Jump to content

Recommended Posts

Аз също изпращам горещи и огромни благодарности за превода, с който ни донесе толкова приятни мигове, tanque

А радостта е двойно по-голяма като знаем, че можем да очакваме още радост от теб. С удоволствие ще изчакам да гледам тази прелест с нашенски буквета. Поклон за усилията и времето, които отделяш, за да може повече хора да оценят това бижу :)

 

 

thedemon1238,

 

чашата с виноното беше само началото :Д Ами как й изръси новината за изневярата на приятеля й, как я постави на място когато тя капризнечеше за парите, които харчат за почивката си, как съвсем открито й каза: да, аз съм мъж и те желая. Не виждам нищо лошо в това'. На тая сценка бях под масата от кеф. Без да нахалства, без да се цупи и прави на обиден, той постави картите на масата като възрастен и лъсна нейното незряло държание, за което тя си бе наясно, но се правеше на ударена. Надигра я в собствената й игра и тя излезе лошата, вместо както беше свикнала да изкарва предишното си гадже виновно за всичко. Предишният й приятел просто не знаеше как да се справи с нея и си патеше от бодлите й. Не ставаше въпрос само за травмата й, а и за чиста проба садизъм/или женски инат, ако щеш/, с който тя боравеше умело, затова и в мен се наддигаше неодобрение. Понякога явно просто трябва да си намериш майстора, за да слезеш на земята, а ГГ го направи без да се надува и да се прави на кой съм аз. Просто мъж на място, евала! Направи го, виждайки по-дълбоко в нейната същност. Отвъд капризите на разглезено хлапе, които тя проявяваше, просто защото я обичаше.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички са абсолютните откачалки :28558:  чак на моменти се плаша как изкарват Ненормалното, толкова обикновено, просто и нормално..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал , моята любима актриса както винаги е великолепна, .. радвам се да я видя в такава гръмка и различна роля ... още по очарователна е в мойте очи .. ост-а в

също е запомнящ се .. тананикаш си музиката дълго след като си я чул .... има и смях , и то в моменти който не очакваш ,че би се разсмял което го прави още по привлекателно (забравяш за времето и пространството с него ) ... много съм доволна  ..... знаех си ,че няма да съжалявам .. харесвам такива серилачета който те остават с приятно усещане ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая нещо ново и добре направено :) Страхотен сценарии (с известни недомислици, ама найсе). Главната ми е най-антипатичната актриса след "шпионката", но това не ме спря да изгледам всичко преведено дотук. Много любов, страст, романтика направо предозирани за корейска продукция :) Песничките невероятни ! Гледайте обезателно, няма да съжалявате !

Любима сцена hqdefault.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала изгледах го на един дъх. Kong Hyo-Jin ми е любима актриса, изгледала съм всичко с нея, невероятна е винаги химията с партньора и се получава перфектно. Не харесвах Jo In-Sung но тук ми промени мнението :up: , а останалите актьори бяха много сладко допълнение към сериала голям смях с тях. Общо взето нямаше и един който да е наред с глвата, направо избиха рибата с тези странни болети!!!  :28558:  ОСТ-то също беше хубово, много приятни песнички. Препоръчвам го с две ръце!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал, много светъл, цветен и свеж, влюбих се в къщата на съквартирантите.

Гледа се много бързо, аз имам още серийки, радва ме подобреният вид на актрисата, особено секси късите и гащи :) , а актьорът е бижу тук.

В интерес на истината, главните ги признавам за отлични актьори , но не са от любимците ми, затова и толкова дълго отлагах гледането, но сега пък не мога да се отлепя от екрана, не усещам кога минава серията. Което е повече от добър знак за интересен и стойностен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeee похвалете и тази де

https://www.youtube.com/watch?v=Xw4xUiMmFlw&list=FLXPZY3OBsf6nduMT33KxIeQ&index=17

не съм фен на групата на младежа, дори по скоро съм антифен, но за Чен си умирам, великолепен глас 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо споделям плейлиста, няма песен, която да не си струва. ОСТ-ът е вълшебен, като самата обстановка в сериала. 

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече напълно изгледан и осмислен, за мен е сериал- разкош!!

Не съм очаквала толкова да ми хареса, предвид лудите на килограм , главната и разни други подробности.

Но ..фактът си е факт, заедно с Fated to love you са ми фаворити за отминалата година.

Съжалявам, че толкова му се чудих, гледайте смело, напук на лудостта и проблемите, засегнати в сериала, си е изключително позитивен филм с доста забавни моменти.

Благодаря на този/ тези, който го качи във Vbox!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е хубаво само суперлативи за този сериал, но е наистина прекрасен! Аз дълго време се колебаех дали да го изгледам, страхувах се от това да не прекалено драматичен и тъжен. Но сега след като изгледах и последната серия смело мога да кажа, че въобще не съжалявам , че го започнах! Лишен от каквито и да е лиготии и захаросани истории и същевременно романтичен :yes: И наистина, колкото и странно да звучи, това е позитивен сериал, за надеждата и силата на човешката воля! 

Разкошен ОСТ, разкошна игра на актьорите (дори да не съм им фен, трябва да призная безспорния им талант) . Просто не мога да се сетя за нещо, което да не беше като хората :yes: . А и да е имало, явно е толкова незначително, че даже не се сещам.

Гледайте до край!

Дори да има тъжни моменти и това ще мине !

 

 

На мен любимата ми песен  е :

 

:icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...