Jump to content

Recommended Posts

Ужас. Пълна трагедия. Губя надежда за човечеството. Ако можех да се преселя на друга планета и ако имаше друг свят отдавна щях да съм заминала с тези филми напоследък. o(≧o≦)o

Тази година Корейците просто не спират да бълват подобни простотии. Което е ужасно ако гледаш единствено Корейски неща.. и се окаже, че и такива не стават за гледане вече.

Мислех си, че по-зле от Русалката и Marriage Not Dating не може да стане.. Мислех си, че тези филми просто бяха някаква грешка и щом свършат, Корейците ще се върнат към сладките, забавни сериали пълни с ангелски красиви хора, прекрасни OST и вълшебни истории. Но явно съм сбъркала. 

Какво им става?! Да не би да се опитват да се харесат на малоумните, пропаднали, духовно и морално осакатени западняци? Не разбирам!!! ЪГХ. 

 

Главната актриса тук е възможно най-грозната Корейка, която някога съм виждала. Дори не прилича на Корейка.

Но то това да му беше единственият проблем на този сериал. Самото му съществуване е непонятно за мен.

 

Започвам да уважавам все повече корейските кабеларки. При тях са различните и разчупените сериали. в които няма само птички и пчелички, и пудра захар до посиняване. Като си затворим очите за готвача, действието е бързо и стегнато, героите не са само в една боя (е, за родителите на готвача е неизбежно) и очаквам сериозната любовна битка нежду плейбоя-ТВ водещ и сестрата на готвача!! :kissy: Тепърва започват въртелите и ударите  под кръста във всички посоки. :up:

 

 

Това което наричаш "птички, пчелички и пудра захар" всъщност се нарича ИДЕАЛ. Тази дума говори ли нещо на някой изобщо вече? Ако идеалът, стремежът към красота и съвършенство изчезнат окончателно от този свят, тогва света ще стане пълен ад. Ако на вас ви харесва да се въргаляте в тази кал и тиня и ви е добре така, то на мен това не ми харесва. Света си го правим НИЕ, ХОРАТА. С мислите, думите, убежденията, вярванията и мирогледа си.

В света има достатъчно циничност, вулгарност, неморалност, сивота, тъмнина и грозота.. Какво ви пречи това, че една държава е различна? Не разбирам защо се радвате толкова всеки път, когато излезе някой подобен долнопробен Корейски филм в "американ стайл"? Американските и Европейски филми всичките са такива- пълни са с "реализъм", простотии и т.н. , не ви ли стига целият свят, че искате да обсебите и едната единствена малка точица на картата, в която беше останало нещо добро, чисто, красиво, наивно АКО ЩЕТЕ (въпреки че за мен това не е наивно)? Вижда се, че ви харесват филмите в "американски" стил, тогава просто не разбирам защо търсите такива филми от Корея? И тя започна да подражава на Запада. Толкова се надявам да не изгуби това, което е, духа, културата, традициите, идеалите, МОРАЛА си, защото тези неща са по-ценни от всичко.
И това, което наричате "реално" не е единствената реалност. Всеки си живее в своя собствена реалност.. И всеки сам си я създава. Който има повече ум си я избира сам, който няма приема реалността на другите, тази, която някой друг е измислил.

Нямам думи пък за коментара в който се казваше. че морала трябва да изчезне някой ден. :cry: Започвам наистина да се питам какво правя на тази планета. Точно защото няма морал затова света е в това положение. Затова има убийци, войни, глад, бедност, затвори, затова и нашата държава е в това положение, понеже политиците нямат морал.
Моралът е най-ценното нещо.. Сърцето ми се чувства на сигурно място, когато знам, че на света има невинност, красота, доброта, скромност, младост, хора с чисти и невинни сърца.. Дори всичко това отдавна да е изчезнало от този свят, дори да го няма, ако правим такива "НАИВНИ" филми, ако търсим тези неща.. Те няма да изчезнат напълно. Ако децата растат гледайки такива НАИВНИ филми те ще възприемат тези ценности и ще направят света такъв. Ако гледат секс, насилие, вампири, избиват зомбита в компютърни игри, идолите им са нахални, безсрамни карикатури и пародии на хора, тогава какви ще станат? Простаци като повечето ми връстници.
Затова нека има филми за герои с чисти сърца, нека има невинни, достойни, остроумни, забавни и сладки момичета, по-красиви от цветята, нека има приказни истории за феи, ангели, гумихота, дори извънземни като То Мин Джун  :lol:

