Jump to content

Recommended Posts

Една от малкото "комедии", които успях да изгледам докрая и то на един дъх. Беше забавно, нямаше реване и носталгия в 15 от 16 епизода - ЙЕЙ, и всичко си бише точно. Препоръчвам :up: :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега съм в началото, но страшно много ми харесва сериала. Също така и главната героиня е различна от обичайните им раздърпани и неподдържани моми. Харесвам я. Напоследък са поразчупили стереотипите  :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си призная, че много ми хареса и ми дойде много свежо. Нямаше ги тези абсурдни азиатски моменти, когато ставаше дума за интимност, харесаха ми забавните звуци, с които описваха емоциите им, хареса ми как е засегната темата за развода и брака като цяло, а и комедия си имаше. Двамата главни ми бяха много приятни, макар че не се сещам, къде другаде съм ги гледала. Може и новички да са, но определено и те ми харесаха. Хубав, разтоварващ сериял. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става за гледане, ако нямам какво друго да гледам. Може би не бях в подходящо настроение или понеже не ми допада главния /с изразителност на айсберг/, но го завърших заради актрисата Han Groo /която много харесах в "Ще се оженим ли", но тук персонажа й е дразнещ за мен/ и заради Jin Woon /сладур, пък и много заякнал/. Имаше доста неприятни герои, но поне никой не умря и края беше добър. Благодаря за бгсубтитрите на екипа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, доживях да гледам корейска комедия. Аман от "комедиите" на които си съдирах очите от сълзи. СТРАШЕН !!! Много съм доволна, Звуците на животни, камбанки и тн бяха разкошни ! Браво. :up:  :up:  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер разпускащ и приятен сериал! Много готини актьори, много смешни ситуации и изобщо релакс и забава отсЕкъде. И без това ми писна да ходя кат "трясната" след поредната изгледана драма...Само превода на моменти е ужасен, да не кажа безсмислен, но who cares...! Язък, че се надува, пък и саморекламира толкоз...и синхрона на буквите й бега чат пат (но нали всичко е заключила, не можеш да си ги оправиш...ех Божей...детска му работа) :bee: , но сериалчето е толкова забавно, че "теглиш една" и продължаваш! На тези, които не са го гледали - блазе ви! Определено си заслужава :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал! Гледала съм го поне 4 пъти и не ми писва. Актьорите са страхотни и се справиха много добре с ролите си. Сюжетът е много забавен и романтичен, ТОЧНО КАТО ЗА МЕН. Хареса ми всичко и смея да кажа, че сериалчето ми е в топ 10. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах го преди време и така и не догледах последните 2 серии. От няколко места големи суперлативи бях чула, но не е кой знае какво, да не кажа и от най-тъпите бози. В началото горе-долу минаваше за разтоварване, но не е нищо запомнящо се.

Единставеното, което помня, е как отделиха цяла серия на това, че на главната й се ходи до тоалетната, но няма възможност да иде, и накрая взе, че се изпусна в гащите.  :28558: Прекалено беше това малоумие.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ Лек за гледане, ЗАБАВЕН в пълния смисъл на думата... Много комични ситуации и моменти.

+ Много силен кастинг! Главната актриса е просто невероятна - очарователна, сладурана и все пак женствена. Почти всички останали са страхотни също - като тръгнем от бабите, майките, бащите и достигнем до поддържащите двойки. Красота просто.

+ Приятен саундтрак. Да призная не е нещо върховно, но 1-2 песни като че ли ми останаха в главата.

+ Професионално заснемане на сцените, звукова обработка и КАЧЕСТВЕН гардероб! Почти няма раздърпани парцали, дрехите на всички им стоят добре и са приятни за окото. Декорите също.

+ Сериалът мен ме грабна и го изгледах на един дъх. Случват се неща и като цяло преминаването от епизод към епизод е много приятно направено.

- Леко субективно може би, но факт. Първите 7-8 епизода са история за любовен шестоъгълник - три двойки, при които почти всеки харесва всеке друг. На мен лично не са ми по вкуса такива отношения, но пак казвам. Лично пристрастие.

- Носене на гръб, напивания, мляскане и прочие не липсват и тук... Няма как да избягат от рамката явно.

 

Личен коментар:

 

Може би за пръв път ми се случва да харесам сериал, в който не одобрявам отношенията на хората един към друг или самата история. Не знам как да опиша кое точно ме грабна тук. Изключително са ми противни разните техни "полигамни" връзки, където почти всеки хвърля влажни погледи на всеки друг. А тук първите епизоди беше точно такъв случая. Любовен шестоъгълник и имаше момент, когато всичките трима мъже бяха луднали по главната. И ВСЕ ПАК! Някакси сериалът не ме отблъна, дори напротив... Беше ми забавно да им гледам идиотщините. А като напреднаха нещата осъзнах, че почти не съм спирал епизодите и съм врътнал сериала за отрицателно време. Плюсовете горе съм ги споменал нашироко и няма да се повтарям много-много. Ще кажа само, че главната действително е актирса. Просто има харизматичност и ролята й беше прекрасна. Като цяло сериалът стои някак странно, но приятно странно. В сюжета и истроията няма кой знае какво. Но просто кастингът е толкова силен, че дори и глупави сцени ги правят да изглеждат забавни и отпускащи. Не мога с ръка на сърцето да поставя този сериал сред най-най-добрите, които съм гледал, но е почти на тяхното ниво. За мен беше наистина нещо свежо и забавно. На феновете на романтичните комедии мога само да го препоръчам. Заслужава си!

