Jump to content

Pinocchio (2014-2015)


abador

Recommended Posts

Аз му тегля  чертата.Кой един, кой половин, аз ги не трая и двамата преекспонирани, особено момата с ореола, а забавното постерче затвърди решението. 

 

Аз ли недовиждам, но на тая въпросната реклама, един целувач и една мумия.По едно време мумията баш като риба отвори уста, да не погибне от задушаване

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо бях решила това да не го гледам и хоп, моят любимец от средното поколение Lee Pil Mo щял да участва с важна роля.

 

 

Играе честен репортер, шеф на редакцията, където ще постъпят на работа главните герои.Ако бях сценарист, правя от стандартния четириъгълник петоъгълник, после изхвърлям от него най-големия лигльо и воала - интересен финал. :xaxa:  :xaxa: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично намирам главната за не лоша актриса(има доста по големи злета ) ... някой бе казал тук по рано "както каже режисьора" , ами за да е така търсена значи е добре момата (то не останаха стойности артисти, всичките злета и дървета ).... доста голяма част от ролите и бяха на ученичка ... нтересно ми е как би трябвало да бъде изиграна една такава роля ..... на мен ми е сладка и ще ми е интересно да я гледам в по различен персонаж от показаните досега ... това е мое мнение ,на един обикновен зрител който няма намерение да се изявява като критик ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да, определено рибешките целувки са вторично придобито умение, може и по-нормално момичето. Просто ми противее, когато един актьор играе абсолютно идентични роли - не показва майсторство, защото просто все в  едно и също амплоа се изявява. 

Пинокио-то може и да пропусна, глупостта с И Сънги за младите полицаи ми запълни квотата с ''екип от млади....'' каквито и да било корейци на екран. =D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да поспорим в 90% от сериалите и филмите свързани с ученици и разни младоци .. има рибешка целувка , да не казвам ,че и в сериалите за по големи уж .. пак има едно пулене и "ах какво се случва ,този що ми лигави устата" ами така наредил режисьора така го изиграли артистите ... тя показа ,че може и с повече страст и емоция .... аз не виждам как може по друг начин да се изрази едно рибешко "мляскане" ... и все пак крайната дума е на режисьора .. който казва "оккей кът" (както си го казват те ) ... Мин Хо ,колкото и да ме кефи дали като артист ,дали като визия (е готин си е не мога да си изкривя душата ... бих го причакала в тъмното ;-) ) ходи в повечето филми като с дръвче забито нейде дет не изгрява слънце ... ама нищо не се казва ... защо, защото е пичага ... но както и да е ... трябва да има и такива които да не я харесват ... аз пък си я харесвам и мисля ,че идеално ще се справи с ролята и ще покаже нещо поразлично ... и друго ,рибата още в морето ние наизвадихме тигани и ножове ... Файтинг ... :-D

 

П.с. ценя мненията и на "противниците ",но това не значи ,че няма да си жащитя Дулсинея ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера защо по дяволите главният трябва да е с такава прическа......

Тази ли имаш предвид?

tumblr_nennv64TXg1tkq3l4o2_250.giftumblr_nennv64TXg1tkq3l4o5_250.gif

Все пак това е от ученическите им години, така че няма да е много време с тази прическа.

Което си личи и от тийзъра:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази ли имаш предвид?

tumblr_nennv64TXg1tkq3l4o2_250.giftumblr_nennv64TXg1tkq3l4o5_250.gif

Все пак това е от ученическите им години, така че няма да е много време с тази прическа.

Което си личи и от тийзъра:

 

Ох, супер... Тогава го чакам с нетърпение :D Не, че смятам, че ще е най-великият, но точно нещо такова ми се гледа напоследък... Още малко и почва!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото, което ме грабна в първи епизод, но съвсем бегло, бе сюжетната линия за загубеният брат. Много слаба първа серия. Изобщо не ме грабна. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми беше интересен старта, но все пак той беше част от миналото на героите, така че не знам за по-нататък дали ще ми се запази интереса, но предполагам да.

Eстествено отново бях изумена как така никой, дори и по-големият брат не потърси това момче след като не му беше намерено тялото, а всъщност не се знае дали и тялото на майката е било намерено. Като започнат така да изчезват безследно в кор сериали и  току след двайсетина години  се появи я  загубен внук, я изоставен син и се шашкам направо, хаха-намерил си някой, просто ей така, бебе пред вратата и си го взел за свое. А бащата оживя ли след експлозията, това също остана неясно. Чудя се също какво е това, което е подтикнало ГГ да стане репортер, което се очаква да видим следващите еп. дали за да търси  истината за инцидента свързан с баща м,у или иска по някакъв начин да отмъсти на безскрупулната репортерка, която на всичко отгоре е и майка на момичето, което харесва. Струва ми се също и, че брат му го позна когато го видя на ТВ-то