Света е достатъчно сив, скучен, циничен и намусен. Корея е единственият ЦВЯТ в този СИВ свят. Това обичам в Корея и затова чувствам Корея по-близка отколкото България. Страхувам се, че чужденците ще ми отнемат тази прекрасна Корея.

Извитите покриви, природата, храната, стандартът за красота, идеалите на Корейците, самата им детска душевност, макар и те да имат своите недостатъци, на фона на останалата част от света, аз просто не мога да видя недостатъците им. Е да, могат да бъдат малко злобнички, дребнави, завистливи и т.н. и не всички са първи красавци и красавици НО ПОНЕ КАТО ЦЯЛО ИМА НЕЩО ДОБРО, ЧИСТО И КРАСИВО В ДУХА ИМ. ИМА СТРЕМЕЖ КЪМ КРАСОТА И ЧИСТОТА. И ще се моля това да не изчезне никога. Защото в такъв свят искам да жиевя.
Ужасно е когато излезе такъв Корейски филм, за мен това е удар в сърцето, а вие вдигате банкет.

 

 

И сериозно ли намирате тази жена от филма за привлекателна? Защото в нея няма нищо красиво, нито външно, нито вътрешно. За мен красиво може да бъде само едно невинно, сладко момиче с малко, детско лице, бяла кожа, големи очи и слабо тяло.. И чисто и добро сърце. Тази прилича на джипси. И държанието и е като на такава.. То целият филм е такъв.

Толкова съм разочарована от Но Мин У.

 

 

 

Дано Корейските продуценти осъзнаят по-скоро, че това от което могат да спечелят е само Корейският дух, ако във филмите си подражават на пропадналия Запад, тогава Корея ще изгуби много повече отколкото предполага. Ако нещата продължават така, целта на живота ми ще стане да направя кампания за запазване на Корея, на традициите, душевността и културата и.

Икономическото и технологичното и развитие е прекрасно, нека надмине Запада в това отношение! Но те трябва да запазят морала, идеалите, стандартите, традициите и духа си на всяка цена. И няма да стоя и да гледам как единствената прекрасна държава пропада, ще намеря начин да популяризирам и запазя Корея на всяка цена. Ще намеря хора в Корея, които да го направят. Тази държава не може да изгуби това, което има. Тя е единствената в целият свят. 

 

 


П.П. LOOOL рейтингът на този сериал никак не ме изненадва  :282:

Редактирано от sabrina1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че не си разбрала, че моралът за който говориш е един  фалш в Корея и точно над това се надсмиват в сериала.Те имат морал само на думи и в повечето случаи крадецът вика "дръжте крадеца".

Искрено ти съчувствувам- дори и приказки като "Снежанка и седемте джуджета", за твоя морал не стават.За теб ще е опасно и на улицата да се разходиш с възвишените ти идеали, освен ако не живееш в изолирано имение- няма къде да ги практикуваш.

Може да не ти харесва главната актриса, но как с твоя извисен морал си позволяваш да я наричаш грозна, приличаща на циганка и т.н., нещо не ми се връзва с претенциите ти за чистота. От друга страна величаеш айдълчетата, резултати на пластичната хирургия, дето и родителите им не могат ги позна- пак не ми се връзва.И време е да разграничиш герои и актьори.

