Jump to content

Recommended Posts

Страхотен епизод. Изгледах го на корейски, като почти нищо не разбрах от диалозите, но ми стопли сърцето. :kissy:

 

P.S

Момичета, аз съм безкрайно и безвъзвратно влюбена в Healer - а. :wub:  :P

 

Сериалчето се оказа наистина едно голямо бижу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:na2: Радвам се че има и други, че се притесних, че само на мен много ми се е замаяла главата :wub:

Просто това сериалче много ме радва и ме подсеща, защо започнах да гледам преди много време тези корейци. :)

Благодаря на всички, които качват снимки и тези мърдащи картинки /незнам как се казват/.  :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не прочете ли темата? Аз сядам да гледам този сериал с валериан/валидол, че сърце слабо, ей!

А картинките се казват - gif, а побългарено се водят гиф /гифчета/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо, Дидо100? Виж колко жени са се наредили на опашка за Хилърчо, а за малката никой не се бори - само твоя е, от какво недоволстваш  :28558:



За всички фенки на опашката:

 

 

 

 

93f8d29dgw1eonkrit47ng20bo06jnpe.gif

 

tumblr_nh2z0uvbDG1r5c02zo1_400.gif

 

 

 

 

 

652be1c5gw1eoo5z34kz4j20rs0iidjb.jpg

 

oE8uwl.gif hayGI8.gif

И в 16 епизод има романтика! Песимистите не познаха :bee:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивон, добре си дошла в клуба на валерианките! ;)

Химия, физика и ...още нещо , направо, като затишие пред буря.Този път няма да избързвам с гледането на днешния епизод, до утре ще си седя с розовите очила. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Този път няма да избързвам с гледането на днешния епизод, до утре ще си седя с розовите очила. 

Как? Как би успяла?! :dunno:

аз се предавам и почвам да ровя за raw-а.... макар да прочетох доста recap r да знам, че

нищо кой знае какво няма да се види в сравнение с предишния епизод

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не знам как им се получава на тези двамата.

Мадамата съм гледала само  Сити Хънтър-а и с Мин Хо...абе добре че беше той, та да пишем че я е имало...или по-скоро химията е била между мен и Мин Хо :28558: ...

Тук е якооо. Чувствам се, все едно шпионирам двама влюбени на съседната пейка и току ми иде да си подвикна: "Остави децата да се обичат, стига ги зяпа!"

 

Не мога да повярвам, че изгълтах 14 серии наведнъж и за първи път от години въобще не легнах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е якооо. Чувствам се, все едно шпионирам двама влюбени на съседната пейка и току ми иде да си подвикна: "Остави децата да се обичат, стига ги зяпа!"

И аз така се чувствам. :swoon:

В последно време много разчупени тия корейци,едно време само си доближаваха устните,свенливи моми и момчета,а пък за нещо повече да има само във фантазиите на зрителите. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа, значи не било до канала, а до тия, дето играят,че ми е омръзнало да слушам оправдания за  любимката на народа Пак Шин Хье, че  не била дръвце, а държавният канал е виновен  :896767:

Мацката е супер сладурана, сцената на моста с танцовите стъпки, беше един път. Всичко и се получава супер естествено.Младежът не подлежи на коментар, изгледала съм му почти всичко, толкова разнообразни роли, изиграни така, че да се захласнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lawandula, сакън! Внимавай какви ги говориш, че ей сега ще цъфне онова с панделките и ще избълва една гора възмущения относно сексуалния живот на Хийлъра и малката шашава сладурана! Да си знаеш - проблемът е в твоя монитор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо, я някой да слага бързо +18 до заглавието, че не е за малолетни, пък с панделки съвсем- много трупове има, айдъли няма   :896767:, а за другото не знам,  имаше юрган на моя монитор, на всичко отгоре и потник  :28558:. Не ги е срам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега, алчнееш. Пак и на толкова бъди доволна :D Може да е юрган, ама какво става под него... ехей! А за потника... Той пък на какво страхотно нещо е облечен, а?

Да, +18, моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ама милост нямате към тези дето още не са го почнали. Сега ми иде да го подхвана и утре я ида на работа, я не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кидо, не алчнея, но не ги  ли е срам, реклама на юргани да ми правят.

Мари, давай в клуба, работата никога не свършва,  :28558:, само дръж наблизо валериана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай дъ уей, аз се чудих... Тези как не умират от хипотермия в това хале, не знам. Само като го гледах как зъзнеше в края на 14, го съжалих. То това ни климатик, ни печка го лови. Там трябва да си ходи с портативна духалка на гърба.

И това не е юрган. Моето е юрган - дебел, селски, вълнен. Това е някаква олекотена завивчица, която може и да помогне през май месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...