Jump to content

Recommended Posts

Ау бееееее, Джи Сонг, как го правиш, кажи ми!!! 

Разкошен епизод, с колкото искаш врътки и изненади! А следващият обещава много смях с Йо На по розАво сако.  :28558:

 

 

 

Надписа на покрива, разговора с докторката, после До Хьон при баш-психаря, До Хьон с новата му тайна, До Хьон и физиономията му, като разбра схемата, До Хьон и болката в стиснатата ръка, До Хьон и.... Абе, До Хьон му е цаката на всичко! :tongue:  :tongue:  :tongue:

Страхотна роля и на Джонг Ъм, двамата са невероятна двойка! Сценариста дотук обира всички червени точки на планетата и си ги делка с режисьора - изключително добре свършена работа!

 

БТВ, залагам на следната семейна схема: майката на "близнаците" е майка само на момчето и е всъщност първата, истинска снаха. Успяла е да избяга някак и съответно сега се крие, след като е създала ново семейство с таткото и дъщеря му - докторката. 

 

 

 

Ох, не т'ва се не трае просто!  :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Такамммм, след като видях сасенг-фенката Джи Сонг в розово сако и поличка, с червило и фиба-панделка в косите да крещи "Оппа!" до откат, вече съм видяла всичко в тоя живот!  :rofl:  :rofl:  :rofl:  Като гледам, и Нана няма да му се опре в следващия епизод, та значииии... не знам какво да кажа, тоя тип ми взе и речник, и граматика. :na2:

 

Какво да му искам повече - още един невероятен диалог с много, ама много химия и заслужена целувка накрая. Още едно блестящо превъплъщение, още един страхотно създаден образ... И в общи линии съвсем ясна план-програма за сценария: да помогнем на всички парченца да създадат една още по-хубава обща картина. Аз лично нямам търпение да видя как точно ще го постигнат. :up:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Такамммм, след като видях сасенг-фенката Джи Сонг в розово сако и поличка, с червило и фиба-панделка в косите да крещи "Оппа!" до откат, вече съм видяла всичко в тоя живот!  :rofl:  :rofl:  :rofl:  Като гледам, и Нана няма да му се опре в следващия епизод, та значииии... не знам какво да кажа, тоя тип ми взе и речник, и граматика. :na2:

 

Какво да му искам повече - още един невероятен диалог с много, ама много химия и заслужена целувка накрая. Още едно блестящо превъплъщение, още един страхотно създаден образ... И в общи линии съвсем ясна план-програма за сценария: да помогнем на всички парченца да създадат една още по-хубава обща картина. Аз лично нямам търпение да видя как точно ще го постигнат. :up:

 

 

speedy,ако знаеш  с какво нетърпение чаках твоя пост. :icon_sunny:

 Ще взема да го погледна и аз без превод,но пък нищо няма да разбера,...............................ох,голяма мъка. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, вие много напреднахте  :P Аз тъкмо приключих 7-ми и съм във все по- голяма възхита от сценаристи и режисьори. 

 

 

Това с голите плакати обра всички точки. Хитро си е писателчето :р А на мен взеха да ми се въртят разни други конспирации в главата. Всеки очаква братът да е истинския наследник, но на мен почва да ми се струва, че детето ще е всъщност О Ри Джин. От това би следвало, че До Хьон не е истински син на спящия пациент. Може би затова на бабата й е толкова безразличен. Ако децата не бяха три, или ако братът не беше влюбен в сестрата досега да сме го нагласили. Но именно заради тези две условия още е като тъмна Индия какво са търсили и тримата в това мазе, а и тримата са на еднаква възраст.

 

 

Другия епизод се очертава парад на личности. Мернаха се малкото кифле, Перито Парк и евентуално Шин Се Ги. Цирка ще е пълен.  :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, в този епизод са само До Хьон и Йо На, като нейното представяне беше кратко, но силно впечатляващо.  :28558:

 

Роси, гарантирам ти, че всичко ще разбереш и без буквички. То на тоя тип всичко му говори - очи, усмивка, ръце... Особено като ги мята насам-натам като кашкавалени, тичайки с координацията на недоклано пиле...  :na2:  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превюто за девети много радва обаче.

 

 

 

Това с костюмчето е само Нана. Май е щурачка като кака си Йо На. Защо ли не се учудвам. :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Djazzma, и аз съм на седма и обикновено мразя японско-говорящите, но днес правя изключение за корейско-...

Аз лично мисля

че са били 2 малки сестри. И двете са били в мазето на Ча-до Йон. Нана е умряла, останала е Ори-джин и са осиновили Ори-он.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ще ги догоним, плътно зад тях сме  :P

 

 

Е тогава ще трябва да са били 4 деца в едно мазе и ще стане още по- голяма каша. Според мен истинската Нана е именно О Ри Джин, а Наната на До Хьон е споменът за нея, който се материализира по този начин. Другите шантавели дето са му в главата сигурно също имат общо с реални хора. А за Шин Се Ги мисля, че или е истинския До Хьон или някаква голяма част от истинското му аз.