Нямаше да се занимавам да ти пиша, знам ,че здраво си сложила капаците и е безсмислено, но тук иде реч за жена и майка.Това чувство ти е чуждо и далечно.И когато една жена носи дете под сърцето си, има професия и позиция, достигната с интелект и труд, неморалното е да си захвърли детето, а не обратното- да го съхрани.Твоите любими корейци я третират ,като престъпница и няма как нормална майка на земята да го приеме.Ако това е моралът, който толкова защитаваш и харесваш... ще замълча, за да не те нагрубя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Въпросът е защо изобщо правят филми с такава.. зряла.. тематика? Като измислят и показват подобни неща по телевизията ги разпространяват.

Точно заради морала си Корея е на последно място в света по тийнейджърска бременност, такова нещо там буквално почти не съществува. Ако съществува то това е някакво чудо и явление. На Запад това е всекидневие и едва ли не най-нормалното нещо на света. ЗАЩО ЛИ?! А самотни майки на Запад с лопати да ги ринеш. В Корея това също не е често срещано. ЗАЩО ЛИ?! О, да, а знаете ли, че Корея е може би най-безопасната държава в света с най-нисък процент на престъпност? ЗАЩО ЛИ?! Да, точно така, защото имат морал и ценности. В Корея можеш да си ходиш цяла нощ по улиците и никога няма да се притесняваш, че някой ще те ограби. Малките деца си ходят свободно и родителите им не се притесняват дори когато 4 годишното им дете отиде и седне при някой чужденец - такъв случай разказа например Chonunmigooksaram от yоutube. Едно малко дете идва и сяда при непознатата чужденка и на родителите им не им прави впечатление, виждат го и си седят най-спокойно. Просто на хората дори не им минава през ума, че някой може да направи нещо лошо.. И това е прекрасно. А сега с всички тези криминални филми, филми със самотни майки, секс сцени и т.н... Просто ме е страх какво ще стане. И не искам Корея да се променя, не искам да става като Запада, защото на Запад не може да се живее. Аз поне не мога и не искам. Искам да живея на място с цъфнали дървета, с усмихнати мили и красиви хора, където момичетата могат да бъдат суетни и сладки и където да се отнасят към теб като към принцеса. Можеш ли на Запад да носиш панделки в косита си, невинни, кукленски роклички с дантелки, да се държиш сладко и да бъдеш невинен?! Не мисля.. На Запад още на 13 трябва да си пораснал и да приемеш правилата на Западното цинично общество. На мен това не ми харесва. И не го приемам!

 

Иначе знам, че не е правилно да наричам жената грозна, но тя е грозна за мен не толкова заради външността си, колкото заради ролята си, филма, образа, държанието.. Ако играеше някоя сладка роля нямаше да я нарека така. Просто такива Корейски филми ме дразнят. Всичко и всички в тях ме дразнят. 


 

Дано следващият сериал, който гледаш  ти хареса повече. Препоръчвам ти "My lovable girl" с Рейн.

 

Благодаря много за препоръката ♡ ^^  :kissx:  :icon_sunny: Чудех се дали да го почна хихи.. ^^

 

 

Редактирано от sabrina1
Извън темата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мразя Но Мин У!!!

Преспа с малката гадина - Ненка асистентка. Е, сега това малко чудовище ще му разкаже играта. В превюто ми се стори, че се подлага на инсеминация. Ха-ха, на тоя лигльо ще му сервират наистина бебе от спермбанка. Пада му се!!! Направо ме обливат горещи вълни от яд. Още не мога да се примиря, че си легна с тая усойница.

:mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kyeoptatokki, вземи прочети за работниците в "Самсунг"-за моралната им експолоатация, за пластичните операции, заради които гладуват хиляди семейства в Корея, защото иначе грозноватичките им деца не ги приемат на работа моралните собственици, за сектите в църквата и промиването на мозъци, за стотиците самоубийствата на млади хора в Корея,пак заради страхотния им морал, за тъпченето на жените и невъзможността им да се противопоставят, за нощните заведения с десетки сладки "невинни" корейки, забърсващи чужденци , богати синчета и чичковци  и още куп неща,от грозни по-грозни.Няма как в розовите сапунки да ги видиш- повярвай ми.Слез от розовия облак, поразрови се, попрочети, пък после пак ни разправяй за прекрасния живот в Корея, за ценности, морал и розови флинтифлюшки в косите.

Сериалът показва точно такива неща, грозните, защото това е реалността, която усилено се мъчиш да отричаш.Може би, за това не ти харесва- твое право.Уважавам го,както и коментара ти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е. Но го има дори и в сапунките. Ако се вгледаш в детайлите, освен в основния сюжет, ще видиш всичката тази безчовечност, докато в същото време чуваш как сладко си говорят на преден план. Нещо като нашите попове "Не ме гледай какво върша, а ме слушай какво ти приказвам". 

Аз съм за опазване на моралните ценности, но съм категорично против лицемерието и фанатизма, с който някой иска да запази статуковото или иска просто да се изтъкне колко е "свят", пък другите са за Ада. Не може да сочиш някого с пръст докато ти вършиш същото, но си достатъчно прикрит, за да не излязат делата ти на показ. 

Та значи (поне според сериалчето така излиза) няма нищо неморално да си лягат, с който си искат и с по колкото си искат, но е престъпление, ако не дай си Боже жената забременее и не иска да убие детето си или пък да го захвърли за осиновяване. Такъв морал уважаеми братя корейци (много ги обичам, фен съм им, но....) си има име и то е дадено още преди 2 хил. години - "Варосани гробници" и "Змии и рожби ехидни".

Уф, взе да става сериозно. Предполагам, че сценаристите точно такъв дебат са искали да предизвикат, но в Корея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kyeoptatokki, изгледай Silenced или Children... , които са по действителни случаи или пък Azooma, и тогава дръж лекции за морала и безопасността в Корея.

 

Извинявам се за офф-топика, но ми писна някой да ми обяснява колко съм пропаднала, глупава и затънала в тинята само, защото приемам реалния живот такъв, какъвто е и правя разлика между филми/драми и истинска действителност.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

kyeoptatokki, вземи прочети за ...сектите в църквата и промиването на мозъци...

 

Християнската църква не е секта!!! И не промива мозъци! Телевизията е тази, която промива мозъците на хората. Но тук не е мястото за тази дискусия.. И всички останали неща за които говориш на Запад са мнооооооогоооооооооооооо по-зле, милярди пъти по-зле. Нещо повече, на Запад се приемат за нормални и са ежедневие. На Запад изобщо няма такова нещо като морал, добродетели, ценности, само поквара, простотия, престъпления и деградация. Просто няма за какво добро да се хване човек.  Единственият проблем на Корея са самоубийствата, да. Защото образователната система там е много тежка. Но, поне има добри и красиви неща.. И стремеж към тях. А това е най-важното. На Запад такива просто не съществуват. Всичко е покварено, всичко е брутално, всичко е тъмно.. Няма красота, няма идеали (или ако има то те са тотално ужасни, сбъркани и ненормални), няма невинност, няма стремеж към нещо по-добро и извисено, няма морал. И аз бих ти казала да се поразровиш и да прочетеш за всички хубави неща в Корея.. Но ти си гледаш лошите. Аз си гледам добрите. За момичетата в нощтните клубове - те определено не са от невинният тип за който говоря. Но тези по нощните клубове са много, много малък процент от 47-милионната Корея. Всички Корейци имат семейства с ценности зад гърба си, които им предават тези ценности. Не е като на Запад, където никой не признава нищо и никого и е пълна анархия.. Плюс това! Всички се възхищават на невинната красота, малките лица и типът момичета като Юна и Суджи. Момичетата искат да са като тях, т.е. сладки и невинни, всички искат да бъдат улджанг. Да, затова много прибягват към пластичната хирургия, но не ВСИЧКИ са красиви благодарение на нея. Ако половината Корейци имат нужда от пластична хирургия, другата половина нямат, естествено красиви са. Независимо дали го вярваш или не. Ако измериш на кантар лошите неща в Корея и тези в останалата част от света, везната на света ще пробие масата от тежестта си. Въобще не можеш да сравняваш злото в Корея с това в света. Злото в Корея може и да се игнорира, докато в другите държави не можеш да го игнорираш, то е навсякъде. Така че не виждам за какво говориш..

