Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Заглавиe: 옥탑방의 왕세자 / The Rooftop Prince
Друго заглавие: The Attic King
Година: 2012
Жанр: исторически, фантастика, романтичен, драма
Епизоди: 20
Телевизионен канал на излъчване: SBS
Период на излъчване: 21 март 2012 - 24 май 2012
Дни на излъчване: сряда и чЕтвъртък
Режисьор: Sin Yoon Seob (Why Did You Come to My House, Love in Heaven, KAIST)
Сценарист: Lee Hee Myeong (Mr. Q, Tomato, My Fair Lady, Bad Family)

Участват:
Park Yoo Chun (DBSK / JYJ) като Lee Gak, the Crown Prince
Han Ji Min като The Princess

Lee Tae Sung като Yong Tae Moo

Jung Yoo Mi като Hong Se Na / Hwa Yong

Lee Tae Ri като Song Man Bo

Choi Woo Shik като Do Chi San

Jung Suk Won като Woo Yong Sul

Ban Hyo Jung като президент Yeo

Ahn Suk Hwan като Yong Dong Man

Park Joon Geum като Yong Seol Hee

Lee Moon Shik като Pyo Taek Soo


Сюжет: “Rooftop Prince” е романтична фантастична драма, разказваща за престолонаследник от времето на Чосонската династия, който е изгубил своята принцеса. 300 години напред в бъдещето принцът и неговите поданици са преродени в Сеул на 21-ви век, където той смята да намери изгубената си любов. Там той среща момиче, което прилича точно на неговата изгубена принцеса.

 

С български субтитри: тук и тук
С английски субтитри: тук
С руски субтитри: тук и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезнаха постерите за сериала, както и снимчици,засега определените епизоди са 16 и излъчването му ще е до май месец в сряда и четвъртък от 21:55 :) :

 

Rooftop-Prince-03.jpg

Rooftop-Prince-1.jpg

Rooftop-Prince-2.jpg

Rooftop-Prince-3.jpg голям сладур е :D

Rooftop-Prince-4.jpg

Rooftop-Prince-5.jpg

Rooftop-Prince-6.jpg

Rooftop-Prince-9.jpg

Rooftop-Prince-12.jpg

Rooftop-Prince-15.jpg

 

 

Официален сайт : :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха официалните постери към драмата на Чуни! :lol:

 

4461272u.jpg

 

4461273U.jpg

 

4461274C.jpg

 

 

Ще излъжа, ако не очаквам тази драма с огромно нетърпение!

Сюжетът ми изглежда интересен и се надявам да не оплескат нещата!

Ако не друго, то поне ще се нагледаме на Чуни! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от предстоящите сериали, който ще следя! Усещам, че ще е веселба :lol: !

В добавка, не само заради Мики и Хан Джи Мин ще го гледам... :P

Заредете се с емоция и 7 минутно превю.

 

Малко свежест от днешната официална медийна прес конференция! Файтинг!

 

rppc5.jpg

2012030515094611171.jpg

 

rppc29.jpg

rppc30.jpg

rppc26.jpg

rppc23.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо чакане беше и най-накрая я дочаках! От премиерите около днешна дата за тази бях най-много нахъсана. И обикновено, когато тръгнеш с големи очаквания, получаваш разочарование до някаква степен, но този път няма такова нещо! :) Обещаващ старт, има заплетени нижки ( има интрига, дет' се казва), действието се развива много пъргавичко и нещото, което най ме зарадва е, че Мики много повече се е отпуснал пред камерата и се е "ошлайфал". Сравнявам със Скандала, къде ми се струваше малко по-прибран, ако мога така да се изразя. Дано и занапред драмата запази този дух и вдигне малко рейтинга. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е много забавен изглрдах първите два епизода и вече ми е фаворит сред текущитите сериали, които следя. Много ми е збавен, най-вече когато

си миха зъбите във втори епизод и после като научиха какво е тоалетна :D

ауу забавно :) чакам с нетърпение следващите епизоди ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро начало на сериала. Първите две серии са възможно най-различните такива, които съм виждала в сериал. Първата бе драматична, тягостна и дори печална, за сметка на втората, където нещата варираха от пародия, през комедия до пълно безумие :). Хан Джи Мин показва доста добър комедиен талант, а четиримата цветни аджошита са доста сериозно влезли в образа си още от самото начало. Интересно как ще се развият нещата в самата история, след като още в първия епизод ги надробиха едни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро начало на сериала. Първите две серии са възможно най-различните такива, които съм виждала в сериал. Първата бе драматична, тягостна и дори печална, за сметка на втората, където нещата варираха от пародия, през комедия до пълно безумие :). Хан Джи Мин показва доста добър комедиен талант, а четиримата цветни аджошита са доста сериозно влезли в образа си още от самото начало. Интересно как ще се развият нещата в самата история, след като още в първия епизод ги надробиха едни...