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е доста предвидим и клиширан до момента, но пък на мен ми е интересен. А и въпреки, че Шин Хъе не е най-брилянтната актриса, понеже със сериалите в които тя участва, се зарибих по корейското, тя си ми е любимка и ми е приятно да я гледам. Пък и хей,дано нашият Непознат Доктор успее да убеди режисьорите, че и e време на Пак Шин Хъе да се целуне подобаващо и в сериал :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ще ми е интересно да видя как героя на Lee Jong Suk ще се справи с репортерството като човек изпитал на собствен гръб колко жестока може да е тази професия. Да се ровиш в нечия трагедия и болка определено не е за всеки. Също ще ми е интересно и да видя колко добър репортер може да стане ( и въобще може ли да стане) от човек, който не може да лъже. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите четири серии и засега сериалът ми харесва, въпреки че могат да му се намерят кусури. Добър антагонист са измислили - чакам с нетърпение да видя как ще натрият носа на злата журналистка.

Нищо не знаех за синдрома Пинокио. В Уикипедия пише за този синдром доста различни неща - че е вид социофобия и засегнатите от него се страхуват от насмешката на околните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в началото на епизодите пише, че синдромът е измислен (поне в този му вид).

 

Трябва да му призная на И Джонг Сок, че колкото и да не ми е симпатичен, го бива в актьорството. Имат добра химия с ПШХ.

 

За мен на тая драма таргет групата й е тийн, така че не очаквам кой знае какви страсти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже нямах очаквания взе, че ми хареса :) .

Историята  макар и предвидима е приятна (грозното патенце дори в мъжки вариант е популярно), без да натоварва кой знае колко. Актьорския състав засега се справя, което вероятно се дължи на разкошните поддържащи актьори(с едно две изключения). Очаквам с любопитство да видя как ще развият образа на Choi Dal Po-дали ще стане като майката на главната или като героя на Lee Pil Mo или пък ще мине и през двете форми(май за сега клони към последното). Колкото до изпълнението на Lee Jong Suk още не мога да си съставя мнение, ще почакам и ще видя. Колкото до Park Shin Hye не изпъква, но и не дразни. А сценаристите(или пъкмениджърите и) са се  погрижили и да не разберем дали се е научила да играе-с този Пинокио синдром героинята и ще е една и съща докрая. Наистина съм любопитна кога най-после ще я видим в нещо по различно от "доброто, невинно и онеправдано" девойче. 

Другият образ, който ми допада е на дядото. Толкова рядко в корейските сериали виждам някой, който да обича осиновено дете(99% са базирани на максимата, че кръвта вода не става...), че смятам да му се насладя изцяло.

Единственото за което съм сигурна от сега, че ще ме ядоса е как накрая на майката ще и бъде простено -бас държа, че сценаристите ще изкарат вода от девет кладенеца за да ни покажат я тежкото и детство я някаква друга причина за да обяснят ужасното и поведение и съответно за да може дъщеря и да и прости

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С И Джонг Сок мога да гледам всичко! Това хлапе е ужасно чаровно просто. Като се ухили, всичко около него светва :)

А и това сериалче се очертава много по-интересно от Наследниците примерно. ПСХ ще я изтрая някак. За момента още не ме дразни. Даже напротив, с този синдром е много сладка :D

А сценарият... Вярно, че сериалът е насочен към тийн публиката, но пък засега поне не е дразнещ или невменяем.

А пък дядото... Тоз човек радва отвсякъде :D И хич не е толкова откачен. Даже в 4-та серия ме съсипа с избора на прическа и облекло :D Беше някакво такова уникално готино старче :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разочарована съм от 5 еп. , и още повече от шести. Ако смятат във всяка серия да представят безкрайните борби между двете телевизии в разкритието на безинтересни случаи, не смятам да го гледам. Ще видя и следващия еп. дали ще се запази тази тендеция и може да се откажа от   сериала. Засега най-интересни са ми събитията около по-големият брат, който 

отдаден на желанието за отмъщение и озлоблението избра грешният начин за овъзмезди смъртта на баща си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А то не било толкоз лошо :)

 

Гледам си го от скука, ама не е толкова зле, колкото разправяте :) На мацката (Пак Шин Хе) до ден днешен не разбирам какъв зъб й имат зрителките, може би й завиждат за сладките би-ши-та :) Прилична актриса е, даже много добре се справя.

 

Идейката със синдрома "пинокио" ме израдва - най-сетне да се вкара фентъзи (без фентъзи в жанра) в изтърканите корейски сапунки :28558: Който се е забавлявал като малък с логически задачки "Този винаги лъже, а онзи винаги казва истината", ще се зариби на пречупването на истината.

 

Единственото, което наистина ме дразни, е главният герой. Добре играе, ама носът му ми бърка  очите постоянно, наред с джуките му. Язък за прехвалените корейски пластични хирурзи, това е зле... Като го срещнат в една сцена с буквално-секси мъж (шефчето), свинското носле и пухкавите устнички започват да се набиват МНОГО на очи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...