Винаги съм казвала, че никой на този свят не е перфектен, но Корейците в сравнение с останалият свят са на светлинни години напред. И не искам да се променят и да деградират като света. Затова винаги ги браня ревностно и съм готова да ги защитавам със зъби и нокти. Но няма да се разберем по този въпрос. Това имам в предвид като казвам, че всеки си живее в своя свят и всеки вижда света различно. Не мога да ти покажа това, което виждам аз в Корея..

 

 

Спирам да спамя.


kyeoptatokki, изгледай Silenced или Children... , които са по действителни случаи или пък Azooma, и тогава дръж лекции за морала и безопасността в Корея.

 

Извинявам се за офф-топика, но ми писна някой да ми обяснява колко съм пропаднала, глупава и затънала в тинята само, защото приемам реалния живот такъв, какъвто е и правя разлика между филми/драми и истинска действителност.

 

Реалният живот го създават хората. Всички ние го създаваме. Ако седим и приемаме всичко такова, каквото сме го заварили нищо никога няма да се промени. Ако имаше повече хора, които имаха някакъв стремеж към нещо по-добро и по-красиво и не седяха и казваха "Ех, какво да се прави- такъв е животът.." може би животът щеше да бъде по-добър и по-красив за всички нас.

 

И това, което казвам за Корея е самата истина, не е от някой филм, Южна Корея е вероятно най-безопасната страна на света, ако не вярваш на мен - попитай когото пожелаеш. Направи сама проучване. Или пък отиди и се увери сама. Корея има най-нисък процент на престъпност и това не е случайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kyeoptatokki, би трябвало да правиш разлнлика между морал и лицемерие,защото появата на такива филма дори

в мноооого консервативната Корея цели точно това.Дори и да не си бил в Корея не е трудно да се досетиш каква е действителността и че надали има нещо общо с филмовата такава :28558: .Еx.Kрасивите и белички корейки с панделки в косите

с подобаващ морал са плод на пластичните хирурзи,мошеници и измамници в Корея ...бол,та даже и в тези захаросаните и сладки филмчета.

Когато изкуството показва такива негативни явления в обществата ,то не само ги разкрива,протестира, подтиква обществото да  се променя.Жалко е че възприемаш така негативно избора който героинята прави-избор който мисля всяко същество трябва да има свободно,21ви век сме и ако си забелязала етиката се променя :slap:

Да имаш дете в брак или без ,е право на всеки да реши,а не на фалшив морал,какъвто и до ден днешен в Корея...много морални с по няколко любовници и некое детенце настрана,но да е скрито покрито :rofl: 

А що се отнася до вида на актрисата,да явно не е плод на някой хирург,личи и спортуването,в прибавка и добра актриса,жалко  че не си го забелязала.

 

P.S

Не мисля че някой от нас цели да те променя или превъзпитава,лично аз бих искала да погледнеш

реалността такава каквато е,тя може понякога да е грозна,но и красива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А що се отнася до вида на актрисата,да явно не е плод на някой хирург,личи и спортуването,в прибавка и добра актриса,жалко  че не си го забелязала.