Моето предположение за спящият е, че той е организирал инцидента с колата за да си отмъсти на двамата прелюбодейци. След това може би разбира, че и До Хьон, който е припознал като свой син всъщност не му е син и съвсем му пада пердето и така се стига до инцидента с пожара. Това би обяснило защо бабата мрази внука си. А за близнаците се чудя дали е възможно сценаристите да са толкова извратени, че накрая да се окаже, че наистина са брат и сестра... :swoon: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си наваксах без 8-ми де..Наистина бяха чудесни епизоди и се случиха доста интересни неща най вече около появата на Йо Съб. Не си спомням кой беше казал, че нямало разлика м/у него и До Хьон, но според мен се усети такава и не само заради очилата и безвкусното палто. Джи Сънг успя да покаже меланхолията и депресията на този персонаж и с лицеви мимики и с походка и жестикулации на ръцете. Лично аз го намирам за доста интересна личност заради високият му интелект, който казаха, че притежава, а и графитите, които направи бяха особено сполучливи да не говорим, че доведоха до най-интригуващите и силни сцени до сега изобщо. Всъщност по това време на покрива тукашната главна двойка наистина блесна, не че досега не изпъкваха особено на фона на неудачите в едни други драми. Хареса ми как сценаристите заплетоха още повече нещата след като се оказа, че

Ориончо и книгите му са цел на точно тази компания, за която се чепкат братчедите! И на висчкото отгоре нашия пише житейските си откровения, за които ние си блъскаме тука главите..

Абе шоуто е пълно в тая драма! :) Връщайки се пак на графитите май според надсписите съм бил в грешка за името на г-н Парк не било Пери ами Фери... и би трябвало да ми е гузно тъй като аз първи го споменах така тука за което се извинявам :slap:

speedy по горе гледам е изложила интересна теория, но няма как да е така тъй като

въпросната майка на Орион тоест първата снаха е загинала в пожара заедно с президента, мъжът на прилепа (тъй майчето нарече бабката xD). А и в последствие драскача сам каза, че е осиновен след като ги е подслушал да говорят на тази тема тоест няма как да е син на който и да е от това семейство.

Големият въпрос обаче действително е "Коя е Нана?" Може би сте прави, че са били две деца момиченца-близначки и са били тогава в мазето три деца ама аз си мисля, че е било само две - Ри Джин и До Хьон (Се Ги) и или Ри Джин се е представила като Нана или така си е кръстила мечето..Може би присъствието й там би могло да се обясни с това, че са я мислили за изчезналото дете тъй като те явно не са наясно дали е момче или момиче според разговора, който проведоха чичото и лелката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тази теория ми щукна след молбата на мамата към детектива да души около бившата снаха. Останах с впечатление, че може и да не е умряла все пак. Но кой знае, може тази жена, която уж е майка на близнаците, да е била приятелка на снахата или нещо такова. Във всеки случай съм почти сигурна, че таткото в семейството е биологически баща само на Ри Джин. За мамата подозирам, че не е нейна майка. Оф, знам ли и аз, тук наистина нямам идея каква е врътката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то целта на това разследване беше да намери детето изхождайки от това, което може да се намери за нея като факти...ма може и да се пръкне от някъде де не твърдя, че предположението ми е вярно просто не ми изглежда логично да е иначе. То тука действително е трудно да се хванат спатиите на това семейство, аз даже миналата седмица бая превъртах и стопирах на репликите докато установя кой кой е..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, аз си мисля, че в мазето са били 3 деца - главният, братът и сестрата. Тя нали каза, че брат й също изпитва необясним страх от мазета и пожари, също като нея. Бащата на двамцата също е интересен образ. Някой не беше ли писал, че се мислил за произхождащ от богат род? Аз това сигурно съм го проспала и двата пъти когато гледах първите два епизода но го имаше някъде из темата доколкото си спомням. Така че наистина не се знае накъде ще се извъртят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роси, гарантирам ти, че всичко ще разбереш и без буквички. То на тоя тип всичко му говори - очи, усмивка, ръце... Особено като ги мята насам-натам като кашкавалени, тичайки с координацията на недоклано пиле...  :na2:  :rofl:

Точно,точно така ги мяташе ръцете и краката. :up:  :rofl:

Не,неееееееееее това не може да бъде истина,как може толкова добре да му се получават нещата на това момче. :na2: 

Увеличих звука на макс за да слушам как сладко  викаше Oppa,Oppa. :rofl:

 

 

Не-зная дали съм разбрала правилно...........................бащата се досети,че братчето харесва сестрата като жена,май дори каза на майката,но тя го скастри.

Не съм много сигурна де,дали е така. :28558:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз наваксах, след като загубих маса време да се силя да гледам нещо, дето не ми харесва, заради многото положителни коментари,.За това, по време на 7-ми епизод вече спрях да мисля, кой, кой е и само се наслаждавах на играта на актьорите,  от -до.Такъв подбор на всички е направен, че удоволствието е голямо.Сега подкарвам и 8-ми за десерт, който даже е на 50% преведен .- цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

А не може ли точно истинското име на О РИ Джин да е Нана.Ако тя е осиновена,осиновителите могат да сменят името или също ако крият детето от някой.

Спомняте си онзи търговец как вбеси майка ѝ,ако тя е дъщеря поне на единия от тях,нямаше да реагира по този начин.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейтингите на KMHM стават все по- добри!  :rolleyes:

 

 28/01/2015

  1. Kill Me Heal Me 9,6%
  2. The Kings Face 7,6%
  3. Hyde, Jekyll & Me 7,4%

 29/01/2015

 

  1. Kill Me Heal Me 11,5%
  2. The Kings Face 8,5%
  3. Hyde, Jekyll & Me 6,6%

След последния епизод вече имаме двуцифров рейтинг! Хехе, вдигам пълна чаша с кафе по този повод и дано се задържи все така.  :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...