 

Напълно съгласен с мнението на parab! Цветните аджошита са много яки! Яко са влезли в роля! Надявам се да продължат все така да ме радват и в следващите серии :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна много обещаващо! :D Напоследък като че ли никой от новите сериали не ми хареса достатъчно, за да го чакам с нетърпения, но този е съвсем друг въпрос. Умрях си от смях почти през цялото време на 2 епизод. Историята я заплетоха колкото можаха, сега само да видим как ще я разплетат :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заплетоха го яко и весело. Дотук добре, има живец и образи на килограм. След тъпичките 10/20 минитути в началото, действието се развива добре - с доста свежи, и с малко скрити факти и моменти, с малко американски полъх. Но хумора си е кеф, и подсилва интереса ми. Втората серия бе разкошна. Приятните и разнородни образи се сблъскаха и всяка изненада ще е в плюс за сюжета.

 

Силно вярвам, че Tae Yong не е мъртъв, а й лицето на „мъртвата” принцеса не видяхме, та...

 

В Хан Джи Мин не съм се съмнявала, а в Мики?!..О-о-о, „red ajusshi” :lol2: . Предположих и казах, че тази роля ще му ходи и силно се надявам Чуни да се забавлява истински докато снима, особено сега има нужда...

В заключение: химията е налице, плота е свежарски, F4 са яки, Power Rangers атакуват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно забавно сериалче. Какви ги говоря... Направо се разтресох от смях. То не беше виене, цвилене или всякакви други звуци издавани при луд смях. :lol2:

Що се отнася до изпълнението на актьорите - като че ли ролите са писани само за тях. Мики е изненадващо(поне за мен) разчупен (шапка му свалям за силата и твърдостта да продължи със снимките на сериала, въпреки тежкия удар, който съдбата му нанесе на 14 март :( ), Джи Мин ми е изключително сладка. Да не изреждам и другите, защото всички са страхотни.

Сега остава сценаристите да не ни поднесат неприятна изненада (както се е случвало в други сериали) и действието да продължи да се развива в същия прекрасен, комедиен дух. :up:

 

И една снимка от последния епизод на сериала. :blink: Моля, погледнете какво има на дясната си китка пристигналата от САЩ приятелка на Пак Ха, Ейми. Аз ли недовиждам нещо?

 

15329648.jpg

Или и тук има българско участие? :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях гледал азиатски сериали доста време и бих казал, че нацелих точното заглавие от първият път!

Страхотно е!! :)

Има от всичко по малко - драма, комедия, мистерия, заплетени ситуации, любов,... и каквото още се сетите! Актьорите са великолепни и се вписват перфектно в историята!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз изгледах сега последната четвърта серия, наистина има мартеница на ръката си. ;)

И моята е същата.

А що се отнася до сериала - супер забавен, наистина има от всичко по малко.Четиримата от Чосон

са големи образи и сладури.Скоро не се бях смяла така от сърце.А и ги заплетоха едни...

Страхотен сериал :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Tова с мартеничката много ме израдва. Наблюдавам една тенденция от скоро. Българи превземат азиатските сериали ^^

 

 

 

И аз достигнах до втори епизод и наистина добре се посмях, ама ми се искаше да видя и продължението от миналото. А те ме секнаха на никъде. Не, за да разбера за убиеца на принцесата, това слабо ме интересува, а по-скоро ми е искаше да видя още от умната и сръчна сестра в немилост и да развият нейния образ. Харесвах я.

 

А те взеха, че ги метнаха с съвременна Корея както си прелитаха с конен впряг :D За сега тримата от тайфата засенчват Негово величество, та се надявам по-натам той да си навакса, иначе ще се строяваме, лол. Имаше и едно необяснимо недоразумение за мен. Когато принцът видя своята принцеса в настоящето, тя не стоеше ли на една маса с главната героиня? Защо тогава просто не попита главната вместо да се чуди как да намери любимата?

 

 

Епизод 2 завърши на 10-та и ме остави с нокти забити в бюрото. Изобщо не ми се искаше да свършва. Сега тъкмо започва мазалото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От дълго време все удрям на камък с корейските сериали, може би проблемът е в мен. Но оставам с едно чувство - не виждам и нямам нужда да догледам сериалите. Въпреки интересните сюжети (не винаги най-оригални) нещо не се получава. Но започнах да гледам този сериал без никакви очаквания, без представа дори за какво става въпрос. За сега съм приятно изненадана. Бих искала да остана още по-приятно изненадана до края. Ще стискам палци. Корейските продукции ли загубиха своята различна аура или просто станаха на килограм? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано корейците не прекалят с драмата (уви, тя е неизбежна) и да остане предимно комедиен сериал. За съжаление, досега не съм гледал чисто комедиен корейски сериал, а по началото никога не можеш да предвидиш кога ще им избият балансите на сценариста и режисьора и от играчка да стане плачка. :( . Затова да си пожелаем да продължат с веселите случки, за да се забавляваме колкото може по-дълго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, голям смях падна втора и трета серия, цветните аджошита са страшни образи. Бях малко скептично настроена в началото, но за щастие предскочиха бързо в наши дни и започна веселбата :). Предполагам че ще ни поразкажат още за това какво се е случило с принцесата, онеправданата сестра, удавения братовчед - или по-скоро очаквам героите да започнат да разплитат нишката полека-лека, поне принцът май има такива намерения. Толкова не съм се смяла скоро на сериал, но има и драма, както си му е редът, не можа да ни се размине. Надявам се да не е в прекалено големи количества, за да не го зарежа по средата :). Да видим първо какви ще ги надробят в 5-ти епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...