 

А бе остави ти тая работа. Ако си я гледала в  When spring comes  ще видиш колко много е променена от тогава. Имаше огромни бузи и двойна брадичка, въпреки че е много слаба. Сега лицето й е много по-слабо.  Аз и преди я намирах за симпатична, но сега е хубава.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Какво ли се опитвам да обяснявам и аз.. Всеки чува, това което иска да чуе и вижда това, което иска да види.. Това е положението. Вие имате много грешна представа за Корея. Правите си заключения от филмите и си мислите, че навсякъде е едно и също. Мисля, че жестоко ви убягва факта, че има ОГРОМНА разлика между Запада и Изтока. Винаги е имало, и дори сега в ерата на информационните технологии и глобализацията, колкото и света да е станал едно голямо село, тези разлики остават. Америка е на 200 години, няма никаква история, създадена е след като група бегълци и затворници от Европа, наречени "първите заселници" избиват коренното индянско население по земите на днешна Америка. Източните държави са едни от най-древните държави с хилядолетна история и съвършено различни традиции, бит и култура. Кофуцианските ценности са толкова дълбоко вкоренени в Корея, че са станали едно цяло. А сега и Християнските, които биват изоставяни на Запад все повече и повече. Въпросът е, че има огромна разлика между тези народи, дори днес. И точно тази разлика е ценната. ДОРИ ТОЗИ ФОРУМ СЕ КАЗВА "ИЗТОЧЕН ДУХ". Защо? Защо не е "Американският дух"? Или "Европейският дух"? Явно има някаква разлика.. :asian: Разликите са безброй- и в архитектурен, и в исторически, и в духовен и във всякакъв план. Това са различни култури. Азиатците са по-особени от останалият свят. Това са фактите. За да сте тук би трябвало и вие да обичате точно тези особености на културата на Източните народи.

 

И за какви любовници говорите не знам.. В Корея положението с брака е много сериозно в наши дни и хората си живеят  кротко и нормално, уважават родителите и семействата си и работят много. Много, много повече от Американците и Европейците. Нямат време дори за такива неща, хората учат, работят, но дори и да имаха време, те просто са различни. 

Причината Корея да дръпне толкова напред е че те виждат това, което е хубаво и полезно и го развиват. Искат най-доброто, състезават се. Докато останалият свят не разпознава доброто в другите, а го тъпче и се налага. Запада винаги мисли, че знае всичко и е прав.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зайчето, иди поживей там 2-3 години и после пак щи говорим. Или направо стани една корейска снаха,та като ти тръсне мъжа ти 2-3 хлапета да дундуркаш, докато той запива с "невинни ученички с бели панделки", ела ми обясни колко са морални. И ако свекито те накара да направиш аборт, понеже първото бебе не е мъжко, ще обсъдим пак тия готини хорица, живи светци. Само не намесвай християнството, щото хабер си нямаш от него, очевидно. Колежката добре се включи с варосаните гробници, а аз ще ти припомня още нещо:

21. Не всеки, който Ми казва: Господи! Господи! ще влезе в небесното царство, но който върши волята на Отца Ми, Който е на небесата.

22. В онзи ден мнозина ще Ми рекат: Господи! Господи! не в Твоето ли име пророкувахме, не в Твоето ли име бесове изгонвахме, и не в Твоето ли име направихме много велики дела?

23. Но тогава ще им заявя: Аз никога не съм ви познавал; махнете се от Мене вие, които вършите беззаконие.

 

С което искам да ти припомня, че Христос дойде да спаси изгубените, болните, а не за "здравите",защото "праведен няма ни един". Останалите приказки за извратения им псевдоморал са плява.

 

 

А Мин У ще го пребия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Само не намесвай християнството, щото хабер си нямаш от него, очевидно. Колежката добре се включи с варосаните гробници, а аз ще ти припомня още нещо:
21. Не всеки, който Ми казва: Господи! Господи! ще влезе в небесното царство, но който върши волята на Отца Ми, Който е на небесата.
22. В онзи ден мнозина ще Ми рекат: Господи! Господи! не в Твоето ли име пророкувахме, не в Твоето ли име бесове изгонвахме, и не в Твоето ли име направихме много велики дела?
23. Но тогава ще им заявя: Аз никога не съм ви познавал; махнете се от Мене вие, които вършите беззаконие.

