства ,но му е било по угодно така,всеки ден има някой който се грижи за храната му.Добре му го каза полицая.

А,интересен факт,как така Hong Do когато се дегизира като баба не се притеснява и свободно си контактува с хората.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Стана ми мъчно за Hong Do,когато отиде да се сбогува с полицая.Голям шок за нея,да разбере,че човека който харесва седем години ще се жени,а и хубавото е,че много бързо се взе в ръце.

Много не етично от страна на полицая да се прави на застрелян през цялото време,знаел е за нейните чувства ,но му е било по угодно така,всеки ден има някой който се грижи за храната му.Добре му го каза полицая.

А,интересен факт,как така Hong Do когато се дегизира като баба не се притеснява и свободно си контактува с хората.

 

Защото тогава тя играе баба си. Това с полицая си е стар номер-сеща се, че тя съществува едва когато му каза, че вече го оставя. Нали трябва да има конкурент за доктора. На мен ми е забавна сестрата-кандидат-звезда и опитите й да пробие. Както си ядях рамьона с кимчи и осъзнах, че това е доста смел сериал в някои моменти, но това си е tvN-да са живи и здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му го каза в очите. Преди да отиде мокричка при доктора, беше пред къщата на полицая. И си говореше, че това е краят.

А и му показа, че го оставя. Не отговаря на обажданията му, на съобщенията му. А и когато докторът му каза какво е станало, вече съвсем схвана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dido,ти като си ядеш рамьона с кимчи,защо не помисли за простосмъртните.

 

Аз това съм го изпуснала -кога момата каза на полицая,че го оставя?

Иначе за нея много добре се получи,няма да го преживее толкова тежко.Когато загуби човек една любов,много по бързо се забравя,когато се замени с друга.Няма да скучае с този доктор,той няма да я остави да се затвори в къщи.а пък и двамата имат нужда един от друг,както се казва-Господ си ги събира.

Вярно,много смело го раздават рано-рано направиха -подлегнала Тодорка .Уж момата свенлива,срамежлива,а пък хич не се дърпа,а напротив даже.

 

Sorry, ама кимчито свърши. За малко да го изпуснем с крайния срок, обаче Джи каза, че става за ядене и го ометохме. Остана само един рамьон с гъби. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докторчето е голям шемет, но го харесвам. То и двамата са куку-руку, но пък добре си влияят един-друг. Обича 7 години полицая, но хукна към доктора. Май само тя не разбира в кой е влюбена. Стилистите я кипрят като клошарка, как не й намериха нещо подходящо за  младо момиче, ама

10 палта смени и то все от боклука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sorry, ама кимчито свърши. За малко да го изпуснем с крайния срок, обаче Джи каза, че става за ядене и го ометохме. Остана само един рамьон с гъби. :cry:

Хапни си го със здраве,да ти е сладко.Аз ще си хапна рамьон с морски дарове.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...