 

 

Оценка: 8/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

гледам си аз първа серия на телефона и получавам СМС, затварям филма, отивам си на съобщенията, обаче гледам нямам СМС, хммм..

а то девойката във филма получи СМС, но сме с еднакви мелодии :D - рингтона на Кил Ра Им от Тайната градина :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам го в момента, но ми се случва нещо странно, а то е, че съм свалила всичките епизоди /1-16/, но въпреки това 11ти епизод не се отваря, а ме прехвърля на 12ти директно. Дори не мога да го намеря, директно след 10 мога да пусна 12, но не и 11 епизод. Странно е! Свалени са от Мастерса епизодите. Други имали ли са този проблем с 11 епизод? Как мога да реша проблема?

Дописвам още: 10ти епизод не ми изглежда да е десети, някаква времева дупка усетих между 9 и 10ти изгледани. Да няма някакво объркване в номерацията на сериите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aria, аз също го гледам и съм го свалила от Мастерса. Направи ми впечатление, че епизодите са номерирани 10, 10, 12..., а всъщност си вървят хронологично - 10, 11, 12, предполагам има техническа грешка. Но тъй като се свалят поотделно и всяка серия си е в папка, и си ги пускам една по една, то при мен няма проблем със сериите и номерата им. Аз съм до 14 епизод и всичко си върви хронологично като история. Дано нещо разбра от приказките ми и да ти е било полезно. 

А сериалчето забавлява. И смятам че има "голяма химия"  между главните. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси момичета ....ще погледна къде има дубъл на 10ти еп. И коя 10тка е истинска. Като догледам и мнение ще напиша, сериалът е доста различен и има какво да се коментира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен си изтегли наново 11-та в друга папка, за да не се припокрие и си я преименувай след това, ако случайно си запазваш целия сериал на диска

 

10-та си е 10-та:), а 11-та е кръстена също 10-та

 

аз страхотно се забавлявам със сериалчето, след Кралицата за 7 дни се зарибих по младежа и си продължавам удоволствието да го гледам и в други неща.., много им се радвам на всичките, страхотен кастинг, майка му също ми е любимка от преди, иначе Хан ГъРу(това все едно кенгуру казвам :D) за пръв път я гледам, голям образ е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 10-та серия почнаха логическите абсурди -

Off Topic

първо, главните двама се целуват в гората, а младежа продължава да тича по главната, въпреки, че го видя това и другото - въпреки, че двамата главни се целуват /и то достатъчно често/, те не се харесват и след всичките тези целувки, главните всеки път демонстрират супер безразличност и едни такива никакви отношения, сякаш изпадат в амнезия само за страстните сцени. Това на мен ми се струва страшно лицемерно.  Също така пак да кажа, че като за корейски сериал този не е стерилен, благоприличен и непорочен - и целувки има и търкаляне между чаршафите и намеци и бебе направиха и искат да правят /едната е бременна, другата иска да е бременна/, та за разлика от останалите корейски продукции тук отношенията са по-разкрепостени, а щъркелът не носи бебетата /получил е кратка ваканция корейският щъркел, ех/. Последното силно ме учудва, но вероятно сериалът е бил излъчван в по-късните часове на деня, иначе не си обяснявам липсата на цензура по корейско му, както при другите сериали. Докторката много нагла и егоистична: "искам бебе - дай ми сперма". Тя наред ли е с главата? И защо пък главния да и дава, той нали трябва също да има право на глас по тоя въпрос?! Длъжен ли и е, що ли? И изобщо как така, ще принуждаваш чужд, независим от теб, познат мъж просто да стане баща на детето ти, без да вземеш в предвид мнението му, без да се интересуваш иска ли, и да го насилваш да стане баща, без брак, просто да ти заеме сперма? Тази нормална ли е?

И други впечатления имам, но ще го догледам преди да пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше един от първите сериали, след като се зарибих по азиатското и мога да кажа, че е невероятен и го препоръчвам

с 2 ръце. Сред многобройните сериали, които съм гледала, този е от малкото на когото помня заглавието, а това значи, че си е заслужавал гледането.:D

Препоръчвам за тези, които не са го гледали:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурско сериалче, което върви много добре обаче последните две серии мъничко ми развалиха хубавия вкус. Сценаристът се оля в желанието си да направи финала по-ексцентричен.

Spoiler

За мен тези подозрения в минутите преди сватбата бяха напълно излишни, да не говорим, че те май и не се бракуваха официално. Спорът за чадърите си беше достатъчно техен момент, нямаше нужда да добавят още неща, за които да се дърлят и да се подозират един друг. 

Главните бяха отлични, много добре си пасваха. У Джин не го бях гледала в такава роля досега, доста добре играеше арогантен и нахакан Доктор в началото. Хан Гъру пък я гледам за първи път. Ей, имало и корейки с нормално телосложение, страхотно изглежда момичето и също игра добре! 

Мисля, че най-много ме впечатлиха Юн У Джин и актрисата в ролята на майка му, за мен най-добре се справиха с ролите си. 

Изрусения го знам от Топ Стар-ши, той май все такива лигави роли играе, иначе е симпатяга. 

Келнерчето беше сложено за красота и да участва в многоъгълниците - не се оплаквам. :896767:

 

@cucyta, намерих бисери за Форумния речник  в тази тема! Мазното Келнерче - Jin Woon (2AM) и Пластмасовата Мумия - Han Sun Hwa (Secret). :28558: Автор - Дидо.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...