С което искам да ти припомня, че Христос дойде да спаси изгубените, болните, а не за "здравите",защото "праведен няма ни един". Останалите приказки за извратения им псевдоморал са плява.

 

Точно този стих цитирам много често. Всъщност в него се говори за всякакви пророци, ясновидци, медиуми и т.н., които използват Божието име и пророкуват, вършат велики дела и гонят демони уж в името на Христа, но не Го познават. Аз очевидно не спадам към тази група хора.
 И с какво точно върша беззаконие, когато посочвам злото в света? Да, Христос дойде за болните, не за здравите, но ние сме длъжни да разобличаваме това, което не е добро. Има много цитати от Библията, които мога да ти дам в своя защита, които казват точно това.
И как съдиш толкова прибързано без да ме познаваш, че си нямам понятие от Християнството? Смятам, че не е редно да говориш така и че тук не е мястото за това.
 

 

kyeoptatokki, иска ми се по някакъв начин да ти помогна, но уви, нямам необходимото образование.

 

АДЖОШИ. Вашият коментар говори достатъчно красноречиво за Вас. Нямам какво да добавя.

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко и на война ще се обърне спора! Айде, спрете! Забравяте, че това е киноизкуство! Детето е малко, а живота не прощава, смело шамари раздава.

Хлапето ще си получи уроците ще, не ще. Жалкото е това, че опиянението й е голямо и сълзите ще са много.

Леле, тази асистентка Ненка ми взе ума. Толкова младо, а подло и долно същество, ама  Господ гледа що се случва. Надявам се на обрат и възмездие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че историята предизвиква полемика е ясно, но не очаквах да е от такъв тип (сериозно? Намесихте религия ей така, за спорта :D )

Аз съм в шок от това, което ни се показва като нормално поведение на обществото. Естествено, че за мен е ненормално някой да е с толкова изкривени, жестоки представи за морал, но някак се надявах в Корея да не са в Тъмните векове, когато всяка жена с котка е била вещица.  :slap:

За човек с успешна кариера, финансова стабилност и някакво обществено положение който при това наистина иска да е родител...кой, по дяволите, може да си позволи да се отнася по начина, по който целия офис се отнесе към главната героиня? Все си мисля, че при целия им криворазбран морал да буташ/ дърпаш жена, и то бременна ще ти донесе дори престой зад решетки, а то...

 

Защо се притеснявам, че ще ни скалъпят край по корейски? Защото дори и да е продукт на кабелна телевизия, все пак е корейски. Много ми се ще сценаристите да ударят една майна на слабия рейтинг и безумията, които се сипят под формата на критики и да си развият нещата, както трябва.

Иначе всички тук ''мразите Мин У'', но аз го аплодирам, не очаквах, че някой, който толкова харесвах може да изиграе такъв (симпатичен) дебил. Все пак го харесвам като образ, ако и двамата с репортера бяха рицари на бял кон, на мацката нямаше да ѝ се наложи да се справя сама - щеше да отиде основната идея на сериала.

Предвид наличието на Пе Субин в каста някак очаквам неговия герой да спечели сърцето на героинята накрая, но ако все пак трябва тя да остане с един от двамата, аз си стискам палци за един уверен, искрен Те Юн. Макар че...никъде не усетих героинята да изпитва нещо по-силно към него, влюбеният беше той. Така че: дано, ала надали. 

 

Адмирации за Мин У и Пе Субин, хайде актрисата е малко притисната от обстоятелствата откъм избор на проекти с бана от големите три телевизии, но двамата поемат известен ''риск'' (сакън на изкривения морал на корейските нетизени да не се хареса нещо.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...